Προς το περιεχόμενο

iOS 14 με σημαντικές αλλαγές μετά από χρόνια στη home screen


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μοιαζουν με android widgets του 2015.

Το Picture in Picture παντελως αχρηστο,κοινως gimmick,και σε android και σε ios.

 

Επεξ/σία από azuli
  • Like 1
  • Confused 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που χρηστες android νιωθουν την αναγκη να μπουν σε αρθρο που δεν τους αφορα ετσι απλα για να κραξουν δεν θα το καταλαβω ποτε.

αυτο που εχω καταλαβει ομως σιγουρα ειναι οτι ολοι οι χρηστες android ειναι γνωστες και οι χρηστες ios 50% προβατα 50% ασχετοι.

  • Like 11
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακιουλες νεα futures. Βεβαια ειναι πληρης στα παντα τα os πλεον , τι αλλο να βαλουν? Και στο android απο το 6 μεχρι το 10 ιδιο λειτουργικο ειναι με μικροπροσθηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ritualistic είπε

αυτο που χρηστες android νιωθουν την αναγκη να μπουν σε αρθρο που δεν τους αφορα ετσι απλα για να κραξουν δεν θα το καταλαβω ποτε.

αυτο που εχω καταλαβει ομως σιγουρα ειναι οτι ολοι οι χρηστες android ειναι γνωστες και οι χρηστες ios 50% προβατα 50% ασχετοι.

γιατι ρε μπρο τι ειναι ποδοσφαιρικη ομαδα τα os? Εγω μπορει να μπω και να μ αρεσει κατι και να παρω iphone , κακο εναι ? Εσυ παρεξηγηθηκες αν πει καποιος κακο λογο για το ios? Με την ιδια λογικη αν εσενα σ αρεσει μην ασχολεισαι με τα αρνητικα σχολια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααααααν φτιάξουν και το χάος των ειδοποιήσεων, μετά απο τις σημερινές προσθήκες, το ψήνω για ένα Test drive. Το iOS 11 που ειχα δοκιμάσει στο 7 Plus το άντεξα οριακά μια βδομάδα. Πλέον φαίνονται ΠΟΛΥ καλύτερα τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Πραγματικα ενω σε καποιες στιγμες στο android λεω οτι ισως με βολευουν ορισμενα πραγματα, απο την αλλη τα θελω στην lock screen και οχι στην home screen του iOS μου. Και σε αυτη πολυ πολυ λιγα και βασικα πραγματα. Το PiP παντα καλοδεχουμενο εαν ειναι ομως ευχρηστο.

Καμια καινοτομια σε μπαταριες γραφενιου δεν βλεπω απο κανενα και ας εχουν περασει κοντα 10 χρονια που εχει γινει απολυτως εφικτη αυτη η τεχνολογια για τις μπαταριες. Απο καμερες και μπιχλιμπιδια γεμισαμε.

Ο πρωτος που θα βαλει μπαταριες γραφενιου (που σε μερικα λεπτα φορτιζουν στο σχεδον 100% θα παρει ολα τα λεφτα).

Μπαταριες Γραφενιου ; Για καταναλωτικα ηλεκτρονικα; Εδω και τωρα υπαρχουν; Εστω σε παραγωγη μικρης κλιμακας;Τι ανεκδοτο ειναι αυτο ; Θυμιζει τους "Υπερπυκνωτες Γραφενιου " που ειχε λανσαρει μια ψυχη απο διαδικτυακο καναλι ομου μετα της λυσεως του Ενεργειακου και εκτοτε τα ... σχεδια τα εκλεψαν οι μασσονοι , οι Σιωνιστες , η CIA , οι 7 αδελφες κτλπ, οποτε τον κοσμο διαφεντευουν ακομα οι πετρελαιαδες. Εχω την εντυπωση πως η επομενη επαναστατικη προοδος στους συσσωρευτες θα λαβει χωρα στον κλαδο της ΑυτοκινητοΒιομηχανιας  και επονται οι τηλεφωναδες . Στο φιναλε ειναι θεμα (Φυσικο)Χημειας  και οχι ηλεκτρονικων , που θα ειναι απλοι πελατες των "μπαταριαδων".

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...