Προς το περιεχόμενο

Το Halo Infinite θα παρουσιαστεί στο επόμενο event του Xbox Series X


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, NamelessDead είπε

 Το 90% των παιχνιδιών που περιμενουμε για το PS5 ειναι sequel. God of War 2, Uncharted 5, Last of Us 2, Horizon 2 μπλα μπλα μπλα. 

Βγηκε πουθενα η λιστα των exclusive παιχνιδιων που θα κυκλοφορησουν απο τωρα για το ps5 και το γραφεις το παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης
40 λεπτά πριν, IT chef είπε

παραθέτεις τα goty 2018,goty 2016,goty 2013 ως αντιπαράδειγμα στο πίου πίου που έβγαλε πριν 15 χρόνια και από τότε ανακυκλώνει ,με δραματικά αποτελέσματα;

Ξέρω γω..καλύτερα να μην πόσταρες ,αντικειμενικά.

Game of the year το 2016 ήταν το Overwatch. To 2013 δεν υπήρχε, ας πούμε επίσημο, game of the year. πχ τα DICE εβγαλαν το Last of Us αλλά τα The Game Awards και Golden Joystick εβγαλαν το GTA 5. Καί πέρα απο αυτο. Τα βραβεία μου είναι παντελώς αδιάφορα. Σε αντιθεση με τους περισσοτερους αν προσεξεις εδω μεσα, δεν με νοιάζει ποια ταινια/παιχνιδι η οτι αλλο θεωρειται απο ενα panel καλυτερο. To Ηorizon Zero Dawn πηρε ενα σκασμο βραβεια. Εμενα δεν μου αρεσε καθολου. Τι να κανουμε δηλαδη, πρεπει ντε και καλά να μου αρεσει κατι επειδη ειναι game of the year απο το IGN; Θα σου πω κατι που θα σε σοκαρει. Προτιμω το Forza απο το Grand Turismo. Συγκλονιστικο; Δεν με νοιαζει αν το Forza ειναι το χειροτερο game ever και το GT ειναι ενα δωρο στην ανθρωποτητα. Εσυ αγόραζε με βαζει τι αρεσει στα awards. Δικαιωμα σου

5 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Βγηκε πουθενα η λιστα των exclusive παιχνιδιων που θα κυκλοφορησουν απο τωρα για το ps5 και το γραφεις το παραπανω?

Θες να μου πεις οτι ενα παιχνιδι με τρελες πωλήσεις δεν θα βγαλει sequel στην επομενη γενια. Ε με την ιδια λογική το πρόγραμμα του πρωταθλήματος για το επομενο ετος δεν εχει βγει αρα δεν ξερουμε αν θα παιξει ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, IT chef είπε

Έλα ρε,Halo ,ποιος το περίμενε...

Κίνηση ματ..

Πίου πίου πίου ,τρομοκρατ...εεε οχι....ναζι....εεεεε οχι...τερατ...εε οχι εξωγήινοι,πιου πιου,FPS σε κονσόλα,πίου ,γελάει ο κόσμος,πιου,μέχρι και η νιντεντο κοροϊδεύει τόση ανακύκλωση τίτλων.

Φίλε, να σε έχει ο Θεός καλά, ήρθες και μου άνοιξες τα μάτια. Είχα σκοπό να το αγοράσω, αλλά τώρα κατάλαβα τι δούλεμα τρώω.

Θα πάρω να παίξω ένα παιχνίδι τρίτου προσώπου να παίξω τελικά. Έχεις κανέναν πρωτότυπο?

 

edit: τώρα είσαι το "fps σε κονσόλα". Είσαι από τους ψεκασμένους τους pcmr μάλλον. Πες μας λίγο το rig σου

Επεξ/σία από DarthGRE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NamelessDead είπε

Θες να μου πεις οτι ενα παιχνιδι με τρελες πωλήσεις δεν θα βγαλει sequel στην επομενη γενια. Ε με την ιδια λογική το πρόγραμμα του πρωταθλήματος για το επομενο ετος δεν εχει βγει αρα δεν ξερουμε αν θα παιξει ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ

Αρα τα παραπανω που ανεφερες ηταν απλα υποθεσεις.Οκ ευχαριστω.

Επισης οχι,εσυ δεν εγραψες για το αν θα βγουν καποια sequels.Εσυ τσουβαλιασες και ειπες οτι ολα αυτα τα sequel θα αποτελουν το 90% των exclusive του ps5.

Αλλο το ενα και αλλο το αλλο...

5 ώρες πριν, NamelessDead είπε

 Το 90% των παιχνιδιών που περιμενουμε για το PS5 ειναι sequel. God of War 2, Uncharted 5, Last of Us 2, Horizon 2 μπλα μπλα μπλα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Αρα τα παραπανω που ανεφερες ηταν απλα υποθεσεις.Οκ ευχαριστω.

Επισης οχι,εσυ δεν εγραψες για το αν θα βγουν καποια sequels.Εσυ τσουβαλιασες και ειπες οτι ολα αυτα τα sequel θα αποτελουν το 90% των exclusive του ps5.

Αλλο το ενα και αλλο το αλλο...

Ελα μωρέ εμφανεστατα ξεχασα το exclusive. Μιλουσα για τα studio της Sony. Τα 3rd party βγαινουν και στις 2 οποτε δεν τα μετραω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, DarthGRE είπε

 

edit: τώρα είσαι το "fps σε κονσόλα". Είσαι από τους ψεκασμένους τους pcmr μάλλον. Πες μας λίγο το rig σου

8700k , 1080ti, 16gb 4000c17, c49rg9x 49", z370 gaming7.

Εντάξει, το περνάω το τεστ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

8700k , 1080ti, 16gb 4000c17, c49rg9x 49", z370 gaming7.

Εντάξει, το περνάω το τεστ? 

A τώρα θα αρχίσετε να έρχεστε ο ένας μετά τον άλλον και θα μας ποστάρετε τα setup σας μέχρι να μετανοήσουμε οι πλεμπαίοι?

 

Εγώ πιστεύεις με τέτοια specs θα μπορώ να παίξω fps σε κονσόλα ή να ντραπώ και να παίζω μόνο Minecraft?

IMG_2668.JPG

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, DarthGRE είπε

A τώρα θα αρχίσετε να έρχεστε ο ένας μετά τον άλλον και θα μας ποστάρετε τα setup σας μέχρι να μετανοήσουμε οι πλεμπαίοι?

Εγώ πιστεύεις με τέτοια specs θα μπορώ να παίξω fps σε κονσόλα ή να ντραπώ και να παίζω μόνο Minecraft?

IMG_2668.JPG

Δεν είναι θέμα specs, είναι το gamepad. Άμα παίξεις κανα cod που έχει crossplay θα καταλάβεις. Γελάει ο κόσμος όποτε μπαίνουν άτομα από κονσόλα και παίζουν με το gamepad. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Δεν είναι θέμα specs, είναι το gamepad. Άμα παίξεις κανα cod που έχει crossplay θα καταλάβεις. Γελάει ο κόσμος όποτε μπαίνουν άτομα από κονσόλα και παίζουν με το gamepad. 

Βαζεις keyboard και mouse και στην κονσόλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Δεν είναι θέμα specs, είναι το gamepad. Άμα παίξεις κανα cod που έχει crossplay θα καταλάβεις. Γελάει ο κόσμος όποτε μπαίνουν άτομα από κονσόλα και παίζουν με το gamepad. 

Είσαι pro competitive player κι όταν καθαρίζεις κάποιον σε παιχνίδια στο ίντερνετ που παίζει με controller γελάς σαν τον Ray Liotta?

Liotta.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...