Προς το περιεχόμενο

OnePlus Nord 8GB/128GB Blue Marble Dual Sim 393€


leo066

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, kkatzos είπε

Όπως το είπες. Προσωπική ΣΟΥ εμπειρία και καλά κάνεις και τονίζεις ότι για ΕΣΕΝΑ είναι άχρηστη.

Άλλων οι προσωπικές εμπειρίες είναι πολύ διαφορετικές και τα 2 χρόνια εγγύησης -κυρίως Ευρωπαϊκής- είναι υψίστης σημασίας.

Μα ετσι κι αλλιως day one χανω την εγγυηση με ρουτ...Android χωρις ρουτ δεν νοειται. Οπότε και απο αυτήν την άποψη δεν είμαι καλυμμένος. Και θεωρώ και οποιοσδήποτε θέλει να ασχοληθεί με ρουτ δεν τον νοιάζει η εγγύηση

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, oraiustepe είπε

Μα ετσι κι αλλιως day one χανω την εγγυηση με ρουτ...Android χωρις ρουτ δεν νοειται. Οπότε και απο αυτήν την άποψη δεν είμαι καλυμμένος. Και θεωρώ και οποιοσδήποτε θέλει να ασχοληθεί με ρουτ δεν τον νοιάζει η εγγύηση

Η OnePlus δεν σου αφαιρεί την εγγύηση άμα κάνεις root. Και όχι, οι περισσότεροι δεν ασχολούνται με το root.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Cell_7 είπε

Η OnePlus δεν σου αφαιρεί την εγγύηση άμα κάνεις root. Και όχι, οι περισσότεροι δεν ασχολούνται με το root.

Α ευχαριστώ δεν το ηξερα αυτό...για μενα δεν νοειται android χωρις ρουτ...ολα αυτά που λέω είναι προσωπικές απόψεις..όποιος θελει συμφωνεί...και ναι συμφωνω οτι οι περισσοτεροι δεν ασχολουνται με ρουτ δεν ειπα κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, stavrakas92 είπε

Παιδιά χθες την ωρα που ποσταρα ήταν διαθέσιμα κ τα 2 χρώματα στα 393 κατευθείαν στο site. 

 

6 ώρες πριν, xristakos88 είπε

Εμένα στα 449€ μου εμφανίζεται, όπως και την προηγούμενη φορά.
Δεν καταλαβαίνω το λόγο..

την ώρα που γράφτηκε οτι ειναι ξανά διαθέσιμο  σε τιμή 393€, υπήρχε προσφορά μέσω του newsletter που έληγε  περίπου μια ώρα μετα. Από  ξεκίνημα Δευτέρας επαψε να ισχύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τώρα γύρισα απο κωτσόβολο. την παραγγελία την έκανα στις 9/8 και άλλαξα τηλεφωνικά τον τόπο παράδοσης σε παραλαβή απο το κατάστημα. με ενημέρωσαν πως το κατάστημα θα παραλάβει στις 14/8 και πως θα αρχίσει να διαθέτει στον κόσμο στις 17/8 εξυπηρετώντας προφανώς τις προπαραγγελίες. επικοινώνησα με την τηλεφωνική εξυπηρέτηση και μου μετέφεραν πως η συσκευή είναι κανονικά στο κατάστημα. πηγαίνοντας εκεί δεν υπήρχε καμία συσκευή προς παράδοση και πως οι νέες παραλαβές θα γίνουν 30/8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με παραγγελία 9/8 μου ήρθε σήμερα αυτό το μήνυμα από γενική ταχυδρομική:

 

H AΠOΣTOΛH ΣAΣ EINAI ΠPOΣ ΔIAKINHΣH AΠO TH ΓENIKH TAXYΔPOMIKH. ΔEITE THN ΠOPEIA THΣ EΔΩ https://www.taxydromiki.com/track...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, manosj είπε

 τώρα γύρισα απο κωτσόβολο. την παραγγελία την έκανα στις 9/8 και άλλαξα τηλεφωνικά τον τόπο παράδοσης σε παραλαβή απο το κατάστημα. με ενημέρωσαν πως το κατάστημα θα παραλάβει στις 14/8 και πως θα αρχίσει να διαθέτει στον κόσμο στις 17/8 εξυπηρετώντας προφανώς τις προπαραγγελίες. επικοινώνησα με την τηλεφωνική εξυπηρέτηση και μου μετέφεραν πως η συσκευή είναι κανονικά στο κατάστημα. πηγαίνοντας εκεί δεν υπήρχε καμία συσκευή προς παράδοση και πως οι νέες παραλαβές θα γίνουν 30/8.

κλασσικό, αναμενόμενο trollάρισμα από Βολοκωτσό. ειδικά τώρα τελευταία έχουν χάσει τα αυγά και τα πασχάλια τα παλικάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...