Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro - 6/128 - 401,51€ με μεταφορικα (Bangood)


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, neosstoforum είπε

Είδα μια προσφορά στο hotukdeals από το εν λόγω κατάστημα, έψαξα το Poco F2 Pro και είδα ότι βγαίνει σε αρκετά καλή τιμή με το κουπόνι. Έπρεπε δηλαδή πρώτα να το αγοράσω ο ίδιος, να το παραλάβω και μετά να το γράψω εδώ; 

Δεν προτείνω κάτι, απλά ενημερώνω. Δεν υπάρχει περίπτωση να ξέρω κατά πόσο αξιόπιστο είναι το κάθε κατάστημα.

Η ενημερωση σου δυστηχως θα μας κοστιζε πραγματικα χρηματα ομως φιλε.

Πηγα να αγορασω για φιλο που ειδε το δικο μου σημερα.Ευτηχως μας εσωσε ο φιλος απο κατω....

Κατα τα αλλα καλα κανεις.

Φιλικα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, eytixis1980 είπε

Η ενημερωση σου δυστηχως θα μας κοστιζε πραγματικα χρηματα ομως φιλε.

Πηγα να αγορασω για φιλο που ειδε το δικο μου σημερα.Ευτηχως μας εσωσε ο φιλος απο κατω....

Κατα τα αλλα καλα κανεις.

Φιλικα παντα.

Καλά ηρέμησε λίγο, δεν του έφαγε τα λεφτά, του είπε ότι δεν μπορεί να εκτελεστεί η παραγγελία και θα γίνει refund. 

Εσύ αγόρασες από ιδιώτη και μάλιστα με καπέλο, ένα refund από ali θα σου κόστιζε πραγματικά; Τσίλλαρε. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Μακιαβέλλι είπε

ένα refund από ali θα σου κόστιζε πραγματικά; 

340 ευρώ με 17% επιτόκιο κάρτας είναι ~5 ευρώ και -340 ευρώ διαθέσιμο υπόλοιπο κάρτας + ότι περίμενα 3 μέρες για να μου πει ότι δεν το στέλνει ενώ έλεγε σε 5 μέρες στην πόρτα σου (άρα +γκρίνια από τη γυναίκα που το περίμενε). Δεν καταστρέφεσε αλλά δεν είναι και να λέμε και τι έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Μακιαβέλλι είπε

Καλά ηρέμησε λίγο, δεν του έφαγε τα λεφτά, του είπε ότι δεν μπορεί να εκτελεστεί η παραγγελία και θα γίνει refund. 

Εσύ αγόρασες από ιδιώτη και μάλιστα με καπέλο, ένα refund από ali θα σου κόστιζε πραγματικά; Τσίλλαρε. 

Φιλε εχεις δικαιο,ζητω συγνωμη,να σου δωσω τα χρηματα μου να τα κανεις κουμαντο εσυ.

30 ευρο καπελο και αμεσα στα χερια μου,ε ναι θα τα δωσω προκειμενου να τραβολογιεμαι αναιτια.

8 λεπτά πριν, mxa055 είπε

340 ευρώ με 17% επιτόκιο κάρτας είναι ~5 ευρώ και -340 ευρώ διαθέσιμο υπόλοιπο κάρτας + ότι περίμενα 3 μέρες για να μου πει ότι δεν το στέλνει ενώ έλεγε σε 5 μέρες στην πόρτα σου (άρα +γκρίνια από τη γυναίκα που το περίμενε). Δεν καταστρέφεσε αλλά δεν είναι και να λέμε και τι έγινε.

Ναι και εγω δεν το ειπα για τα 5 ευρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mxa055 είπε

Αυτός εμένα με πιστόλιασε πάντως. Του έκανα και αναφορά στον Ali γιατί έχω μπει στο καθεστώς 2-28 εργάσιμες για refund ενώ φταίει αυτός που δεν μπορεί να στείλει. Τελικά το παρήγγειλα από amazon.es με 370 περίπου και κάποια στιγμή θα πάρω πίσω τα λεφτά από τον Αλί.

Σε άλλο παιδί όμως το έστειλε ο ίδιος πωλητής. Σήμερα με κουπόνι και πληρώνοντας σε δολλάρια με revolut βγαίνει κάτω από 320€. Είναι όντως χώμα για κάποιον που είναι διατεθειμένος να ρισκάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα έχουν το τίμημα τους. 

