Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, 4saken είπε

Η πλακα ειναι οτι το μεγαλυτερο κραξιμο θα το φαει σε λιγο καιρο απο αυτους που τον αποθεωνουν...

δύσκολο, αυτοί που τον αποθεώνουν, άνετα θα φάνε το παραμύθι ότι τον πολεμάνε οι αυτοκινητοβιομηχανίες, τον κυνηγάνε τα συμφέροντα, οι ελοχιμ, νεφελιμ κ.τ.λ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδώ έχει ακόμα website και ανεβάζει νέα ο Πέτρος Ζωγράφος που υποσχόταν άφθονη ενέργεια με ένα ποτήρι νερό. Νομίζετε ότι θα πάψουν να υπάρχουν ακόλουθοι του πανόπουλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είτε είναι αλήθεια είτε ψέματα εσείς γτ καιγεστε τόσο;

Χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιον βλέπω μια συνεχή γελοιοποίηση του θέματος χωρίς να έχετε αποδείξεις των λεγόμενων σας...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το ρίχναμε στην πλάκα, αλλά αυτός λέει ότι τρώει λεφτά από το ελληνικό δημόσιο. Θα κάνω μια ψαχτική στο Διαύγεια, κι αν ανακαλυψω αναθέσεις κλπ, ε, μια καταγγελιούλα του χρειάζεται!

Όσο για τα renders, όλοι το περιμέναμε!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, bill999r είπε

Πάντως είτε είναι αλήθεια είτε ψέματα εσείς γτ καιγεστε τόσο;

Χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιον βλέπω μια συνεχή γελοιοποίηση του θέματος χωρίς να έχετε αποδείξεις των λεγόμενων σας...

 

Οι αποδείξεις είναι ότι καμιά μεγάλη εταιρία με δισεκατομμύρια μπάτζετ, με χρόνια έρευνας, με χιλιάδες προσωπικό (με διδακτορικά και σπουδές σε τρελά πανεπιστήμια), δεν έχει καταφέρει κάτι τέτοιο και θα το καταφέρει ο Πανόπουλος με 20 άτομα, στην Ελλάδα. Όταν λες κάτι τέτοιο, μάντεψε ποιος πρέπει να αποδείξει τι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, uesugi1989 είπε

Ατμοσφαιρικός κινητήρας? Δεν μου βγαίνουν τα νούμερα για ατμόσφαιρα πάντως

Δουλευει με αέρα κοπανιστό που έχει άλλη απόδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, bill999r είπε

Πάντως είτε είναι αλήθεια είτε ψέματα εσείς γτ καιγεστε τόσο;

Χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιον βλέπω μια συνεχή γελοιοποίηση του θέματος χωρίς να έχετε αποδείξεις των λεγόμενων σας...

 


Για αυτο ειναι τα φορουμς, για να σχολιαζουμε. Την στιγμη που μας δινει τροφη για σχολιασμο, αυτο θα κανουμε.
Οπως εχουμε πει μακαρι να πετυχει. Αλλα μεχρι στιγμης δεν εχει δωσει ΕΝΑ στοιχειο το οποιο μπορουμε να το παρουμε στα σοβαρα. 
Ουτε εχει παρουσιασει τιποτα, ουτε υπαρχει μια δοση αληθειας, ουτε λογικη πισω απο ολο αυτο.

Επισης, 1,5 χρονο περιμεναμε την στιγμη της αποκαλυψης για κους κους..
Ε μη το στερηθουμε και αυτο 😛

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, bill999r είπε

Πάντως είτε είναι αλήθεια είτε ψέματα εσείς γτ καιγεστε τόσο;

Χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιον βλέπω μια συνεχή γελοιοποίηση του θέματος χωρίς να έχετε αποδείξεις των λεγόμενων σας...

 

Την ευθύνη της απόδειξης την έχει εκείνος που εκφέρει τον ισχυρισμό. Δεν οφείλουμε εμείς να αποδείξουμε ότι πουλάει παπάτζα, αυτός οφείλει να υποστηρίξει με πράξεις λεγόμενά του για να πάψει να είναι υποκείμενο κοροϊδίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...