Προς το περιεχόμενο

Έλλειψη σε Ελαστικά Michellin ?


masteripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, piiii είπε

Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω για τα continental... Και εγώ τα εξυμνούσα μέχρι που τα έβαλα και ανακάλυψα ότι δεν πρέπει να υπάρχει λάστιχο με τόσο μαλακό πλαινό που ανοίγει καρούμπαλο σε ΚΑΘΕ λακούβα. Απο πέλμα σκίζουν στο θέμα grip, αλλά αν είναι να' χω 300 καρούμπαλα μέχρι την επόμενη αλλαγή να λείπει...

 
Η continental που λες με τα λάστιχα που βγάζουν καρούμπαλα σε κάθε λακκούβα είναι άλλη απο αυτή  που έχει 44δις έσοδα και 244χιλιάδες εργαζόμενους;
 
Τιμή μετοχής: CON (ETR) 86,38 € -1,38 (-1,57%)
3 Ιουλ, 2:53 μ.μ. CEST - Δήλωση αποποίησης
Ίδρυση: 8 Οκτωβρίου 1871, Ανόβερο, Γερμανία
Έσοδα: 44,4 δισεκατομμύρια EUR (2018)
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ObeyWario! είπε
 
Η continental που λες με τα λάστιχα που βγάζουν καρούμπαλα σε κάθε λακκούβα είναι άλλη απο αυτή  που έχει 44δις έσοδα και 244χιλιάδες εργαζόμενους;
 
Τιμή μετοχής: CON (ETR) 86,38 € -1,38 (-1,57%)
3 Ιουλ, 2:53 μ.μ. CEST - Δήλωση αποποίησης
Ίδρυση: 8 Οκτωβρίου 1871, Ανόβερο, Γερμανία
Έσοδα: 44,4 δισεκατομμύρια EUR (2018)
 

Εντάξει...σαφώς δεν τα έχει βγάλει με βάση του πως ανταπεξέρχονται (τα ελαστικά) στους ελληνικούς δρόμους!

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Εντάξει...σαφώς δεν τα έχει βγάλει με βάση του πως ανταπεξέρχονται τους ελληνικούς δρόμους!

Τα michelen pilot sport που έχω πάνω τώρα, που είναι και αυτό μαλακό λάστιχο δεν κάνουν κιχ.

Και έχω περάσει απο αρκετές μάρκες όλα αυτά τα χρόνια, michelen, falken, dunlop, bridgestone, firestone.

Τέτοιο πράγμα στα πλαινά δεν το έχω ξαναδεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ObeyWario! said:
 
Η continental που λες με τα λάστιχα που βγάζουν καρούμπαλα σε κάθε λακκούβα είναι άλλη απο αυτή  που έχει 44δις έσοδα και 244χιλιάδες εργαζόμενους;
 
Τιμή μετοχής: CON (ETR) 86,38 € -1,38 (-1,57%)
3 Ιουλ, 2:53 μ.μ. CEST - Δήλωση αποποίησης
Ίδρυση: 8 Οκτωβρίου 1871, Ανόβερο, Γερμανία
Έσοδα: 44,4 δισεκατομμύρια EUR (2018)
 

κσι κάπου εδώ ταιριάζει γάντι
αυτό που τελικά αναρωτιέσαι
2534AAAAAs.jpg

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν προσφέρει κάτι αλλά εγώ που άλλαξα λάστιχα αρχές Απριλίου είχαν ημερομηνία 0820. Όποτε ότι δεν παρέλαβε λόγω κορονοϊού Φετινά  δε νομίζω να πολύ στέκει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/7/2020 στις 12:26 ΠΜ, masteripper είπε

Γεια χαρά

ήρθε η ώρα να αλλάξω τα εργοστασιακα λάστιχα και "πατροπαράδοτα" είπα να βάλω Michellin που συνήθιζα να βάζω πάντα.

Όμως όπου και να ρώτησα υπήρχε μια ενημέρωση ότι υπάρχει έλλειψη...και τα περιμένουν απο μέσα Ιουλίου και μετά...υπάρχει κάποια γνώση επι του θέματος ή απλώς οι λαστιχάδες σπρώχνουν αυτά που έχουν...

Αν ξέρει και κανένας για Θεσσαλονίκη ώστε να τα περάσω άμεσα ακόμα καλύτερα

Μου είχε τύχει και εμένα με κοντινενταλ. Έρχονται από κινα, από όσο γνωρίζω. Λόγω κοβιντ αργούν.

Για Θεσσαλονίκη δες τον mytyres. Άψογος, καλές τιμές, έχει απόθεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dunlop blueresponce η Goodyear .Απο τα καλυτερα στην κατηγορια μου 195/50/15. Τωρα οσο για την ελειψει εδω θεσσαλονικη εαν ρωτησες στην ελμα στον ευοσμο κ δεν βρηκες εκει τοτε ειναι αληθεια.Εαν δεν ρωτησες εκει ρωτα ολοι απο εκει περνουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, soublaki είπε

Dunlop blueresponce η Goodyear .Απο τα καλυτερα στην κατηγορια μου 195/50/15. Τωρα οσο για την ελειψει εδω θεσσαλονικη εαν ρωτησες στην ελμα στον ευοσμο κ δεν βρηκες εκει τοτε ειναι αληθεια.Εαν δεν ρωτησες εκει ρωτα ολοι απο εκει περνουν .

Dunlop ποτε ξανα για εμενα, ειχα βαλει μια φορα τα ακριβα τους λαστιχα, εσκασαν 2 μεσα σε 1 6μηνο και οταν ρωτησα γιατι ειχαν μια καρτα που και καλα σου εβαζαν καινουργια αρχισαν να μου τα μασανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/7/2020 στις 4:14 ΜΜ, ObeyWario! είπε
 
Η continental που λες με τα λάστιχα που βγάζουν καρούμπαλα σε κάθε λακκούβα είναι άλλη απο αυτή  που έχει 44δις έσοδα και 244χιλιάδες εργαζόμενους;
 
Τιμή μετοχής: CON (ETR) 86,38 € -1,38 (-1,57%)
3 Ιουλ, 2:53 μ.μ. CEST - Δήλωση αποποίησης
Ίδρυση: 8 Οκτωβρίου 1871, Ανόβερο, Γερμανία
Έσοδα: 44,4 δισεκατομμύρια EUR (2018)
 

Οχι μονο απο τα ελαστικα,  αλλα κατασκευαζει και αλλα πραγματα που δεν ξερει ο κοσμος, οπως εγκεφαλους-συστηματα φρενων κ.α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, toyo73 είπε

Οχι μονο απο τα ελαστικα,  αλλα κατασκευαζει και αλλα πραγματα που δεν ξερει ο κοσμος, οπως εγκεφαλους-συστηματα φρενων κ.α

+ ιμάντες,μαρκούτσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...