Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, tigergreg είπε

Ακομα?

Χαρμανιασα   και   θελω   τουτου   3,000   αλογων   να  φερω   γυρα   το  μπουρνουζι....🤣

 

Το ανέβασε στο instagram, δεν το είδες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, thanasisxask είπε

Το ανέβασε στο instagram, δεν το είδες; 

ΟΧΙ  ΚΑΘΟΤΙ  ΔΕΝ  ΕΙΜΑΙ   ΦΑΝ   ΤΩΝ   ΣΟΣΙΑΛ...

ΠΕΡΙΜΕΝΑ   ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ   ΑΠΟ  ΤΟΝ  ΣΑΧΛΑΜΑΡΙΔΗ...

ΥΠΑΡΧΕΙ   ΒΙΝΤΕΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
2 ώρες πριν, Bomber-21 είπε

Τελικά τι έγινε με το supercar; Ακόμα το φτιάχνουν;

Εχει πουλήσει πάνω απο 1.000 αλλά η VW έχει πληρώσει τα media να μη παιζουν Πανόπουλο γιατί το αριστούργημα του σύγχρονου αυτού έλληνα θεού κάνει τη Veyron να μοιάζει ως ένα μέτριο hatchback

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έχει βγει κάποιες φορές στις εκπομπές του Φωτεινέλη, που παίζουν στο Attica Tv, και έλεγε νέα και τι σκόπευε να κάνει με τα λάστιχα. Αλλά δεν ξέρω αν ήταν πρόσφατες, μπορεί να ήταν και του 2020, και να μπαίνουν σε επανάληψη το βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εντωμεταξύ, όποιος μπει YouTube και δει τα σχόλια των ελλεανιων θα πεθάνει στα γέλια. ΝΕ ΠΑΤΡΙΝΤΑ! 1!!1!1! ΜΩΝΩ ΕΛΙΝΕΣ! 1!1!1!😃. Ο πανοπουλος ξέρει αυτό που ξέρουν και οι πολιτικοί μας, τον Έλληνα δεν τον ενδιαφέρει η ουσία αλλά η επικοινωνία. Με αυτή την ιστορία και ο πανοπουλος έγινε γνωστός και ο άλλος ο δημοσιοκαφρος πήρε χιλιάδες σαπαρακαραιμπ😃 και όλα καλά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Macosj είπε

τον Έλληνα δεν τον ενδιαφέρει η ουσία αλλά η επικοινωνία. 

Όλο τον κόσμο ον ενδιαφέρει αυτό, δεν είναι Ελληνικό χαρακτηριστικό.

Απλά όταν βλέπεις κάποιον να χρησιμοποιεί το Ελληνικό στοιχείο χωρίς να αναφέρεται πουθενά αλλού, είναι σίγουρο ότι κάτι δεν πάει καλά. 

Το γιατί είναι πάρα πολύ απλό, δεν χρειάζεται να κάνουμε κοινωνιολογική ανάλυση εδώ πέρα. Τα βασικά της αυτοκίνησης να ήξερες καταλάβαινες από day one ότι ο τύπος λέει μπαρούφες. Στη συνέχεια μέχρι και ο σκύλος μου καταλάβαινε τι παραμύθι πούλαγε (και το πούλαγε πολύ άσχημα).

Όσο για τον δημοσιογράφο καλό θα ήταν να τον κράξουμε λίγο πολύ όλοι. Αλλά δυστυχώς όσο δεν υπάρχει παιδεία αυτά τα φαινόμενα θα υπάρχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, armagedwnn είπε

Όλο τον κόσμο ον ενδιαφέρει αυτό, δεν είναι Ελληνικό χαρακτηριστικό.

Απλά όταν βλέπεις κάποιον να χρησιμοποιεί το Ελληνικό στοιχείο χωρίς να αναφέρεται πουθενά αλλού, είναι σίγουρο ότι κάτι δεν πάει καλά. 

