Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro - 6/128 - 401,51€ με μεταφορικα (Bangood)


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φιλε μου εσυ πριν πόσο καιρό το παρήγγειλες?..σου έχει έρθει;, τελικώς σου δωσανε οταν το παρήγγειλες τρακ για να το παρακολουθείς? Σου τα ρωτάω όλα αυτά γτ σκέφτομαι να το παραγγείλω σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kazampidis είπε

Φιλε μου εσυ πριν πόσο καιρό το παρήγγειλες?..σου έχει έρθει;, τελικώς σου δωσανε οταν το παρήγγειλες τρακ για να το παρακολουθείς? Σου τα ρωτάω όλα αυτά γτ σκέφτομαι να το παραγγείλω σήμερα

Στο bestprice ετοιμοπαραδοτο 369(+μεταφορικα) το μωβ αμα το θες αμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Geo.grv είπε

Στο bestprice ετοιμοπαραδοτο 369(+μεταφορικα) το μωβ αμα το θες αμεσα.

Ναι το γνωρίζω, εδώ είναι 40 ευρώ φθηνότερα, αξίζει η αναμονή, δεν μου απάντησες όμως σε αυτά που σε ρώτησα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, kazampidis είπε

Ναι το γνωρίζω, εδώ είναι 40 ευρώ φθηνότερα, αξίζει η αναμονή, δεν μου απάντησες όμως σε αυτά που σε ρώτησα 

Δεν ήξερα ότι η ερώτηση ήταν για μένα, εμένα δεν έχει σταλεί ακόμα (3 μέρες που έχει γίνει η παραγγελία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, kazampidis είπε

Ναι το γνωρίζω, εδώ είναι 40 ευρώ φθηνότερα, αξίζει η αναμονή, δεν μου απάντησες όμως σε αυτά που σε ρώτησα 

Φιλε εγω την εφαγα απο εξω,ακομα τα λεφτα μου περιμενω,εαν μπορεις δωσε 20-30 παραπανω και παρτο απο εδω να το εχεις αμεσα στα χερια σου,δεν θες απο σκρουτζομαγαζο,παρτο απο ιδιωτη για ακομα πιο αμεσα,δεν την ξαναπαταω.......αι σιχτιρ!!

Επεξ/σία από skritsostak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, skritsostak είπε

Φιλε εγω την εφαγα απο εξω,ακομα τα λεφτα μου περιμενω,εαν μπορεις δωσε 20-30 παραπανω και παρτο απο εδω να το εχεις αμεσα στα χερια σου,δεν θες απο σκρουτζομαγαζο,παρτο απο ιδιωτη για ακομα πιο αμεσα,δεν την ξαναπαταω.......αι σιχτιρ!!

Πες μας τι έγινε γιατί όλοι μας παραγγέλνουμε συχνά από τα κινεζομάγαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα από Ali μου γύρισαν σήμερα τα λεφτά πάντως από Δευτέρα που έκανα την ακύρωση. Το amazon.es δεν το έχει στείλει ακόμα και λέει 3-9 September παράδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αυτά που ακούω και κατά τη δική μου κρίση, κατέληξα σε e-shop (399€, διαθέσιμο ξανά) με καπέλο ~15€ vs skroutz και παραλαμβάνω (λογικά) σε 2 μέρες και τέλος.....

Επεξ/σία από vgolden
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, vgolden είπε

Με αυτά που ακούω και κατά τη δική μου κρίση, κατέληξα σε e-shop (399€, διαθέσιμο ξανά) με καπέλο ~15€ vs skroutz και παραλαμβάνω (λογικά) σε 2 μέρες και τέλος.....

Μια χαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/8/2020 στις 9:36 ΠΜ, eytixis1980 είπε

Εκανα εχθες το βραδυ παραγγελεια στο το eshop που λετε για ενα,πηρα τλφ τωρα και μου ειπαν για 7-10 εργασιμες παραδοση.......τελικα ακυρωσα την αγορα μου.

