Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

ναι τωρα μπηκα. αντε να δουμε...

 

σε 30 δευτερα το έκανα. νταξει μπαμ ειναι. απλα μια καρτα εβαλα και λεει υπο εξεταση.

Για ξανατσεκαρε bill αν εκανες οντως το online και δεν ενεργοποιησες το enter....ξερω γιατι στο λεω ακουσε με.:D

11 λεπτά πριν, PaNtErAz είπε

Είμαι στην NRG. Γιατί να μην κάνω αίτηση από εδώ για το Online; Γιατί πάτε σε καταστήματα;

Αν θες να γινει η δουλεια αμεσως πας σε καταστημα κι αν θες να περασει απο μια εβδομαδα εως 3 χρονια το κανεις μεσω econtract.

Σε καταστημα τελειωσα μεσα σε 10 λεπτα και υπεγραψα και σε 1,5 μερα ημουνα κομπλε με το ebill.Moνο καφε δεν με κερασαν γιατι ειναι σπαγκοραμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Για ξανατσεκαρε bill αν εκανες οντως το online και δεν ενεργοποιησες το enter....ξερω γιατι στο λεω ακουσε με.:D

Αν θες να γινει η δουλεια αμεσως πας σε καταστημα κι αν θες να περασει απο μια εβδομαδα εως 3 χρονια το κανεις μεσω econtract.

Σε καταστημα τελειωσα μεσα σε 10 λεπτα και υπεγραψα και σε 1,5 μερα ημουνα κομπλε με το ebill.Moνο καφε δεν με κερασαν γιατι ειναι σπαγκοραμενοι.

δεν σε καταλαβα

 

anyway μπήκα στην τράπεζα δεν εχει κατι στις παγιες εντολες. θα κοιταξω αυριο. παιζει να πρεπει να την κανω εγω χειροκινητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, basilis_k6 είπε

anyway μπήκα στην τράπεζα δεν εχει κατι στις παγιες εντολες. θα κοιταξω αυριο. παιζει να πρεπει να την κανω εγω χειροκινητα?

online θέλει κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, basilis_k6 είπε

δεν σε καταλαβα

 

anyway μπήκα στην τράπεζα δεν εχει κατι στις παγιες εντολες. θα κοιταξω αυριο. παιζει να πρεπει να την κανω εγω χειροκινητα?

Εισαι σιγουρος οτι ενεργοποιησες το online?

Δεν χρειαζεται να κανεις κατι με την τραπεζα απλα συμπληρωνεις τα στοιχεια της καρτας στο πινακακι που σου πεταει οταν πας να ενεργοποιησεις το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

online θέλει κάρτα

την περασα στη δεη στο ebill την καρτα απλα δεν υπαρχει ουτε καν ειδοποιηση για την παγια εντολη στην τραπεζα ακομα. υποθετω εφοσον ειναι υποεξεταση δεν θα δω ακομα κατι. μπορω παντως να την κανω και εγω την παγια μεσα απο την τραπεζα αλλα λογικα θα ερθει καποιου ειδους ειδοπιηση απο την δεη πρωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Εισαι σιγουρος οτι ενεργοποιησες το online?

Δεν χρειαζεται να κανεις κατι με την τραπεζα απλα συμπληρωνεις τα στοιχεια της καρτας στο πινακακι που σου πεταει οταν πας να ενεργοποιησεις το online.

αυτο έκανα, το εγραψα και πιο πριν 

Αναφορά σε κείμενο

σε 30 δευτερα το έκανα. νταξει μπαμ ειναι. απλα μια καρτα εβαλα και λεει υπο εξεταση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

αυτο έκανα, το εγραψα και πιο πριν 

Kι αλλοι το εγραψαν αλλα τελικα ενεργοποιησαν το enter.

Aφου το διπλοτσεκαρες οκ.

5 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

την περασα στη δεη στο ebill την καρτα απλα δεν υπαρχει ουτε καν ειδοποιηση για την παγια εντολη στην τραπεζα ακομα. υποθετω εφοσον ειναι υποεξεταση δεν θα δω ακομα κατι. μπορω παντως να την κανω και εγω την παγια μεσα απο την τραπεζα αλλα λογικα θα ερθει καποιου ειδους ειδοπιηση απο την δεη πρωτα.

Δεν θα κανεις τιποτα απο την τραπεζα δεν υπαρχει λογος.

ΜΟΝΟ ΚΑΡΤΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ EBILL.......αφου το εκανες εισαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Εισαι σιγουρος οτι ενεργοποιησες το online?

Δεν χρειαζεται να κανεις κατι με την τραπεζα απλα συμπληρωνεις τα στοιχεια της καρτας στο πινακακι που σου πεταει οταν πας να ενεργοποιησεις το online.

είναι αναλογα την τράπεζα

Σε καρτα πειραιώς της νύφης δεν μου ζήτησε τίποτα (περιμένω να δώ την πρωτη χρεωση)

Σε κάρτα εθνικής ζήτησε να ανοιξουμε το ebanking της εθνικής και και να αποδεχτούμε την παγια εντολή

η γιαγια λεει οτι είναι του σατανά και την εχωσα εντερ 🤪

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, giannisp90 είπε

επειδη ειδα να υπαρχει αυτη η ερωτηση, εμενα το προγραμμα το δειχνει ενεργοποιημενο στο ebill απο την μερα που μετρησε ο δεδδηε, και οχι απο την μερα της αιτησης

Δηλαδη εμένα που άλλαξε το ψηφίο της παροχής σήμερα , θα μετρήσει το online 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giannisp90 είπε

πιστευω ναι,εμενα ειχε αργησει κιολας 3-4 μερες να αλλαξει το ψηφιο

Πέμπτη πρωί έκανα αίτηση στο κατάστημα της ΔΕΗ και σήμερα το πρωί άλλαξε το ψηφίο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

είναι αναλογα την τράπεζα

Σε καρτα πειραιώς της νύφης δεν μου ζήτησε τίποτα (περιμένω να δώ την πρωτη χρεωση)

Σε κάρτα εθνικής ζήτησε να ανοιξουμε το ebanking της εθνικής και και να αποδεχτούμε την παγια εντολή

η γιαγια λεει οτι είναι του σατανά και την εχωσα εντερ 🤪

πειραιως και εγω. απλα περιμενα οτι θα εχει εστω ενα μνμ μεσα στο winbank που να λεει εκκρεμει παγια εντολη η κατι τέτοιο. δεν εχει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

πειραιως και εγω. απλα περιμενα οτι θα εχει εστω ενα μνμ μεσα στο winbank που να λεει εκκρεμει παγια εντολη η κατι τέτοιο. δεν εχει τιποτα.

στο επιβεβαιώνω οτι όντως δεν θελει τίποτα. Το πήρε,  και το πρόγραμμα ενεργοποιήθηκε μέσα σε 2 μέρες χωρίς θεμα. απλά εχε το νου σου την πρώτη πληρωμή οτι εγινε, όταν θα είναι η ώρα της

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, baladisk είπε

 ακόμη δεν έχω πάρει αναφορά παράδοσης εγγράφων από τη δεή, πριν 10 λεπτά έστειλα πάλι τα δικαιολογητικά σε δεύτερο email. :(

Κι εγώ δεν είχα πάρει ποτέ αναφορά παράδοσης, αλλά τα έγγραφα πήγαν κανονικά.

Εσύ είσαι που δε πήγες κατάστημα γιατί δεν ήθελες να κάνεις rapid test; Μα πού πήγες κι έμπλεξες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...