Προς το περιεχόμενο

Η διάθεση του Android 11 ξεκινά από σήμερα με αρκετά νέα χαρακτηριστικά


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Vaiosss είπε

 

Αν μιλάς για YouTube, μόνο με συνδρομή και premium μπορείς να το κάνεις αυτό. Αν και σε αυτή την περίπτωση δε χρειάζεται να ακούς μουσική στο YouTube μέσω browser.

Αν κατεβασω την εφαρμογη youtube θα μπορω να ακουω μουσικη την ωρα που σερφαρω εχοντας συνδεμενο το ταμπλετ με ενα ιντερνετικο ραδιοφωνο μεσω bluetooth;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, Vaiosss είπε

Εξαρτάται για ποιες Android one συσκευές μιλάμε. Αν είναι της Tsaomi, μονίμως προβλήματα και καθυστερησεις.
Δεν διαβάζω όμως αντίστοιχα τα ίδια προβλήματα σε συσκευές της Nokia που είναι από τις καλύτερες στα χρο-
νοδιαγράμματα και ίσως πιο bug free. Ούτε για της Moto έχω διαβάζει τόσα πολλά προβλήματα, αν κι εκεί τις
αργούν πολλές φορές.

Η Motorola έχει παρατήσει το Android One.

Η Nokia δεν μπορεί να συγκριθεί με τη Xiaomi διότι η 1η έχει βγάλει 30 Android phones σε διάρκεια 3 ετών
με το Android One να αποτελεί το κυρίως OS της εταιρίας ενώ η 2η βγάζει 20 συσκευές κάθε χρόνο με το
Android One να βρίσκεται σε μια συσκευη.

 

14 ώρες πριν, jimlost είπε

Το ότι το project Android One δεν προχώρησε ευθύνεται η Google και όχι οι κατασκευαστές...Αυτή έπρεπε να το
διαθέσει και να το προφυλάξει αναγκάζοντας τους κατασκευαστές να το δίνουν σχετικά νωρίς με κάθε δική της
αναβάθμιση,και όχι οπότε ο κατασκευαστής ήθελε...

Εαν η Google θέσπιζε αυστηρότερες προδιαγραφές για τη συμμετοχή στο Android One,
δεν θα ασχολιόταν κανείς. Εαν οι εταιρίες δεν δεσμεύουν τους απαραίτητους πόρους
για την ανάπτυξη του συγκεκριμένου προγραμμάτος, δεν μπορούν να γίνουν και πολλά.

Πιστεύω ότι το Android One είναι κυρίως για εταιρίες που δεν έχουν δικό τους OS, δεν
έχουν πόρους για να αναπτύξουν δικό τους OS και απλά θέλουν να βγάλουν μια συσκευή
android στην αγορά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/9/2020 στις 5:14 ΜΜ, czarjuly είπε

Εχουν φτιαξει το να ακους μουσικη απο μια ανοιχτη καρτελα στον browser και να σερφαρεις σε μια αλλη ανοιχτη καρτελα;

Τι να το φτιάξουν το χρησιμοποιώ χρόνια αυτο με Chrome από οποιοδήποτε stream και παίζει ακόμα και με κλειστή οθόνη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τι να το φτιάξουν το χρησιμοποιώ χρόνια αυτο με Chrome από οποιοδήποτε stream και παίζει ακόμα και με κλειστή οθόνη. 

Εγω οταν βαζω το youtube σε μια καρτελα στον browser να παιζει και ανοιξω μια αλλη για να μπω πχ στο ινσομνια σταματαει η αναπαραγωγη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, czarjuly είπε

Εγω οταν βαζω το youtube σε μια καρτελα στον browser να παιζει και ανοιξω μια αλλη για να μπω πχ στο ινσομνια σταματαει η αναπαραγωγη!

Δεν σε βγάζει ειδοποίηση από πάνω με κουμπί play? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Δεν σε βγάζει ειδοποίηση από πάνω με κουμπί play? 

Οχι δεν εχω δει τιποτα

Δουλευω το android 5.1 μηπως φταιει η εκδοση;

Επεξ/σία από czarjuly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Οχι δεν εχω δει τιποτα

Δουλευω το android 5.1 μηπως φταιει η εκδοση;

Ναι είσαι πολύ πίσω. Το ειχα από την 4.1 έκδοση αλλά με custom rom. Επίσημα νομίζω το έβαλαν από την 6 η την 7 έκδοση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...