Προς το περιεχόμενο

Κατάθεση ονλαιν σε ΑΤΜ Πειραιώς....αμ δε.....


alexioannou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, asdfnikos είπε

Το πρόβλημα βρίσκεται ότι τα ΑΤΜ γεμίζουν το ΣΚ το καταθετήριο τους με αποτέλεσμα να μην επιτρέπει να κάνεις την κατάθεση σου. 

Aυτο εχω καταλάβει και εγω, δεν μπορεί μονο τα σουκου να διαλύονται τα ατμς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, asdfnikos είπε

Το πρόβλημα βρίσκεται ότι τα ΑΤΜ γεμίζουν το ΣΚ το καταθετήριο τους με αποτέλεσμα να μην επιτρέπει να κάνεις την κατάθεση σου. 

Και γιατι πρεπει να μας βγαζει την παναγια καθε φορα,αντι να βγαζει μια γ@μωειδοποιηση πριν ξεκινησεις καν τη διαδικασια;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα ειναι οτι πετανε πολλοι οπως να νε μεσα τα χαρτονομισματα κ τσαλακωμενα με αποτελεσμα να μπλεκοντε στους ιμαντες κ να βγαινει off

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Ο πατέρας μου πήγε εχτές και έκανε κατάθεση χρημάτων σε άλλον λογαριασμό και ακόμα να μεταφερθούν τα χρήματα στον άλλον λογαριασμό. Μήπως ξέρει κανείς αν φταίει επειδή ήταν Κυριακή κάτι δεν ήταν εργάσιμη μέρα? Γειά αυτό αργούν? Σήμερα Δευτέρα 9 20 το πρωί ακόμα να μπουν.... Ξέρεις κάποιος να με βοηθήσει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, AnnaMZ είπε

Ο πατέρας μου πήγε εχτές και έκανε κατάθεση χρημάτων σε άλλον λογαριασμό και ακόμα να μεταφερθούν τα χρήματα στον άλλον λογαριασμό. Μήπως ξέρει κανείς αν φταίει επειδή ήταν Κυριακή κάτι δεν ήταν εργάσιμη μέρα? Γειά αυτό αργούν? Σήμερα Δευτέρα 9 20 το πρωί ακόμα να μπουν.... Ξέρεις κάποιος να με βοηθήσει? 

Αν ειναι στην ιδια τραπεζα μπαινουν αμεσα.

εαν ειναι μεταξυ τραπεζών,παραδειγμα απο Εθνικη σε Πειραιώς θα αργήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όσες φορές έχω χρησιμοποιήσει το online καταθετήριο της Πειραιώς μου τα δείχνει επί τόπου.

Αλλά πρέπει να μπουν σε λογαριασμό της Πειραιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AnnaMZ είπε

Ο πατέρας μου πήγε εχτές και έκανε κατάθεση χρημάτων σε άλλον λογαριασμό και ακόμα να μεταφερθούν τα χρήματα στον άλλον λογαριασμό. Μήπως ξέρει κανείς αν φταίει επειδή ήταν Κυριακή κάτι δεν ήταν εργάσιμη μέρα? Γειά αυτό αργούν? Σήμερα Δευτέρα 9 20 το πρωί ακόμα να μπουν.... Ξέρεις κάποιος να με βοηθήσει? 

Προφανώς έκανε έμβασμα (κατάθεση σε λογαριασμό άλλης τράπεζας), το έμβασμα χρειάζεται συνήθως 2 εργάσιμες μέχρι να φανούν στον λογαριασμό του αποδέκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...