Προς το περιεχόμενο

OnePlus Nord 8GB/128GB Blue Marble Dual Sim 393€


leo066

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, manosj είπε

 τώρα γύρισα απο κωτσόβολο. την παραγγελία την έκανα στις 9/8 και άλλαξα τηλεφωνικά τον τόπο παράδοσης σε παραλαβή απο το κατάστημα. με ενημέρωσαν πως το κατάστημα θα παραλάβει στις 14/8 και πως θα αρχίσει να διαθέτει στον κόσμο στις 17/8 εξυπηρετώντας προφανώς τις προπαραγγελίες. επικοινώνησα με την τηλεφωνική εξυπηρέτηση και μου μετέφεραν πως η συσκευή είναι κανονικά στο κατάστημα. πηγαίνοντας εκεί δεν υπήρχε καμία συσκευή προς παράδοση και πως οι νέες παραλαβές θα γίνουν 30/8.

Αν θυμάμαι καλά δεν είχε επιλογή παραλαβής από το κατάστημα όταν το παραγγειλαμε. Μόνο αποστολή 

Το έχεις πληρώσει ή έχεις βάλει αντικαταβολή/πληρωμή στο κατάστημα; 

Επεξ/σία από samsunglife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 18/8/2020 στις 1:20 ΠΜ, samsunglife είπε

Αν θυμάμαι καλά δεν είχε επιλογή παραλαβής από το κατάστημα όταν το παραγγειλαμε. Μόνο αποστολή 

Το έχεις πληρώσει ή έχεις βάλει αντικαταβολή/πληρωμή στο κατάστημα; 

το πληρωσα κανονικα. όντως δεν είχε παραλαβή αλλα μετα απο τηλεφωνική επικοινωνία την επόμενη  της παραγγελίας ζήτησα να το παραλάβω απο κατάστημα.μπορεί και εκει να έγινε το μπέρδεμα. δεν υπάρχει δικαιολογία πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

346,56€ στο Banggood με το κουπόνι BGDOOPN128 και αποστολή 07/09.

https://www.banggood.com/OnePlus-Nord-Global-Version-5G-6_44-inch-FHD+-90Hz-Refresh-Rate-HDR10+-NFC-Android-10-4115mAh-32MP-Dual-Front-Camera-8GB-128GB-Snapdragon-765G-Smartphone-p-1715635.html

μόνο στο Ali Express το έχω δει 3€ φθηνότερο αλλά εκεί θα είχαμε και τελωνεία.

Είναι η πρώτη φορά ωστόσο που συστήνω αναμονή και όχι αγορά τώρα αν κάποιος δε το θέλει τόσο πολύ. Γιατί αν το BG τηρήσει την παράδοση που έχει με την One Plus, θα το δούμε γύρω, μπορεί και κάτω από 300€.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι λίγο ιδιαίτερο. Το BG τις μεγάλες εκπτώσεις στο 7 και στο 8 τις έκανε περίπου 2 μήνες πριν βγουν οι εκδόσεις Τ. Εδώ δε ξέρουμε να και πότε θα έχουμε κάποιο Nord 2 οπότε δε μπορούμε να ξέρουμε και να υπολογίσουμε αντίστοιχα.

Αλλά είναι αισιόδοξος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κινητάρα αλλά δυστηχώς δεν υποστηρίζει wifi call από Cosmote! Κρίμα αξίζει άπειρα αλλά δυστηχώς και το συγκεκριμένο και το pixel 4a δεν υποστηριζουν wificall στην Cosmote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 3DJIN είπε

και αμα το παρεις με τιμολογιο βασει 39α τοτε ακομη πιο χωμα η τιμη

Δηλαδη στα 292 ευρω περιπου.

Αξιζει στην τιμη αυτη το κινητο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 7t pro στα 506.90€ στον Κωτσο.

Νομίζω αξίζει σ' αυτά τα χρήματα. Είμαι να πάρω κινητό από μέρα σε μέρα. Είχα καταλήξει στο S10 lite και τώρα είδα αυτό και είμαι σε δίλημμα. Μόνο στη μπαταρια φαίνεται να υπερτερεί το s10 lite. Γνώμες?

Σόρρυ για το off topic.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, telis είπε

Μίλησα 2 φορές με το κέντρο τους και επιμένουν ότι επιπλέον απαλλαγή ΦΠΑ δεν κάνουν για τον 39α

Δεν παίζει να ισχύει αυτό, αφού αποδίδεται κανονικά ΦΠΑ στο κράτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexisss13 είπε

Το 7t pro στα 506.90€ στον Κωτσο.

Νομίζω αξίζει σ' αυτά τα χρήματα. Είμαι να πάρω κινητό από μέρα σε μέρα. Είχα καταλήξει στο S10 lite και τώρα είδα αυτό και είμαι σε δίλημμα. Μόνο στη μπαταρια φαίνεται να υπερτερεί το s10 lite. Γνώμες?

Σόρρυ για το off topic.

 Εξαρταται και τι λειτουργικο προτιμας, προσωπικα αφου γνωρισα το OxygenOS δν γυριζω πισω..

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...