Προς το περιεχόμενο

Έληξε η προσωρινή άδεια της Huawei από το Υπουργείο Εμπορίου των ΗΠΑ


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, vastegial_74 είπε

Σκατα.... Μολις πηρα στη μανα μου δωρο το Honor 20 lite :lol::lol::lol:

Ούτε τα huawei honor θα πάρουν ενημερώσεις???? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ConstantineP είπε

Ο οικονομικός πόλεμος της Αμερικής στην Κίνα καλά κρατεί. 

Τα Xiaomi,RealMe,Oppo κτλ, από όσο είναι γνωστό είναι κινέζικα.Δε βλέπω κανέναν πόλεμο σε αυτά!Μάλλον η Huawei που κατά ένα μεγάλο ποσοστό είναι κρατική εταιρεία της Κίνας,κάποια παγαποντια προσπάθησε να κάνει επειδή καβάλησε το καλάμι απότομα!Όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά λέει ο θυμόσοφος λαός μας!

Επεξ/σία από giodoul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Giorgos9004 είπε

Ούτε τα huawei honor θα πάρουν ενημερώσεις???? 

Ιδια εταιρεια ειναι. Οτι ισχυει για τη μαμα εταιρεια θα ισχυει και για τη honor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aypnia είπε

Κοίτα είμαι κατά του Trump και θέλω να ξεκουμπιστεί γιατί τον θεωρώ ανθέλληνα και ευτυχώς μας έχουν σώσει μέχρι τώρα οι ρεπουμπλικάνοι γερουσιαστές αλλά ειλικρινά νομίζεις ότι ο Biden θα δεχτεί ποτέ οι ΗΠΑ και οι χώρες του ΝΑΤΟ να γεμίσουν με 5G εξοπλισμό από τη κινεζική κυβέρνηση;

Τα κινητά, οι τοστιέρες ή οι φριτέζες που ενδέχεται να βγάλουν είναι απλά όπλα στο πόλεμο, δεν είναι ο πόλεμος ο ίδιος.

Αν δεν συμφωνήσει η Huawei να αποχωρήσει όσον αφορά τους εξοπλισμούς τουλάχιστον από τις χώρες του ΝΑΤΟ και ο Biden την ίδια πολιτική θα έχει χωρίς βέβαια τα καρναβαλικά τιτιβίσματα του Trump.

Έχεις δίκιο το ξέρω. Αλλά ταυτόχρονα παρακαλάω να έχεις άδικο. Θα δείξει.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι νομίζετε ότι οι άλλοι δεν έχουν στοιχεία για τα της Huawei είναι αστείο από μόνο του. Εγώ αν ήμουν αμερικα και ψήφιζα πάντως με τα δύο χέρια ξανθό θα ψήφιζα γιατί αυτός τουλάχιστον έφερε αποτελέσματα υπέρ του αμερικανικού λαού. Γιατί να με ενδιέφερε οτιδήποτε άλλο; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, vastegial_74 είπε

Ιδια εταιρεια ειναι. Οτι ισχυει για τη μαμα εταιρεια θα ισχυει και για τη honor

2 εβδομάδες πριν αγόρασα το huawei honor 9 lite... 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Το ότι νομίζετε ότι οι άλλοι δεν έχουν στοιχεία για τα της Huawei είναι αστείο από μόνο του. Εγώ αν ήμουν αμερικα και ψήφιζα πάντως με τα δύο χέρια ξανθό θα ψήφιζα γιατί αυτός τουλάχιστον έφερε αποτελέσματα υπέρ του αμερικανικού λαού. Γιατί να με ενδιέφερε οτιδήποτε άλλο; 

Η huawei είναι Νο1 εταιρεία σε 5G εξοπλισμό με διαφορά και Νο2 στην αγορά των smartphones. Καταλαβαίνεις τώρα? Αν έχουν όντως στοιχεία πες μου ένα λόγο που δίνει κανονικά άδεια στην MS για Windows. Έρευνες παντως που έγιναν Ευρώπη δεν βρήκαν τίποτα. Πίστευε εσύ τύφλα τους Αμερικανούς που η Google ξέρει μέχρι και τι ώρες πας τουαλέτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Giorgos9004 είπε

