Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το framedrop  του 3600x μου στους 128  παίκτες σε κάποια σημεία είναι ανεπίτρεπτο και είναι καθαρά cpu-θηρικό,  είναι συνωμοτικό 😂 για να αναγκάσουν τον άδολο μεροκαματιαρη να πάρει 8 πυρηνο με 400 ευρώ. Οσο και να ρίξεις τα settings κανένα κέρδος, απλά με 5800 θα πήγαινα νερό πάνω από 100 στο large breakthrough. 

Γι αυτό και μόνο εγώ τις δύο μέρες ΑΠΕΡΓΩ, θα μποϋκοταρω το παιχνίδι και αν ήμουν και εκεί που δουλεύει αυτός ο Μακναμσρα, θα έμπαινα μέσα και θα του έκανα το γραφείο ρουβικωνα😂Χαχαχαχαχαχα 

Αντε πια. Αντε. 😂Άμα κλείσουν το 64 mode που μου πάει μια χαρά θα κάνω απεργία διάρκειας, μην ζητήσω και τα λεφτά μου πίσω. 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Που έχει 20 ευρώ ;

Ε όταν πάει 20 ευρώ. Ήδη τώρα έχει 29,6 historical low. Θα πέσει και από το 25άρι σιγά σιγά.

Επεξ/σία από ioannis__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, cos_dr2 είπε

r/Battlefield - Hear me out, Battlefield 1812

Πάντως εγώ μετά το battlefield 5 παρακαλούσα να βγει ένα battlefield πολύ πιο πίσω από τον 19ο αιώνα.  Με άλογα,  πλοιάρια,  σπαθιά κτλ. Εκτός από το θρυλικό Crysis δεν μου αρέσουν τα fps που είναι στο μέλλον. 

Αν έβγαινε μετά το bf5 κάτι προς τον μεσαίωνα θα είχε περισσότερη επιτυχία και ενδιαφέρον από το άψυχο 2042.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panoskatos είπε

Πάντως εγώ μετά το battlefield 5 παρακαλούσα να βγει ένα battlefield πολύ πιο πίσω από τον 19ο αιώνα.  Με άλογα,  πλοιάρια,  σπαθιά κτλ. Εκτός από το θρυλικό Crysis δεν μου αρέσουν τα fps που είναι στο μέλλον. 

Αν έβγαινε μετά το bf5 κάτι προς τον μεσαίωνα θα είχε περισσότερη επιτυχία και ενδιαφέρον από το άψυχο 2042.

Μπορεί να έχεις και δίκιο. Εμένα με κέρδισε το Battlefield 1 λόγο της εποχής του Α'ΠΠ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, aetos1988 είπε

Μπορεί να έχεις και δίκιο. Εμένα με κέρδισε το Battlefield 1 λόγο της εποχής του Α'ΠΠ.  

Αδερφέ όταν είδα το promo trailer με το άλογο  ξετρελάθηκα και το πήρα  από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του. 

Έχω πολύ καιρό να το παίξω όμως γιατί συμπλήρωσα 2500 ώρες!  Μόνο αυτό έπαιζα σχεδόν 3 χρόνια. Παιχνιδιάρα! 

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Αδερφέ όταν είδα το promo trailer με το άλογο  ξετρελάθηκα και το πήρα  από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του. 

Έχω πολύ καιρό να το παίξω όμως γιατί συμπλήρωσα 2500 ώρες!  Μόνο αυτό έπαιζα σχεδόν 3 χρόνια. Παιχνιδιάρα! 

Παιχνιδάρα ενώ το καινούργιο είναι ψόφιο ρε γμτ.

 Με κούρασε. Σήμερα έβαλα να παίξω το BF3 και τρέχει και ΝΕΡΟ στα ultra🤣

 Ενώ το 2042 στους 128 παίκτες .................................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cos_dr2 είπε

Παιχνιδάρα ενώ το καινούργιο είναι ψόφιο ρε γμτ.

 Με κούρασε. Σήμερα έβαλα να παίξω το BF3 και τρέχει και ΝΕΡΟ στα ultra🤣

 Ενώ το 2042 στους 128 παίκτες .................................................................

Εντάξει το 3 είναι σταθερή αξία ρε συ,  οι πιο επικές μάχες με την πιο πολεμική ατμόσφαιρα έχουν γίνει στο 3 . Τανκς,  τζετ,  ελικόπτερα στους καλύτερους χάρτες της σειράς.  

Το κακό είναι ότι οι σερβερς μαζί με τα dlc είναι πολύ λίγοι και οι χάρτες που έβγαλε στα dlc είναι κορυφαίοι! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoskatos είπε

Εντάξει το 3 είναι σταθερή αξία ρε συ,  οι πιο επικές μάχες με την πιο πολεμική ατμόσφαιρα έχουν γίνει στο 3 . Τανκς,  τζετ,  ελικόπτερα στους καλύτερους χάρτες της σειράς.  

Το κακό είναι ότι οι σερβερς μαζί με τα dlc είναι πολύ λίγοι και οι χάρτες που έβγαλε στα dlc είναι κορυφαίοι! 

Β2Κ+G3A3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Εντάξει το gunplay τώρα που έφτιαξαν το hit registration δεν είναι άσχημο.

Το μόνο που αξίζει και είναι όντως fun.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Στο Breakthrough δηλαδή κάτι γίνεται..

Εγώ παίζω σταθερά Conquest 128, αλλά το παράτησα γιατί είναι unplayable. Κολλήματα, συνεχής λόξυγκας κλπ. Να φταίει η σύνδεση μου (μπαίνω ασύρματα);; Δεν ξέρω. Είναι σαν το παίζω με CPU 4C/4T.

Ελπίζω να το φτιάξουν κάποια στιγμή και να προσθέσουν νέους χάρτες γιατί έχω βαρεθεί αυτούς τους 4-5 που έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 128 είναι ένα χάος που απλά τρέχεις στα λιβάδια και ναι αν δεν έχεις καλή σύνδεση έχει stutters/judder.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Το 128 είναι ένα χάος που απλά τρέχεις στα λιβάδια και ναι αν δεν έχεις καλή σύνδεση έχει stutters/judder.

Λες αυτό να φταίει ε; Θα το κοιτάξω. 

Για patch πάντως λένε μετά τις 17 Ιανουαρίου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...