Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Παιδιά πολύ το φιλοσοφείτε, ο καπιταλισμός είναι η απάντηση σας, σας αρέσει δεν σας αρέσει.

Και πριν 10-15 χρόνια μια χαρά καπιταλισμό είχαμε αλλά έμπαινες να παίξεις ένα BF και έβρισκες σοβαρό κόσμο που σίγουρα κάποιες φορές θα έκανες και την πλάκα σου αλλά ήταν πλάκα, όχι γελοιότητες για παιδάκια..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον πριν 10-15 χρόνια ήσουν κ συ κ γω παιδάκια ήμασταν.

Και πριν 10-15 χρόνια ο κόσμος ήταν πολύ διαφορετικός, οπότε δεν έχει να λέει.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως και να χει, τόσοι λέγαμε ότι η βαπτισμένες "μπετα" είναι για τα μάτια του κόσμου και να γίνεται μάρκετινγκ ντόρος. Δε θα πας να βγάλεις "δοκιμαστική" έκδοση Ε Τ Σ Ι μπαίνοντας στο τρυπακι ένα μήνα οριακά να ρίξεις υποσχέσεις ότι εκείνο και το άλλο θα κ αυτό κλπ. Από τον Ιούλιο-με-Αύγουστο έπρεπε να υπήρχαν κλειστές πραγματικές beta όπου να παίζουν αρχικά όσοι φαίνεται στο προφίλ τους ότι είχαν ώρες στη πλάτη τους μαζεμένες από τα παλιά (πχ 3,4 κλπ), δώσε και σε μερικούς αξιόλογους ανθρώπους του χώρου να το δοκιμάσουν στα κρυφά, λόγω της πολυπλοκότητας του τίτλου, να ψαρεύεις feedback, να το αξιολογείς, να διορθώνεις bugs & glitches. Τόσες καραντινες υπήρχαν, τόσος κόσμος σπίτι, με ελεύθερο χρόνο. Θα μπορούσε να ήταν σε καλύτερη κατάσταση η μπετα..Το παιχνίδι αφήνει υποσχέσεις αλλά παράλληλα νιώθεις.... κάπως. Αυτή την απερίγραπτη αίσθηση.

Έπαθε #Cyberbuged θα λέμε τον Νοέμβριο; Σίγουρα θα έχει ενδιαφέρον το λανσάρισμα.

Λίγο που είδα στην αρχή συμμερίζομαι την ίδια άποψη με τον συγκεκριμένο. 

 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι battlefield. Απο το BF2142 μεχρι το BF4 υπαρχουν αυτα.

Μεγα λαθος οι σπεσιαλιστες, αυτες τις "ικανοτητες" θα επρεπε να τις ειχε μονο ο squad leader. Τωρα το κανουνε τσιρκο, ποιος θα νοιαζεται για objective?...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, XRISTOS.A είπε

αυτες τις "ικανοτητες" θα επρεπε να τις ειχε μονο ο squad leader

Squad Leader και με πόντους πάλι, αλλά οκ, πάμε indian tech support! :D

Edit:
Battlefield Briefing – What We Learned from the Open Beta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέποντας κάμποσα βίντεο ξέχασα ότι βλέπω battlefield,  πιο πολύ για Call of duty μου έκανε. Αν θέλω να παίξω Call Of Duty παίρνω τον κανονικό τίτλο και χωρίς τα bugs της Dice. 

Εγώ θα πω όχι στον συγκεκριμένο τίτλο,  ούτε για τσάμπα δεν το γουστάρω. 

 

Τσίρκο το έκαναν τα νιάνιαρα οι Developer's. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, panoskatos είπε

Τσίρκο το έκαναν τα νιάνιαρα οι Developer's. 

"νιάνιαρα οι developers" 🤣

Meanwhile όλα τα παππούδια μαζεμένα δεν βλέπω να καταφέρνετε κάτι, αφού από το dislike ratio φαίνεται οτι στους περισσότερους αρέσουν αυτές οι αλλαγές.

Έχετε πάντα την επιλογή του vintage gaming, με τους παλιούς - καλούς τίτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

"νιάνιαρα οι developers" 🤣

Meanwhile όλα τα παππούδια μαζεμένα δεν βλέπω να καταφέρνετε κάτι, αφού από το dislike ratio φαίνεται οτι στους περισσότερους αρέσουν αυτές οι αλλαγές.

Έχετε πάντα την επιλογή του vintage gaming, με τους παλιούς - καλούς τίτλους.

Φιλε μου και εγω παπουδι ειμαι αλλα το battlefield ειναι battlefield και μονο το λογοτυπο να εχει πανω φτανει :) δεν μπαίνω καν ουτε στην σκεψη ουτε στην διαδικασια να το συγκρίνω με την παπατζα το COD :P καθε φορα με καθε νεο battlefield πεφτει μιρλα τα ιδια και τα ιδια και απο τους ιδιους κτλ κτλ  τα βλεπουμε τα διαβαζουμε αλλα εως εκει :D οπως και ολα τα αλλα battlefield εχω παρει  και αυτο και περιμενω να παίξω :) αν θα εχει θεματα.....  σιγουρα θα εχει αλλα σιγα σιγα θα τα φτιαξουν . 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...