2 εβδομάδες πριν αγόρασα το huawei honor 9 lite... 🙄

Εγω πηρα δωρο στη μανα μου την Παρασκευη που μας περασε το honor 20 lite γιατι το ειχε σε προσφορα με 209€ και γιατι το παλιο της huawei τα ειχε φτησει. Ηθελε παλι huawei περιβαλλον γιατι ειχε μαθει δυο πραγματα και δεν ηθελε να αλλαξει. Τωρα αυτο.... καλα δεν θα την επιρεασει και καπου σε αυτο που κανει αλλα ηξερα πως οσα κυκλοφορησαν με gms δεν θα ειχαν προβλημα. Αν ηξερα πως ληγει η αδεια και μετα τελος θα της επαιρνα κατι αλλο.

Επεξ/σία από vastegial_74
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Panagioths94 είπε

Η huawei είναι Νο1 εταιρεία σε 5G εξοπλισμό με διαφορά και Νο2 στην αγορά των smartphones. Καταλαβαίνεις τώρα? Αν έχουν όντως στοιχεία πες μου ένα λόγο που δίνει κανονικά άδεια στην MS για Windows. Έρευνες παντως που έγιναν Ευρώπη δεν βρήκαν τίποτα. Πίστευε εσύ τύφλα τους Αμερικανούς που η Google ξέρει μέχρι και τι ώρες πας τουαλέτα. 

Και αμερικα και Καναδά και Αγγλία είναι το ίδιο. Μπορείς να κάνεις λόγο ότι αυτοί είναι "τσιράκια" του Αμερικανού όμως εδώ στην Ευρώπη στο φιάσκο με την VW δεν βρήκαμε κάτι... 

Κατά τα άλλα από το στόμα του Κινέζου δεν πιστεύω λέξη, κουβέντα, γιοκ, nada, zero, πως αλλιώς να το πω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Panagioths94 είπε

Η huawei είναι Νο1 εταιρεία σε 5G εξοπλισμό με διαφορά και Νο2 στην αγορά των smartphones. Καταλαβαίνεις τώρα? Αν έχουν όντως στοιχεία πες μου ένα λόγο που δίνει κανονικά άδεια στην MS για Windows. Έρευνες παντως που έγιναν Ευρώπη δεν βρήκαν τίποτα. Πίστευε εσύ τύφλα τους Αμερικανούς που η Google ξέρει μέχρι και τι ώρες πας τουαλέτα. 

Καλυτερα να σε παρακολουθει ο Αμερικανος παρα ο Κινεζος. Πρεπει να το καταλαβεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ρε παιδια εκλεισα διακοπες μεσω booking απο browser και προχθες μου ηρθε ειδοποιηση στο κινητο απο google calendar για τις ημερομηνιες αφιξης και αναχωρησης. Το μονο στοιχειο που ειχε η google ηταν το μειλ επιβεβαιωσης απο την booking. Αυτο δηλαδη ειναι οκ? Μετα μας πειραξαν οι Κινεζοι. Α ρε πως τα πιστευετε ολα οσα λενε οι Αμερικανοι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vastegial_74 είπε

Καλυτερα να σε παρακολουθει ο Αμερικανος παρα ο Κινεζος. Πρεπει να το καταλαβεις.....

Το θεμα δεν είναι ποιος σε παρακολουθεί, αλλά σε ποιόν μπορείς να αντιδράσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mariosCS είπε

Τι πάει να πει; Επειδή αποφάσισε ο τύπος χωρίς στοιχεία να φέρει άνω κάτω μια εταιρία, δεν θα αγοράσει ο κόσμος κάτι που συμφέρει, και στο κάτω κάτω με 3-4 κλικς δεν έχει καν θέμα από θέμα εφαρμογών; Το ερώτημα θα ήταν γιατί να μην αγοράσει κάποιος Huawei αν το θέλει; Άσε που τελικά ακούγεται ελκυστικό να μην έχει google services πάνω, παρά αποτρεπτικό!

Gmail βρισκεις; Τραπεζικες εφαρμογες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Andy είπε

μολις πηρα το p30 pro. θα μπορουμε να βαλουμε με καποιο τροπο gms η την κατσαμε?

Τι είναι το gms? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...