Το γιατί είναι πάρα πολύ απλό, δεν χρειάζεται να κάνουμε κοινωνιολογική ανάλυση εδώ πέρα. Τα βασικά της αυτοκίνησης να ήξερες καταλάβαινες από day one ότι ο τύπος λέει μπαρούφες. Στη συνέχεια μέχρι και ο σκύλος μου καταλάβαινε τι παραμύθι πούλαγε (και το πούλαγε πολύ άσχημα).

Όσο για τον δημοσιογράφο καλό θα ήταν να τον κράξουμε λίγο πολύ όλοι. Αλλά δυστυχώς όσο δεν υπάρχει παιδεία αυτά τα φαινόμενα θα υπάρχουν.

 

Ναι φίλε να δεις πόσοι αισθάνονται περήφανοι όμως, εμένα μου το έδειξε ένας φίλος αυτό το βίντεο  ως υπερπατριωτικό κατόρθωμα, τα άκουσε καλά ο ψεκ, από τα πρώτα 10 δευτερόλεπτα καταλαβαίνεις ότι πουλάει φούμαρα ο τύπος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Macosj είπε

Ναι φίλε να δεις πόσοι αισθάνονται περήφανοι όμως, εμένα μου το έδειξε ένας φίλος αυτό το βίντεο  ως υπερπατριωτικό κατόρθωμα, τα άκουσε καλά ο ψεκ, από τα πρώτα 10 δευτερόλεπτα καταλαβαίνεις ότι πουλάει φούμαρα ο τύπος 

Αν θες την γνώμη μου μην ασχολείσαι, δεν θα βρεις το δίκιο σου. 

Εγώ θυμάμαι είχα βάλει με δύο γνωστούς ειδοποίηση για Μάιο του 2021, επέμεναν ότι θα είναι έτοιμο. Μόλις ήρθε ο Μάιος μάντεψε φταίει η επιδημιολογική κατάσταση. Τέτοια φαινόμενα υπήρχαν και θα υπάρχουν σχεδόν για πάντα, όσο καλύτερη παιδεία υπάρχει τόσο θα μειώνονται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Αν θες την γνώμη μου μην ασχολείσαι, δεν θα βρεις το δίκιο σου. 

Εγώ θυμάμαι είχα βάλει με δύο γνωστούς ειδοποίηση για Μάιο του 2021, επέμεναν ότι θα είναι έτοιμο. Μόλις ήρθε ο Μάιος μάντεψε φταίει η επιδημιολογική κατάσταση. Τέτοια φαινόμενα υπήρχαν και θα υπάρχουν σχεδόν για πάντα, όσο καλύτερη παιδεία υπάρχει τόσο θα μειώνονται. 

Και τώρα θα φταίνε οι ξένοι μασονοι που πολέμησαν την αιληνικοι υπερτεχνολογία

Επεξ/σία από Macosj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποτε βλέπω το topic να επανέρχεται στην επιφάνεια λέω : Ώπα! Έβγαλε νέο μοντέλο ο Πανόπουλος....Μπαίνω όλος χαρά να δω τα νέα specs να γουστάρω και βλέπω να συνεχίζετε τη μίρλα από εκεί που την αφήσατε.Ρε τι είσαστε εσείς ρε!

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tarantules είπε

Όποτε βλέπω το topic να επανέρχεται στην επιφάνεια λέω : Ώπα! Έβγαλε νέο μοντέλο ο Πανόπουλος....Μπαίνω όλος χαρά να δω τα νέα specs να γουστάρω και βλέπω να συνεχίζετε τη μίρλα από εκεί που την αφήσατε.Ρε τι είσαστε εσείς ρε!

Δηλαδή θέλεις να μάθεις ποτέ θα ανακοινώσει το Diastimikon με 10 Κ ίππους? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω  παλι  πιστευω   οτι   ο  πανοπουλος  με  τον  σαρημπαλιδη   εχουν  βαλθει  να

μας   αιφνιδιασουν   με  το  ελληνικο   εμβολιο  που  φτιαχνουν  στα   υποχθονια

εργαστηρια  τους  που  θα  ειναι   για   την  πλειοψηφια  των   επιδημιων   αλλα

θα  πιανει  μονο  στους   ελληνες....😍

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...