Προς το περιεχόμενο

Poco X3 NFC global 175.70 με μεταφορικά Banggood [Τέλος]

LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Traxanas1991 είπε

Εχω παραγγείλει το κινητό οχι το 6/64 του θέματος αλλα το 6/128 στις 18/09/2020 σε προσφορά ηραν και αυτο... Και δεν υπάρχει καμια ενημέρωση..εχω στειλει και email αλλα Καμια απάντηση.. Εχει κολλήσει.. Να αναφερω οτι κινητό που αγόρασα στις 17/09/2020 με έχει έρθει κανονικά.. 

Screenshot_2020-10-23-07-38-00-497_com.banggood.client.jpg

Μπες στο live chat και μιλησε μαζι τους. Μπορεις και απο facebook messenger.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Μπαίνεις quidco αναζητάς το κατάστημα από το οποίο θέλεις να αγοράσεις στη σελίδα του quidco πατάς "get cashback" ή οτιδήποτε άλλο γράφει και οδηγείσαι στη σελίδα του καταστήματος (aliex

Μετά την @@@στια με αυτό το μαγαζάκι που έκανε με το Nokia 3310 και που σφύριζαν αδιάφορα λέγοντας ότι εμείς δεν πουλάμε imitation και στείλε-δείξε φωτό και μετά αφού το είδαν είπαν εντάξει, στείλτο Κ

Εμένα για DOA που αγόρασα από Banggood Ισπανίας με έβαλαν και το έστειλα στην Κίνα. Μου έβγαλαν την πίστη μέχρι να υποσχεθούν refund των χρημάτων της αγοράς 149 $, (δεκάδες email στα αγγλικά και θα δο

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε επικοινωνια  που ειχα με το banggood με ενημερωσαν οτι θα ειναι σε αποθεμα στις 22/11/2020 αξιζει να περιμενω η να παω να το παρω απο ελλαδα να ξεμπερδευω?μια ερωτηση υπαρχει καποιο χρονικο οριο για να ακυρωθεί η παραγγελία?

Επεξ/σία από Traxanas1991
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Με παραγγελία στις 15/9 της προσφορας των 175 ευρώ το κινητό ήρθε σήμερα. Το tracking βέβαια ακόμα γράφει "The shipment has arrived in the destination country/destination area" οπότε οσοι έχετε παραγγείλει να έχετε το νου σας. 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 λεπτά πριν, Boudass είπε

Με παραγγελία στις 15/9 της προσφορας των 175 ευρώ το κινητό ήρθε σήμερα. Το tracking βέβαια ακόμα γράφει "The shipment has arrived in the destination country/destination area" οπότε οσοι έχετε παραγγείλει να έχετε το νου σας. 

Και εγώ πήρα τηλ DHL και μου είπαν πιθανότατα παραδίδεται αύριο.

Εντυπώσεις;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, theo93 είπε

Και εγώ πήρα τηλ DHL και μου είπαν πιθανότατα παραδίδεται αύριο.

Εντυπώσεις;

Μία πρώτη εντύπωση είναι γρήγορο και στιβαρό και μεγάλο! 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παιδιά παρέλαβα και εγώ Σέρα τελικά μετά από αρκετό καιρό,τέλος καλό όλα καλά μοιάζει πολύ καλή η επιλογή,μακάρι να αποδειχθεί και στη πορεία του χρόνου έτσι.

Μόνο μια χαζή απορία ρε παιδιά αν ξέρει κάποιος,

Εγώ είχα παραγγείλει και κάποια τζαμακια μαζί τις ίδιες μέρες μέσω ebay,τα οποία και ήρθαν και κουμπωσα κιόλας το 1 κατευθείαν.Αλλα..πανω στο τζαμί ρε παίδες από μόνο του το κινητό έχει μια πολύ σκληρή ζελατίνη ή είναι έτσι η οθόνη;Γιατί εγώ έκανα μια κίνηση να τη βγάλω αλλά την είδα πολύ μπετόν αρμέ και λέω κάτσε μν κάνω καμιά βλακεία και έβαλα από πάνω το τζαμακι. Το οποίο και εφάρμοσε τελειαα χωρίς κανένα θέμα.

Σόρρυ για την ερώτηση ,ξέρω μοιάζει λίγο χαζό αλλά χάρη στις αγγελίες του ινσομνια έχω χρόνια να πάρω κούτα κινητό 😂😂😂😂

Ευχαριστώ πολύ σύντροφοι 😎

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, Sot_aek είπε

Παιδιά παρέλαβα και εγώ Σέρα τελικά μετά από αρκετό καιρό,τέλος καλό όλα καλά μοιάζει πολύ καλή η επιλογή,μακάρι να αποδειχθεί και στη πορεία του χρόνου έτσι.

Μόνο μια χαζή απορία ρε παιδιά αν ξέρει κάποιος,

Εγώ είχα παραγγείλει και κάποια τζαμακια μαζί τις ίδιες μέρες μέσω ebay,τα οποία και ήρθαν και κουμπωσα κιόλας το 1 κατευθείαν.Αλλα..πανω στο τζαμί ρε παίδες από μόνο του το κινητό έχει μια πολύ σκληρή ζελατίνη ή είναι έτσι η οθόνη;Γιατί εγώ έκανα μια κίνηση να τη βγάλω αλλά την είδα πολύ μπετόν αρμέ και λέω κάτσε μν κάνω καμιά βλακεία και έβαλα από πάνω το τζαμακι. Το οποίο και εφάρμοσε τελειαα χωρίς κανένα θέμα.

Σόρρυ για την ερώτηση ,ξέρω μοιάζει λίγο χαζό αλλά χάρη στις αγγελίες του ινσομνια έχω χρόνια να πάρω κούτα κινητό 😂😂😂😂

Ευχαριστώ πολύ σύντροφοι 😎

Πλαστικη ζελατινα ειναι

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Και εγώ παρέλαβα χθες μετά από ενάμιση μήνα σχεδόν😝

Ωραία συσκευή και λίγο μεγαλουτσικη όπως και ο φορτιστής που μου έκανε εντύπωση.

Ερώτηση μέσα σας είχε το sticker poco?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, theo93 είπε

Αυτα τα πισω που ειναι σαν καρμπον εννοεις;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.