Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει και το portal ειναι ωραίο και το core είναι ωραίο.

 Άμα δεν βιάζονταν να το βγάλουν και το είχαν βγάλει με περισσότερες βελτιώσεις θα ήταν το FPS της ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ και μπορεί να γίνει αλλά μην το παρατήσουν φοβάμαι, δεν τους ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, cos_dr2 είπε

Εντάξει και το portal ειναι ωραίο και το core είναι ωραίο.

 Άμα δεν βιάζονταν να το βγάλουν και το είχαν βγάλει με περισσότερες βελτιώσεις θα ήταν το FPS της ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ και μπορεί να γίνει αλλά μην το παρατήσουν φοβάμαι, δεν τους ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ😂

Παντα στα 19.99 υποθετω ομως.Ερε κατι κολοτουμπες.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, SPY_oo7 είπε

Παντα στα 19.99 υποθετω ομως.Ερε κατι κολοτουμπες.........

Το πήρα τώρα, πάει.

 Παίζω αυτή τη στιγμή στην ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ πολεμάω, σαν πίστα του CRYSIS είναι αμα ανεβαίνεις το βουνό.

 Πολύ καλή προοπτική, τα γραφικά είναι άπαιχτα, άμα το στρώσουν κι άλλο  θα πετάει, το είχα παρεξηγήσει.

 Πάλι 19,99 αξίζει, αλλά το πήρα, δεν άντεξα γιατί εθίστηκα το δωρεάν τριήμερο και μετά μου τη βάρεσε όπως είπα πιο πάνω. 🤣

Επίσης τώρα παίζω την ORBITAL με 128 και γίνεται σκληρή μάχη, τα γραφικά αυτής της πίστας είναι πραγματικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και τα ΕΦΦΕ στα ULTRA, ακόμα και στα HIGH και είναι επίσης ωραίο που είναι cross-platform και παίζουν από όλες τις κονσόλες. Μακάρι τελικά να ήταν και το V μου φαίνεται και είναι ωραία που ενωθήκαμε οι παίκτες.  Εεεεε, we are the world .,...... xaxaxaxaxa🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Ωραίο το gameplay με το MP9, έφτιαξαν το hit reg επιτέλους. Τα classes να επανέφεραν..

 

Οπότε σε λίγες ώρες όλοι θα παίζουν με αυτό...

Στα υπόλοιπα όπλα, το reg το φτιάξανε άραγε ή είπαν να ασχολούνται μόνο με ένα όπλο ανά patch?

Για τη συμπεριφορά των οχημάτων, ουδέν σχόλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα πρέπει να κάνουν nerf όλα τα Sniper rifles που είναι one shot-one kill (στο BF V δεν ήταν έτσι) και ο κάθε βλαξ κάνει kill για πλάκα και να κάνουν επιτέλους αλεξίσφαιρα τα τζάμια του Bolte που πάλι ο κάθε βλάκας σε σκοτώνει για πλάκα.

Πρώτη φορά βλέπω ΤΟΜΑ χωρίς αλεξίσφαιρα τζάμια...:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που το ειδες αυτο,

headshot ναι αλλα εαν χτυπησεις αλλου δεν ειναι, ισως ειναι το NTW-50 ετσι αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος εαν ειναι για ολες τις αποστασεις!

Επεξ/σία από Christopher_B
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Οπότε σε λίγες ώρες όλοι θα παίζουν με αυτό...

Στα υπόλοιπα όπλα, το reg το φτιάξανε άραγε ή είπαν να ασχολούνται μόνο με ένα όπλο ανά patch?

Για τη συμπεριφορά των οχημάτων, ουδέν σχόλιο.

MP9, PKP, K30 το 70% των παιχτών  με αυτά παίζουν εδώ και 1 μήνα σχεδόν. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vassilis018 είπε

MP9, PKP, K30 το 70% των παιχτών  με αυτά παίζουν εδώ και 1 μήνα σχεδόν. 

Γεια σου!!!! Καλή Πρωτοχρονία!!!

Απολογούμαι φίλε μου!!! Έχω λιώσει.

 Τελικά είναι ωραίο και άμα το στρώσουν θα είναι πιο ωραίο. Το θάψανε στο διαδίκτυο και με παρέσυραν. Παίζεται πολύ ευχάριστα και τώρα που γράφω αυτές τις γραμμές παίζω portal και μου αρέσει και το core.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr2 είπε

Γεια σου!!!! Καλή Πρωτοχρονία!!!

Απολογούμαι φίλε μου!!! Έχω λιώσει.

 Τελικά είναι ωραίο και άμα το στρώσουν θα είναι πιο ωραίο. Το θάψανε στο διαδίκτυο και με παρέσυραν. Παίζεται πολύ ευχάριστα και τώρα που γράφω αυτές τις γραμμές παίζω portal και μου αρέσει και το core.

Καλή Πρωτοχρονιά και σε σένα και υγεία για όλους μας.

Μωρέ καλό είναι, αλλά το μαμήσανε στο release. Yπομονή θα φτιάξει αργά ή γρήγορα, επόμενο update 6/1/2022.

Σήμερα μου κράσαρε 3 φορές από out of memory. Τελικά κάθε 5 παιχνίδια θέλει ένα restart το game για να μην έχω θέμα 

το ΑΚ και όπως τα υπόποιπα AR στο release ήταν άθλια.

το ΑΚ το τερμάτισα, ξεκίνησα να παίζω με SFAR τώρα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...