Προς το περιεχόμενο

Aκουστικά Over-Ear ασύρματα (bluetooth) & ενσύρματα (jack 3.5mm) Crystal Audio BT-01 12.90 € με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τίμησα κι εγώ, ευχαριστώ! 

Ήθελα καιρό bt headset για να βλέπω ταινίες στη tv το βράδυ χωρίς να ενοχλώ τους υπόλοιπους στο σπίτι και ειχα βάλει στο μάτι τα edifier w800bt που έχω δοκιμάσει και ξέρω οτι είναι πολύ καλά, αλλα τα 38€ που έχουν τα edifier σε σχέση με τα 13€ που έχουν αυτα της προσφοράς δε συγκρίνονται. 

Διαβάζω και σχετικά καλά σχόλια στο skroutz οπότε είμαι αισιόδοξος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος θέλει να πάρει μια ιδέα για τα ακουστικά μπορεί να ρίξει μια ματιά εδώ. :)

ΥΓ. Δεν ξέρω για ποιο λόγο κλειδώθηκε το θέμα αλλά κατά τη γνώμη μου αξίζουν σε αυτά τα χρήματα αν δεν έχετε μεγάλο κεφάλι σαν εμένα. :P

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι γενικα μικρα. Τα αυτια δεν τα καλυπτουν και καθονται απο πανω. Στην  αρχη ξενιζει η αισθηση και ειναι καπως αβολα. Μετα απο λιγο συνηθιζεις θα ελεγα.
 

Ο ηχος τους δεν ειναι κακος δεν ειναι και κατι ιδιαιτερο βεβαια. Δεν εχεις την αισθηση να λειπει κατι απο τις ακουστικες συχνοτητες. Σε τηλεφωνικη επικοινωνια μου ακουγονται λιγο περιεργα βεβαια.


Εχω την αντυπωση πως εχουν και ενα μικρο lag περισσοτερο απο το συνηθισμενο. Δεν τα τσεκαρα με βιντεο ομως.

 

Συνδεονται χωρις προβλημα και πολυ αμεσα μολις απλα ανοιγεις το On-Off κουμπι τους. 
 

Για 12 ευρω δεν μπορεις να ζητησεις πολλα γι αυτο και τα κρατησα. Ουτε μετρια ενσυρματα on ear δεν παιρνεις σε αυτα τα χρηματα.

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε υποψιν σας πως για να ακουσετε με μεγαλη ενταση ,θα πρεπει να τα συνδεσετε ενσυρματα,επισης δεν εχουν καλο μικροφωνο και σε κλησεις ακουγονται καπως περιεργα,οπως να ακουτε αντιλαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sintalkas είπε

εχετε υποψιν σας πως για να ακουσετε με μεγαλη ενταση ,θα πρεπει να τα συνδεσετε ενσυρματα,επισης δεν εχουν καλο μικροφωνο και σε κλησεις ακουγονται καπως περιεργα,οπως να ακουτε αντιλαλο.

Πόσο μεγάλη ένταση δηλαδή? Ο αντίλαλος που ενδεχομένως ακούς οφείλεται στο bt transmitter του τηλεφώνου και όχι στο μικρόφωνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν τα χω χρησιμοποιησει στο κινητο αλλα στον υπολογιστη.Με ενσυρματη συνδεση εχει διπλη ενταση στο μαξ ,εγω δεν τα βαζω ποτε πανω απο 70% .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Παρέλαβα σήμερα. Υπερτίμια για 12.90 αν ξαναβγεί θα πάρω και άλλο ζευγάρι.

Καθε αυτί διαφέρει φυσικά, αλλά συμφωνείς με τους προλαλήσαντες ότι τα μαξιλαράκια ειναι μικρά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...