Η τα σκας στο σκρουτζομαγαζο που έχει πάρει το κινητό από την Κίνα σαν μεσάζοντας ή παίρνεις το ρίσκο παραγγέλνεις μόνος σου και τρως τα ρέστα σε σουβλάκια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, neosstoforum είπε

Τελικά υπάρχει και σε ένα άλλο κατάστημα όπου με το κουπόνι 828GET10 βγαίνει στα 319.89€.

https://www.aliexpress.com/item/4001112710694.html

πηρα ενα μπλεδακι απο εκει τωρα να δουμε τι θα γινει

10 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Όλα έχουν το τίμημα τους. 

Η τα σκας στο σκρουτζομαγαζο που έχει πάρει το κινητό από την Κίνα σαν μεσάζοντας ή παίρνεις το ρίσκο παραγγέλνεις μόνος σου και τρως τα ρέστα σε σουβλάκια. 

1η φορα ρισκαρω απο εξω αγορα,ελπιζω να μην την φαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, skritsostak είπε

πηρα ενα μπλεδακι απο εκει τωρα να δουμε τι θα γινει

1η φορα ρισκαρω απο εξω αγορα,ελπιζω να μην την φαω.

Μολις ηρθε μνμ απο το αλι,δεν μπορει να στειλει λεει γιατι δεν εχει στοκ,και οτι τωρα με τον ιο ολα αργουν,και μην ανησυχώ θα μου επιστρεψουν συντομα τα χρηματα μου,και μην κανω μανουρα στο αλι κτλ.

Ρε που εμπλεξα..........εσκασα 335 ευρο εχθες με την βιζα,να παρω την τραπεζα να ακυρωσω?τι να κανω ρε παιδια?θα μου φανε τα χρηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, skritsostak είπε

Μολις ηρθε μνμ απο το αλι,δεν μπορει να στειλει λεει γιατι δεν εχει στοκ,και οτι τωρα με τον ιο ολα αργουν,και μην ανησυχώ θα μου επιστρεψουν συντομα τα χρηματα μου,και μην κανω μανουρα στο αλι κτλ.

Ρε που εμπλεξα..........εσκασα 335 ευρο εχθες με την βιζα,να παρω την τραπεζα να ακυρωσω?τι να κανω ρε παιδια?θα μου φανε τα χρηματα?

θα σου τα επιστρεψουν! Αλλα το ALI δεν θα επρεπε να το προτεινει κανεις εδω μέσα. Για μικροχαζομαρες ειναι ΟΚ. Για κάτι αλλο οχι.

Αυτά λεει η δικη μου 6ετης εμπειρία με τις κινεζικες αγορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, oletiras είπε

θα σου τα επιστρεψουν! Αλλα το ALI δεν θα επρεπε να το προτεινει κανεις εδω μέσα. Για μικροχαζομαρες ειναι ΟΚ. Για κάτι αλλο οχι.

Αυτά λεει η δικη μου 6ετης εμπειρία με τις κινεζικες αγορές.

Φιλε ποσο καιρο θα κανουν ξερεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, skritsostak είπε

Μολις ηρθε μνμ απο το αλι,δεν μπορει να στειλει λεει γιατι δεν εχει στοκ,και οτι τωρα με τον ιο ολα αργουν,και μην ανησυχώ θα μου επιστρεψουν συντομα τα χρηματα μου,και μην κανω μανουρα στο αλι κτλ.

Ρε που εμπλεξα..........εσκασα 335 ευρο εχθες με την βιζα,να παρω την τραπεζα να ακυρωσω?τι να κανω ρε παιδια?θα μου φανε τα χρηματα?

Για αυτο και εγω δεν εμπλεξα.....τπ πηρα απο εδω,εδωσα 20-30 ευρο παραπανω και το ειχα σε 2 ωρες στα χερια μου.

Καλα ξεμπερδεματα παλικαρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, eytixis1980 είπε

Για αυτο και εγω δεν εμπλεξα.....τπ πηρα απο εδω,εδωσα 20-30 ευρο παραπανω και το ειχα σε 2 ωρες στα χερια μου.

Καλα ξεμπερδεματα παλικαρε.

Υπάρχει στην Ελλάδα με 355-365  ευρώ ετοιμοπαράδοτο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tiniakos είπε

Υπάρχει στην Ελλάδα με 355-365  ευρώ ετοιμοπαράδοτο; 

Περιμενω επιστροφη χρηματων τωρα.Αμα βρω απο εδω στις αγγελιες θα παρω και εγω.

Επεξ/σία από skritsostak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tiniakos είπε

Υπάρχει στην Ελλάδα με 355-365  ευρώ ετοιμοπαράδοτο; 

Το πήρε από ιδιώτη αν δεν κάνω λάθος. Στην Ελλάδα δεν το βρίσκεις κάτω από 380€ σε μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...