Προς το περιεχόμενο

Έληξε η προσωρινή άδεια της Huawei από το Υπουργείο Εμπορίου των ΗΠΑ


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, AtiX είπε

το θεμα ειναι που πιστεύεις ότι θα είναι πιο κοντά στη σωστή χρήση αυτών των δεδομένων ή και ακόμα και να βελτιωθεί όπως πχ να σβήνονται μετά από ένα μικρό χρονικό διάστημα?

Ανάρτησα ενδεικτικά 2 άρθα  (η πάρτα σαν οδηγό για δική οσυ έρευνα) σχετικά με σκάνδαλα και project κατασκοπείας απο τους Αμερικάνους  πχ "PRISM",  "Rubicon"  που με την βόηθεια αυτων των δεδομένων έχουν ρίξει και ανεβάσει κυβερνήσεις και συνεχίζεις να με ρωτάς ποιός πιστέυω οτι θα κάνει σωστή χρήση των δεδομένων?  🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

14 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Ανάρτησα ενδεικτικά 2 άρθα  (η πάρτα σαν οδηγό για δική οσυ έρευνα) σχετικά με σκάνδαλα και project κατασκοπείας απο τους Αμερικάνους  πχ "PRISM",  "Rubicon"  που με την βόηθεια αυτων των δεδομένων έχουν ρίξει και ανεβάσει κυβερνήσεις και συνεχίζεις να με ρωτάς ποιός πιστέυω οτι θα κάνει σωστή χρήση των δεδομένων?  🤣🤣

Δεν μπορώ? Δεν θέλω? Δεν είναι του παρόντος? Ελπίζω κάποια στιγμή απλά να συνηδητοποιήσεις ότι δεν είναι το ίδιο πράγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, AtiX είπε

Δεν μπορώ? Δεν θέλω? Δεν είναι του παρόντος? Ελπίζω κάποια στιγμή απλά να συνηδητοποιήσεις ότι δεν είναι το ίδιο πράγμα...

Αν εσύ, δεν μπορείς και δεν θέλεις πως συνηδητοποιησες ότι δεν είναι το ίδιο πράγμα και εγώ που μπόρεσα και ήθελα δεν μπορώ να το συνηδειτοποιησω; μυστήρια πράγματα 😉🤣 τεσπα πάει αλλού ή κουβέντα αλλά να μην κοροιδευομαστε μεταξύ μας ότι δεν ζορίζονται στο Αμερικα που μπορεί να χάσουν τα κοζια 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το appstore της huawei εχει κανονικα τα ebanking ολων των ελληνικων τραπεζων.(δεν ξερω για πειραιως)

Περα απο καποια  εξειδικευμενα apps οπως adobe photoshop  , οπου και αυτα θα προστεθουν καποια στιγμη, δεν του λειπει τιποτα.

Το αληθινο προβλημα ειναι στα τηλεφωνα που ηδη τρεχουν  android me google services κ δεν θα παρουν αλλη ενημερωση .

Δεν ξερω εαν ειναι καν δυνατον αλλα θα ηθελα να μου δωσουν εγκατασταση στο open ανδροιδ που εχει το p40 κλπ sto p30pro μου ωστε να μην εχω gms κ να περνω ενημερωσεις απο huawei .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ConstantineP είπε

Αν εσύ, δεν μπορείς και δεν θέλεις πως συνηδητοποιησες ότι δεν είναι το ίδιο πράγμα και εγώ που μπόρεσα και ήθελα δεν μπορώ να το συνηδειτοποιησω; μυστήρια πράγματα 😉🤣 τεσπα πάει αλλού ή κουβέντα αλλά να μην κοροιδευομαστε μεταξύ μας ότι δεν ζορίζονται στο Αμερικα που μπορεί να χάσουν τα κοζια 😉

Δε μπορώ, γιατί δεν πρόκειται να ακούσεις πόσο μάλλον να αλλάξεις οπτική γωνία...

Δεν θέλω, γιατί έχω βαρεθεί με το άσπρο - μαύρο σου...

Δεν είναι του παρόντος, ελπίζω αυτό να καταλαβαίνεις το γιατί...

"κοζια"? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Δε μπορώ, γιατί δεν πρόκειται να ακούσεις πόσο μάλλον να αλλάξεις οπτική γωνία...

Δεν θέλω, γιατί έχω βαρεθεί με το άσπρο - μαύρο σου...

Δεν είναι του παρόντος, ελπίζω αυτό να καταλαβαίνεις το γιατί...

"κοζια"? 

