Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Grisos είπε

Το σχόλιο αφορούσε τo play test της Δευτέρας και το video το συγκεκριμένο το οποίο μάλλον ήταν άλλο build. Στην beta για καποιο λογο δειχνει να εχει μικροτερο bullet velocity.

Εγώ διάβασα ότι ήταν το ίδιο build. Όντως, έχει χαμηλό muzzle velocity, αλλά στο βίντεο ίσως να φαίνεται "καλό" γιατί δεν έπαιζαν με υψηλά ping κλπ. Πρώτο παιχνίδι εμένα με έβαλε σε server με 250ms.

Το χειρότερο όλων είναι το UI.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, cpttony είπε

Εγώ διάβασα ότι ήταν το ίδιο build. Όντως, έχει χαμηλό muzzle velocity, αλλά στο βίντεο ίσως να φαίνεται "καλό" γιατί δεν έπαιζαν με υψηλά ping κλπ. Πρώτο παιχνίδι εμένα με έβαλε σε server με 250ms.

Το χειρότερο όλων είναι το UI.

Μπορεί να ναι συνδυασμός ping και server tickrate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Macosj είπε

Γιατί σε αυτά τα νέα παιχνίδια έχουν κάνει τον χαρακτήρα να τρέχει τόσο γρήγορα, σαν την πατάτα το call of duty είναι. Τελείως unreal 

Target audience

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Το σωστό θα ήταν να μην έχει jump, πυροβολάς ενώ πηδάς και παίρνεις kills..Αυτά είναι τραγικά.

Και πως θα παίξει ο average CoD παίκτης?

Εντωμεταξύ,

FBFmRdnXsAcqheU?format=jpg&name=medium

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από cpttony
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεμίσαμε μλκισμένα..Τι χαρά παίρνει αυτός τώρα ; Το EAC δεν πρόκειται να κάνει τίποτα ως anti-cheat, μόνο stutters θα βγάζει όπως στο APEX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι λέγαν οι ρομαντικοι: " Damn! Its all about anticheat bro! RIP COD BF BETTER Brah! " ..

" Δε βλέπω την ώρα να παίζω bf2042 γιατί δε θα έχει cheaters bro! "

" Γιατί είσαι αρνητικός brah? "

___________

Χαχαχα τα λέγαμε αυτά οτι θα υπάρξουν εδώ και μήνες;! 

Το γιατί υπάρχει τσιτ στα παιχνίδια και γιατί χρησιμοποιείται το έχω πει εδώ κ μήνες πιο αναλυτικά. Long story short:  Boom dominance από υποτακτικά ανίκανα σιχαματα. Long story σε κάποιο ποστ στο PC gaming thread

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ελπίδες είναι στο anti-cheat της Raven πλέον για τα Warzone/Vanguard. Ολόκληρη EA δεν μπορεί να αναπτύξει δικό της anti-cheat, πρέπει να χρησιμοποιεί το EAC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Οι ελπίδες είναι στο anti-cheat της Raven πλέον για τα Warzone/Vanguard. Ολόκληρη EA δεν μπορεί να αναπτύξει δικό της anti-cheat, πρέπει να χρησιμοποιεί το EAC.

Δεν υπάρχει ελπίδα, πάλι τα ίδια θα γίνουν. Φέτος τουλάχιστον οι cheaters είναι πιο οργανωμένοι, θα μπουν από νωρίς στο παιχνίδι για να το χαλάσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...