Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ειχα ανεβασει στο σχετικο θεμα σχετικη φωτογραφια με την αγορα και τα παιχνιδια που ειχα. προφανως κυριως exclusives :P 

Το σχoλιο μου πιο πανω ειναι απλα η κλασσικη ξενερα που εχει πεσει αυτο το διαστημα με ολο αυτο που γινεται με τις καρτες γραφικων σε πρασινη μερια,που πιθανως να γινει και σε κοκκινη.

Φυσικα κάνω πλάκα😁😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, AntonisKo είπε

Να πάνε εκεί που πρέπει δηλαδή!

Ε ναι γιατι ειχε πεσει μια απογοητευση οταν ειπε καποιος για 6800 με 1.5 αποδοση της 3090. Μακαρι να ειναι τοσο κακες σε mining να μην τις ακουμπησει κανεις να πανε μονο σε gamers. Kαι να τηρησουν τα μετρα για τους scalpers bots ωστε να μην παει το stock σε αυτους που θελουν να βγαλουν κερδος απο τον gamer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Arkin είπε

Χέστηκα λίγο να πω την αλήθεια όταν διάβασα ότι 6800>3090 σε mining.

Ελεγα μέσα στο 20 ότι δε θα βρω καρτα σε νορμαλ τιμή

Που παίζει πάλι να μη βρω αλλά τουλάχιστον δε θα φταίει το mining  🤣🤣🤣

Επεξ/σία από DeareN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω ξενερώσει πολύ με το πράσινο στρατόπεδο με τις διαθεσιμότητες αλλά και με τις τιμές που παίζουν εκεί, λέω να ξανά πάω στο κόκκινο μετά από κάποια χρόνια (εποχές 6950). Το ερώτημα μου λοιπόν είναι πότε παίζει να αρχίσουν να πουλιούνται οι κάρτες της AMD και συγκεκριμένα το μοντέλο 6900XT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, X4Tz1S είπε

Επειδή έχω ξενερώσει πολύ με το πράσινο στρατόπεδο με τις διαθεσιμότητες αλλά και με τις τιμές που παίζουν εκεί, λέω να ξανά πάω στο κόκκινο μετά από κάποια χρόνια (εποχές 6950). Το ερώτημα μου λοιπόν είναι πότε παίζει να αρχίσουν να πουλιούνται οι κάρτες της AMD και συγκεκριμένα το μοντέλο 6900XT.

Δεκεμβρίου 8 η μεγάλη. Διαθεσιμότητα και νορμάλ τιμές τα πρώτα 3 δευτερόλεπτα. Έπειτα στο 4ο lockdown θα δούμε

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες παραγγελία από πού μπορούμε να κάνουμε (έστω και στα 3 δευτερόλεπτα διαθεσιμότητας) για 6800xt ref την ερχόμενη τετάρτη, γνωρίζεί κανείς; Όπως και τι ώρα να ετοιμάστούμε για μάχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σκεφτομαι να παω για πρωτη φορα σε AMD. Ποια είναι η αντιστοιχη εταιρία στο service και στην ποιότητα της EVGA? Τα θεματάκια με τους drivers εχουν βελτιωθεί?

Παιζω σε 3440x1440 120hz με 8700κ και 2070super. Θα είμαι οκ με την 6800ΧΤ και AMD 5900X 32gb ram??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Kakao83 είπε

Παιδια σκεφτομαι να παω για πρωτη φορα σε AMD. Ποια είναι η αντιστοιχη εταιρία στο service και στην ποιότητα της EVGA? Τα θεματάκια με τους drivers εχουν βελτιωθεί?

Παιζω σε 3440x1440 120hz με 8700κ και 2070super. Θα είμαι οκ με την 6800ΧΤ και AMD 5900X 32gb ram??? 

PowerColor και Sapphire. Οι 5700 xt στις αρχές έιχαν θέματα, τώρα είναι μια χαρά οι drivers.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Kakao83 είπε

Παιδια σκεφτομαι να παω για πρωτη φορα σε AMD. Ποια είναι η αντιστοιχη εταιρία στο service και στην ποιότητα της EVGA? Τα θεματάκια με τους drivers εχουν βελτιωθεί?

Παιζω σε 3440x1440 120hz με 8700κ και 2070super. Θα είμαι οκ με την 6800ΧΤ και AMD 5900X 32gb ram??? 

Η Sapphire (αν και κάποια παιδιά εδώ έχουν αναφέρει ότι για κάποιο λόγο έχουν 2 χρόνια εγγύηση αντί για ε, δεν ξέρω αν ισχύει όμως). Στις πρώτες Navi έχουν διορθωθεί ουσιαστικά ναι, οι Navi2 δεν έχουν βγει ακόμη για να ξέρουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...