Αφού δεν μπορείς και δεν θελεις, τα σχόλια κάτω απο τα δικά μου σε μάραναν 🤣

άλλη φορά λιγότερη έπαρση, έιδες τι έγινε τις προαλλες 2 σελιδες για να σε κάνω να απανήσεις ένα ερώτημα, αλλά  πετουσες αετό (και παλι κατηγορούσες για άσπρα και μαύρα) 🤣...μην απαντήσεις δεν μπορώ πάλι, βαρέιμαι  ;)

*κόζια...πφφ άνοιξε κανα google search

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Αφού δεν μπορείς και δεν θελεις, τα σχόλια κάτω απο τα δικά μου σε μάραναν 🤣

άλλη φορά λιγότερη έπαρση, έιδες τι έγινε τις προαλλες 2 σελιδες για να σε κάνω να απανήσεις ένα ερώτημα, αλλά  πετουσες αετό (και παλι κατηγορούσες για άσπρα και μαύρα) 🤣...μην απαντήσεις δεν μπορώ πάλι, βαρέιμαι  ;)

*κόζια...πφφ άνοιξε κανα google search

Θα πρέπει να προσέξεις λίγο αν αυτό που αντιλαμβάνεσαι εσύ, συμφωνούν και οι άλλοι... καλού κακού μίλα και με κανέναν άλλον από εδώ μέσα, έστω και με pm...

Στο λέω γιατί αυτό που εσύ αντιλαμβάνεσαι έπαρση κάποιοι άλλοι το ονόμασαν επιείκεια, υπομονή και γιατί χάνεις τον χρόνο σου με βλακείες...

* την τελευταία λέξη την άλλαξα σε πιο μαλακή λέξη, μην φάμε και κανένα μπαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, AtiX είπε

Θα πρέπει να προσέξεις λίγο αν αυτό που αντιλαμβάνεσαι εσύ, συμφωνούν και οι άλλοι... καλού κακού μίλα και με κανέναν άλλον από εδώ μέσα, έστω και με pm...

Στο λέω γιατί αυτό που εσύ αντιλαμβάνεσαι έπαρση κάποιοι άλλοι το ονόμασαν επιείκεια, υπομονή και γιατί χάνεις τον χρόνο σου με βλακείες...

* την τελευταία λέξη την άλλαξα σε πιο μαλακή λέξη, μην φάμε και κανένα μπαν...

Συνεχίζεις πάλι μικρέ γαλάτη...αφού δεν σου ταιριαζουν οι εξυπνάδες, τι της πετάς ;) 🤣

* την τελευταία λέξη την άλλαξα σε πιο μαλακή λέξη, μην φάμε και κανένα μπαν... (έχει καταλαβει κανείς τι θέλει να πει?)

Επεξ/σία από ConstantineP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ConstantineP είπε

Συνεχίζεις πάλι μικρέ γαλάτη...αφού δεν σου ταιριαζουν οι εξυπνάδες, τι της πετάς ;) 🤣

* την τελευταία λέξη την άλλαξα σε πιο μαλακή λέξη, μην φάμε και κανένα μπαν... (έχει καταλαβει καταλαβει κανείς τι θέλει να πει?)

Δεν πειράζει αυτοί που ήταν να καταλάβουν, κατάλαβαν... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Δεν πειράζει αυτοί που ήταν να καταλάβουν, κατάλαβαν... ;)

πσσσσ....μεσ στα κολπα είσαι..τόσο ντόρος για τα "κόζια"?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, focusopoulos2 είπε

Η Huawei πάει τρένο δεν μπορεί να την αγγίξει κάνεις... 

Το διάβασες το άρθρο; Όποιος χρησιμοποιεί και Αμερικανική τεχνολογία για να σχεδιάσει ή να παράξει τα τσιπ του (δηλαδή όλοι) δεν μπορεί να πουλήσει στην Χουαβέη. Αρχές 2021 διαρκούν τα αποθέματα της.

Επεξ/σία από kurkosdr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, ConstantineP είπε

Ανάρτησα ενδεικτικά 2 άρθα  (η πάρτα σαν οδηγό για δική οσυ έρευνα) σχετικά με σκάνδαλα και project κατασκοπείας απο τους Αμερικάνους  πχ "PRISM",  "Rubicon"  που με την βόηθεια αυτων των δεδομένων έχουν ρίξει και ανεβάσει κυβερνήσεις και συνεχίζεις να με ρωτάς ποιός πιστέυω οτι θα κάνει σωστή χρήση των δεδομένων?  🤣🤣

Σοβαρά είσαι τόσο αφελής; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...