Προς το περιεχόμενο

What's up student offers - Gaming


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Demon90 είπε

Ξέρει κανένας από αυτούς που το πήραν 

Πώς γίνεται η διαδικασία γιατί η υπάλληλος στον Γερμανό το ψάχνει καμιά ώρα και δεν βρίσκει άκρη !

Έλα παραδέξου το, είσαι η υπάλληλος στο Γερμανό και προσπαθείς να μην χάσεις τη δουλειά σου.. 😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Demon90 είπε

Ξέρει κανένας από αυτούς που το πήραν 

Πώς γίνεται η διαδικασία γιατί η υπάλληλος στον Γερμανό το ψάχνει καμιά ώρα και δεν βρίσκει άκρη !

Εγω σημερα πηγα πηρα 2 game PS4 . Η υπαλληλος αρχικα πηγε και εβαλε το κινητο μου στην πλατφορμα και δεν το δεχοταν αλλα την εδειξα τα sms που μου ειχαν ερθει για να δει οτι οντως εχω φοιτητικο. Και μετα στο ταμειο βαζοντας τους κωδικους εγινε η αντιστοιχη εκπτωση. Οσοι θελετε το χβοχ ρωτηστε τους να δουν αν υπαρχει αποθεμα το συγκεκριμενο πακετο στο καταστημα γιατι δεν υπαρχει πλεον για παραγγελια ουτε σε αποθηκη..

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, thomason993 είπε

Έλα παραδέξου το, είσαι η υπάλληλος στο Γερμανό και προσπαθείς να μην χάσεις τη δουλειά σου.. 😏

Να σου πω την αλήθεια και σε μένα κόλλησε η πωλήτρια γιατί είχε ήδη μια έκπτωση καταστήματος το παιχνίδι και έπρεπε να του βάλει και αυτή για να πάει στα 10 ευρώ.
2-3 φορές δοκίμασε τον κωδικό και στο τέλος το κατάφερε και το πέρασε. Βέβαια πήγε και η καρδιά μου στην κούλουρη γιατί μονολόγησε ότι μπορεί να "έκαιγε" τον κωδικό αν τον έβαζε λάθος!

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lestat Somewhere I Belong είπε

Αν υπάρχει κανένας κωδικός για rdr2 θα ημουν πολυ υπόχρεος ευχαριστώ εκ τψν προτέρων 

Καλησπερα φιλε μου!! Εχω κωδικο διαθεσιμο για rdr2, αν θες στειλε μου ενα inbox. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tasosp22 είπε

Εγω σημερα πηγα πηρα 2 game PS4 . Η υπαλληλος αρχικα πηγε και εβαλε το κινητο μου στην πλατφορμα και δεν το δεχοταν αλλα την εδειξα τα sms που μου ειχαν ερθει για να δει οτι οντως εχω φοιτητικο. Και μετα στο ταμειο βαζοντας τους κωδικους εγινε η αντιστοιχη εκπτωση. Οσοι θελετε το χβοχ ρωτηστε τους να δουν αν υπαρχει αποθεμα το συγκεκριμενο πακετο στο καταστημα γιατι δεν υπαρχει πλεον για παραγγελια ουτε σε αποθηκη..

για το xbox εμενα μου ειπαν οτι μπορω να παρω και αλλο πακετο και να περαστει η τιμη 149...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Μπαίνετε κανονικά ; Ακολουθώ το λινκ , βάζω αριθμό αλλά τίποτα παίδες , σαν να μην το πατάω 

Η αγορά γίνετε μονο από φυσικό κατάστημα Γερμανός και όχι από το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panatha1369 είπε

για το xbox εμενα μου ειπαν οτι μπορω να παρω και αλλο πακετο και να περαστει η τιμη 149...

Ρώτησα και μου είπε ότι δεν γίνεται.. Γιατι υποτίθεται  είναι part number συγκεκριμένο  αλλα παλι καλα που μπορεί να σε εξυπηρετήσει  και με αλλο πακετο. 

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Μπαίνετε κανονικά ; Ακολουθώ το λινκ , βάζω αριθμό αλλά τίποτα παίδες , σαν να μην το πατάω 

Και εμένα από Ipad δεν προχωρούσε.

Απο Android όλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...