Προς το περιεχόμενο

Hitman: World of Assasination (πρώην Hitman 3)


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 189
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Δεν αλλάξαν τίποτα από gameplay μόνο πίστες έφτιαξαν και το ονόμασαν Hitman III κι εγώ άρχισα να απογοητεύομαι.

 

 

αυτό μόλις θα έγραφα τώρα!
Ωραίο expansion έβγαλαν οι τυπάδες και ζητάνε full price τιμή :P
Δε πειράζει, θα φάνε και αυτοί την σφαλιάρα τους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

αν έχεις το 1ο & 2ο παιχνίδι, μπορείς να παίξεις τα levels μέσα από το νέο παιχνίδι.
Ευχαριστούμε ΙΟ, ευχαριστούμε...αλλά ξέρει τι κάνει..δίνει free το 1ο hitman και σου λέει, εε δε μπορεί θα θέλουν να παίξουν τα "remastered' και καλά levels του 2, θα το πλερώσουν να το πάρουν και αυτό στο epic, να παραπάνω φράγκα.

αχ λέω, αχ!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, xtrmsnpr said:

αν έχεις το 1ο & 2ο παιχνίδι, μπορείς να παίξεις τα levels μέσα από το νέο παιχνίδι.
Ευχαριστούμε ΙΟ, ευχαριστούμε...αλλά ξέρει τι κάνει..δίνει free το 1ο hitman και σου λέει, εε δε μπορεί θα θέλουν να παίξουν τα "remastered' και καλά levels του 2, θα το πλερώσουν να το πάρουν και αυτό στο epic, να παραπάνω φράγκα.

αχ λέω, αχ!

Δηλαδή, σοβαρά τώρα, παίξαμε και 100% το Hitman I, το αυτό με το ΙΙ που έπρεπε να ξανακάνουμε τα achievements του πρώτου για να το 100% και τώρα θα πρέπει 3η φορά φτου και από την αρχή?????? Ευτυχώς βγαίνει στο Steam του χρόνου. Μέχρι τότε.... ένα fast playthrough with a barrel of rum και πολύ του είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Parapas είπε

Δηλαδή, σοβαρά τώρα, παίξαμε και 100% το Hitman I, το αυτό με το ΙΙ που έπρεπε να ξανακάνουμε τα achievements του πρώτου για να το 100% και τώρα θα πρέπει 3η φορά φτου και από την αρχή?????? Ευτυχώς βγαίνει στο Steam του χρόνου. Μέχρι τότε.... ένα fast playthrough with a barrel of rum και πολύ του είναι....

δε νομιζω. οι πιστες του 1ου και 2ου ειναι απλά ως extra unlocks για οποιον είχαν ήδη εκεινα τα παιχνιδια. δε σε σταματα τιποτα να τις αγνοησεις και να παρεις το 100% στο 3ο παιχνιδι. τουλαχιστον δεν εχω δει τιποτα τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

δε νομιζω. οι πιστες του 1ου και 2ου ειναι απλά ως extra unlocks για οποιον είχαν ήδη εκεινα τα παιχνιδια. δε σε σταματα τιποτα να τις αγνοησεις και να παρεις το 100% στο 3ο παιχνιδι. τουλαχιστον δεν εχω δει τιποτα τετοιο.

ναι έτσι είναι! Όχι σονι και ντε παίξτε 1-2..αλλά είναι για το γτμ της υπόθεσης..
δε μου αρέσουν καθόλου οι αποκλειστικότητες που υπογράφουν οι εταιρίες με το epic

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, Skywalker333 said:

δε νομιζω. οι πιστες του 1ου και 2ου ειναι απλά ως extra unlocks για οποιον είχαν ήδη εκεινα τα παιχνιδια. δε σε σταματα τιποτα να τις αγνοησεις και να παρεις το 100% στο 3ο παιχνιδι. τουλαχιστον δεν εχω δει τιποτα τετοιο.

Λέω καθαρά για τα achievements όμως γιατί για παράδειγμα το ΙΙ περιελάμβανε και τα achievements του πρώτου και δώστου μανά ξανά τα ίδια. Όποτε παίζει και εδώ να είναι τόσο τρόμπες που θα σου έχουν 250 achievements και τα 150 να είναι των 2 προηγούμενων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Parapas είπε

Λέω καθαρά για τα achievements όμως γιατί για παράδειγμα το ΙΙ περιελάμβανε και τα achievements του πρώτου και δώστου μανά ξανά τα ίδια. Όποτε παίζει και εδώ να είναι τόσο τρόμπες που θα σου έχουν 250 achievements και τα 150 να είναι των 2 προηγούμενων. 

ωχ ωχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά δεν μπόρεσα να αντισταθώ μιας και δεν έχω τίποτα άλλο να να παίξω αυτόν τον καιρό σε συνάρτηση με την ''αγάπη'' που έχω για την σειρά Hitman

έχω κάνει preoder τέσσερις μέρες πριν την κυκλοφορία του όχι όμως κατευθείαν απο την Epic Games αλλά απο κλειδάδικο και

συγκεκριμένα απο το HRK games μιας και το θεωρώ έμπιστο site  και έχω αγοράσει αρκετά games (κλειδιά) όμως δεν έχω κάνει ποτέ pre order,

με το που έγινε η αγορά δεν μου ήρθε στο email ο κωδικός όπως είθισται αλλά μου ήρθε μια ειδοποίηση που μου λέει να κανω Redeem

ο κωδικός θα μου έρθει την ημέρα της κυκλοφορίας του game μηπως γνωρίζει κανείς;

 

 

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...