Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Black Ops - Cold War


vorlon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως αυτό που είδα μου άρεσε. Αναμένουμε την Beta. Και να θυμηθούν μερικοί το τι κράξιμο είχε φάει το MW στις αρχές και τώρα το αποθεώνουν. Το ίδιο θα γίνει και με το CW 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έβαλα και εγώ την Alpha στο Ps4.

Σε γενικές γραμμές έχει την ίδια φόρμουλα με το MW. Με μόνη διαφορά το Gameplay που θα το χαρακτήριζα ένα τσακ λίγο πιο Arcade. Πράγμα που προσωπικά μου αρέσει. Άλλωστε αν θέλω τέρμα ρεαλισμό υπάρχουν και άλλα παιχνίδια.

Αλλά μην περιμένει κανείς καμία επανάσταση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο 17 σημερα, λεει open beta  to all platforms.

Δεν βλεπω να εχει ανοιξει κατι.σε σας;

Edit: οκ διαβασα της 8 ανοιγει σε μας.

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Θεματακια με hit registration έχει η beta.

Μεγαλο φαιλ αυτο. 

Εγω δεν μπορω να καταλαβω το αλλο. Πως γινεται σε καθε game η activision και η dice να τα κανουν σκατα στο weapon balance/ttk. Ολοι χρησιμοποιουν mp5 και ενα sniper. gtp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά δεν μου άρεσε. Ευτηχως με τα μπετά τα τελευταία χρόνια με έσωσαν από δύο και τώρα Τρίτη αγορά.

Αν και μια αγορά έγινε με κουτί και είναι ακόμα κλειστό για λόγους συλλογής. Έχω σχεδόν όλα τα κολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να φανταστεις επαιξα σε ολο το beta 2-3 ωρες.

Δεν ξερω τι δεν μαρεσει αλλα σιγουρα δεν με εκανε να κολλησω. Επαιζα 2 ματς και μετα το εκλεινα. Δεν πιστευω να το αγορασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο δεν είδα κάτι να πω ωραίο. Κάτι το χαλάει.

Όταν έβαλα μπετά το mw είπα σε φίλους παιδιά πάμε εδώ ήταν κάτι καλό μετά από χρόνια.

Το cold War πραγματικά έχει κάτι που το χαλάει ούτε καν ίδιο με το mw και για να μην πει κανείς κάτι παραμένει για εμένα το bo1 μαζί πλέον με το mw το νέο τα καλύτερα multi-player cod

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κυρίως θέμα με το MW ήταν ο σχεδιασμός των νέων πιστών στο κλασικό multiplayer που ήταν γεμάτο διαδρόμους , πόρτες κλπ και που ευνοούσε το camping σε απίστευτο βαθμό με εξαίρεση ίσως καποιες παλαιότερες πίστες που έφεραν από τα προηγούμενα . Αυτό δείχνει να έχει βελτιωθεί στο Cold War με πολύ καλύτερο σχεδιασμό που είναι και το σημαντικότερο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα εγώ βλέπω ότι οι ντεβς βοηθάνε το καμπ όπως και δεν βοηθάνε στο anti cheat

Χρόνια τώρα εκτός bo1 που είχε ισορροπία στα όπλα και γενικά όχι τόσο καμπεραδικους χάρτες. Όλα τα άλλα οι χάρτες έχουν σημεία ειδικά σε ομάδα να κάτσει να το κανει φρούριο.

Εδώ εκτός έναν χάρτη στην έρημο με το αεροπλάνο το οποίο με χάλαγε σαν να ήταν τεράστια η πίστα σε σχέση με εμένα σαν να ήταν λάθος ή ανάλυση μου. Έτσι το λάμβανα εγώ. Πάλι είχε σημεία για καμπ.

Το domination δεν κατάλαβα την αλλαγή πλευρών μιας και δεν έχει νόημα.

Το νέοultiplayer mode είναι σαν το ground War του mw.

Βέβαια ούτε λόγος για deticated servers η έστω κάπως σε private match να μπορείς να παίξεις custom πίστες.

Το καλό του Bo σαν σειρά είναι το theater που βλέπεις προηγούμενα ματς κάτι που θα ήθελα να έχει και στα άλλα cod και τέλος μου άρεσε που έλεγε με νούμερα όταν κάτι έβαζες σε όπλα και όχι μόνο την μπάρα έλεγε +5%-+33% - 10%

Αυτα ίσως στο μέλλον ξαναπαίξω αυτά τα σκ που δίνει πρόσβαση στο τελικό παιχνίδι να το δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...