Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 9s Review


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανέκαθεν τη σειρά Redmi Note της Xiaomi αποτελούσαν μεγάλες, «άνετες» συσκευές. Η σειρά Redmi Note ξεκίνησε από τις 5,5 ίντσες πριν από περίπου έξι χρόνια με το Note 3G και μετά από αρκετά μοντέλα, το 2018, έφτασε στις 5,99 ίντσες με το Redmi Note 5 και αργότερα το ίδιο έτος sτις 6,26 ίντσες με το Redmi Note 6 Pro. 

Πέρυσι έφτασε τις 6,3 ίντσες με τα Redmi Note 7, Note 8 και Note 8Τ και στις 6,53 ίντσες με το Note 8 Pro. Σήμερα, με τα Redmi Note 9s και Note 9 Pro έχει αισίως φτάσει τις 6,67 ίντσες (το Note 9 διαθέτει οθόνη 6,53 ιντσών). Το Redmi Note 9s είναι και αυτό που θα μονοπωλήσει το ενδιαφέρον μας στο συγκεκριμένο άρθρο. Συνήθως αφήνω το «συμπέρασμα» για την τελευταία παράγραφο σε μία αξιολόγηση ωστόσο βρήκα το νέο Redmi Note 9s της Xiaomi τόσο καλό για το κόστος του, που λέω να ξεκινήσω από την αρχή με τα καλά. 


Διαβάστε ολόκληρο το review

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποτε κοιταζα το 8,ποτε βγηκε το.. Μεχρι να παρω κινητο βλεπω να εχουν βγαλει το redmi note 23 rs turbo...! 

Καθε μηνα κινητο βγαζουν!! 

Στα του θέματος τρ, υπερτουμπανο το κινητο! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Notification Led έχει;

Δεν το αναφέρει σχεδόν κανείς σε reviews θα εκπλαγείτε όμως με το πόσος κόσμος επιλέγει κινητό με βάση αυτό το ασήμαντο για τους περισσότερους χαρακτηριστικό.

Πολύς κόσμος δεν έχει δυνατότητα να χει μόνιμα πάνω του το κινητό το αφήνει σε κάποιο συρτάρι ή σε απόσταση στην δουλειά,ένα μικρό ασήμαντο λαμπάκι κάνει διαφορά πιστέψτε με.

  • Like 21
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ratpack3 είπε

Notification Led έχει;

Δεν το αναφέρει σχεδόν κανείς σε reviews θα εκπλαγείτε όμως με το πόσος κόσμος επιλέγει κινητό με βάση αυτό το ασήμαντο για τους περισσότερους χαρακτηριστικό.

Πολύς κόσμος δεν έχει δυνατότητα να χει μόνιμα πάνω του το κινητό το αφήνει σε κάποιο συρτάρι ή σε απόσταση στην δουλειά,ένα μικρό ασήμαντο λαμπάκι κάνει διαφορά πιστέψτε με.

Έχει notification led πολύ αμυδρό.

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Giorgos20177 είπε

γτ να μην παρεις το mi9t που χει κ 730 κ  πολυ μικροτερο μπεζελ απο αυτο το εκτρωμα

100€ διαφορά για κάποιους είναι σοβαρός λόγος.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Giorgos20177 είπε

γτ να μην παρεις το mi9t που χει κ 730 κ  πολυ μικροτερο μπεζελ απο αυτο το εκτρωμα

 

Γιατί δεν ψωνίζουν όλοι από παραεισαγωγες και θέλουν να έχουν εγγύηση 2 χρόνια αντιπροσωπείας και όχι 1 χρόνο από κατάστημα Σκρουτζ που θα κλείσει σε 6 μήνες να αλλάξει ΑΦΜ....

  • Like 12
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, PaNtErAz είπε

Γιατί δεν ψωνίζουν όλοι από παραεισαγωγες και θέλουν να έχουν εγγύηση 2 χρόνια αντιπροσωπείας και όχι 1 χρόνο από κατάστημα Σκρουτζ που θα κλείσει σε 6 μήνες να αλλάξει ΑΦΜ....

Λες και κρατάνε πολλοί για 2 χρόνια κινητό ώστε να τους ενδιαφέρει να πληρώσουν τον "αέρα" του επίσημου εισαγωγέα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, ratpack3 είπε

Notification Led έχει;

Δεν το αναφέρει σχεδόν κανείς σε reviews θα εκπλαγείτε όμως με το πόσος κόσμος επιλέγει κινητό με βάση αυτό το ασήμαντο για τους περισσότερους χαρακτηριστικό.

Πολύς κόσμος δεν έχει δυνατότητα να χει μόνιμα πάνω του το κινητό το αφήνει σε κάποιο συρτάρι ή σε απόσταση στην δουλειά,ένα μικρό ασήμαντο λαμπάκι κάνει διαφορά πιστέψτε με.

εγω ειμαι αποπ αυτους. χωρις led δεν με ενδιαφέρει. Για κάποιο λογο αυτο το παμφθηνο χαρακτηριστικο πηρε τον δρομο που πηρε και το ράδιο.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

εγω ειμαι αποπ αυτους. χωρις led δεν με ενδιαφέρει. Για κάποιο λογο αυτο το παμφθηνο χαρακτηριστικο πηρε τον δρομο που πηρε και το ράδιο.

 

Σημαντικοτατο χαρακτηριστικό και για εμένα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κατάργησαν το RGB notification led από το redmi note 5 και μετά. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

εγω μια δυο φορες προσπαθησα να βαλω σε ενα κινητο να δειχνει αυτο λαμπακι δεν τα καταφερα και απο τοτε δεν ξανασχοληθηκα με αυτο χαρακτηριστικο...

μαλλον δεν το χρειαζομουνα κιολας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, stafaf είπε

Λες και κρατάνε πολλοί για 2 χρόνια κινητό ώστε να τους ενδιαφέρει να πληρώσουν τον "αέρα" του επίσημου εισαγωγέα. 

Πάρα πολλοί ειδικά άνω των 30. Εγώ προσωπικά 3 χρόνια.Οπότε ναι με ενδιαφέρει η εγγύηση 

  • Like 15
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, stafaf είπε

Λες και κρατάνε πολλοί για 2 χρόνια κινητό ώστε να τους ενδιαφέρει να πληρώσουν τον "αέρα" του επίσημου εισαγωγέα. 

Εγω που εχω ακομα το α5 του 2017 τι να πω? Μην λες χαζομαρες.

  • Like 8
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...