Λοιπον, με πηραν και μου ειπαν συγνωμη για την ταλαιπωρια κτλ,μου εδωσαν και κουπονακι για την βαβουρα που εγινε.Ειχα στειλει mail.

Μπραβο τους μονο και μονο που μπηκαν στον κοπο που με πηραν,ενω ειχα ακυρωση την παραγγελια μου.

Πρωτη φορα απο αλυσιδα ηλεκτρονικων που μου το εκαναν αυτο!

Ναι τελικα δεν εχει σχεση με σκρουτζομαγαζο που εχω ακουσει οτι @@ρια  υπαρχει.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, eytixis1980 είπε

Λοιπον, με πηραν και μου ειπαν συγνωμη για την ταλαιπωρια κτλ,μου εδωσαν και κουπονακι για την βαβουρα που εγινε.Ειχα στειλει mail.

Μπραβο τους μονο και μονο που μπηκαν στον κοπο που με πηραν,ενω ειχα ακυρωση την παραγγελια μου.

Πρωτη φορα απο αλυσιδα ηλεκτρονικων που μου το εκαναν αυτο!

Ναι τελικα δεν εχει σχεση με σκρουτζομαγαζο που εχω ακουσει οτι @@ρια  υπαρχει.....

Το service στο eshop δεν εχει καμια σχεση με σκρουτζομαγαζα.Ειναι καλυτερο ακομα και αλλες μεγαλες αλυσιδες,plais-kosto-media κτλ.

Τσεκαρισμένο αυτο,οσες φορες χρειάστηκε η παρέμβαση τους ηταν άμεση.Και ναι προφανως τα 2 χρονια απο αυτους μετρανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

343,83€ και στο BG με το κουπόνι: BG9F2P

https://www.banggood.com/POCO-F2-Pro-Global-Version-6_67-inch-Snapdragon-865-4700mAh-30W-Fast-Charge-64MP-Camera-8K-Video-6GB-128GB-5G-Smartphone-p-1676794.html

Η δική του χαμηλότερη τιμή ως σήμερα. Αποστολή από HK.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, imvrios είπε

343,83€ και στο BG με το κουπόνι: BG9F2P

https://www.banggood.com/POCO-F2-Pro-Global-Version-6_67-inch-Snapdragon-865-4700mAh-30W-Fast-Charge-64MP-Camera-8K-Video-6GB-128GB-5G-Smartphone-p-1676794.html

Η δική του χαμηλότερη τιμή ως σήμερα. Αποστολή από HK.

Φιλε πας να γλυτωσεις ενα 20-30αρι και να εισαι στην πριζα?Δεν συμφαιρει νομιζω.....

Επεξ/σία από eytixis1980
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, eytixis1980 είπε

Φιλε πας να γλυτωσεις ενα 20-30αρι και να εισαι στην πριζα?Δεν συμφαιρει νομιζω.....

Όποιος είναι στην πρίζα και αγχώνεται δεν αγοράζει από Κίνα. Είτε γιατί τα 300€ είναι πολλά είτε γιατί είναι γενικά αγχώδης τύπος 

Προσωπικά ψωνίζω χρόνια ολόκληρα από Κίνα (επειδή είμαι και γκατζετάκιας, όχι μόνο για τα χρήματα) και μεταξύ άλλων έχω μάθει να μην είμαι στην πρίζα. Οι αγορές από Κίνα προϋποθέτουν να είσαι λίγο Zen, μέχρι να ολοκληρωθούν κάποιες παραγγελίες και να αποκτήσεις εμπιστοσύνη. Απόλυτα κατανοητό όποιος δε θέλει να αναλάβει αυτό το ρίσκο.

Η προσφορά αυτή δεν ήταν για να πω αγοράστε από BG. Όταν ο άλλος στο στέλνει σε 10 ημέρες από Αγγλία και φθηνότερα δε θα το πάρεις από το BG (με μια εξαίρεση*). Ήταν για να δείξω ότι η τιμή του πέφτει παντού. 

* η εξαίρεση είναι όσοι θέλουν να ενισχύσουν το VIP status τους στο BG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...