Προς το περιεχόμενο

Προνόμια Στρατιωτικών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, asaduu είπε

Που τα είδες αυτά με τις υπογραφές; Έχεις κάποια πηγή να τα δούμε και εμείς; Γιατί συκοφαντείς κάτι για το οποίο ξεκάθαρα δεν έχεις την παραμικρή ιδέα; 

έχω πάει φαντάρος.

Ως προς τα άλλα συμφωνώ απόλυτα.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα. Θα συμμετασχω σε αυτον τον διαγωνισμο. Επειδη ειναι μεσω ασεπ ακουσα οτι παιζει το ενδεχομενο τα θεματα να ειναι πολλαπλης?!! Ξερει κανεις τι παιζει απο αποψη θεματων? Επειδη εχει βγει παρομοιος διαγωνισμος 10 χρονια πριν δεν βρισκω πιθανα θεματα. 

Γενικα αν εχετε ακουσει τι παιζει θα ηθελα να το μαθω.. ειτε απο αποψη θεματων ειτε γενικα για το ΣΔΓ

Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και από μένα. Η συγκεκριμένη προκήρυξη με έχει προβληματίσει πολύ καθώς παρ' ότι θέλω πολύ να το προσπαθήσω (αναλογιζόμενη ένα μέλλον γεμάτο ανεργία στον τομέα μου ), μου κόβουν τα φτερά οι λίγες πιθανότητες δεδομένου του τρίπτυχου :  λίγες θέσεις - πολλοί υποψήφιοι - εγώ άσχετη με νομικά . Δεν έχω κανένα πρόβλημα με το διάβασμα, είμαι πολύ καλή σε αυτό για την ακρίβεια, δηλαδή να στρωθώ και να βγάλω καλό αποτέλεσμα, απλά σκεφτόμουν να το κάνω σωστά και να πάω σε αυτά τα φροντιστηριακά μαθήματα που έχουν βγεί ειδικά για αυτή τη προκήρυξη . Μου φαίνονται όμως υπερβολικά τα χρήματα που πρέπει να δώσω για κάτι που μοιάζει λίγο απίθανο ( ξέρω ότι θα δώσουν πολλοί της νομικής ) . Υπάρχει κάποιος που να είχε δώσει στο παρελθόν και να έχει κάποιο υλικό ή εικόνα από τέτοια μαθήματα να μοιραστεί ? Ή άν όχι από φροντιστήριο τότε κάποιες προσωπικές κατευθυντήριες. Να πω τουλάχιστον ότι ναι διάβασα μόνη μου προσπάθησα αφιέρωσα χρόνο, ανέβα κατέβα Αθήνα, γιατρούς, αθλήματα , δε πέρασα εν τέλει πιχι αλλά τουλάχιστον δεν έδωσα ένα χιλιάρικο που θα πάει όλη αυτή η ιστορία τζάμπα και στο φροντιστήριο.  Γενικά ήθελα να πω τον πόνο μου όπως καταλαβαίνετε 😋 από κει και πέρα κάθε βοήθεια / γνώμη θα εκτιμηθεί δεόντως. Ευχαριστώ 🙂

Επεξ/σία από Lana9999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...