Προς το περιεχόμενο

Poco X3 NFC global 175.70 με μεταφορικά Banggood [Τέλος]

LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα... Εχω παραγγείλει ενα κινητό στις 17 Σεπτέμβρη με Εχει Ερθει κανονικά και Ειχα παραγγείλει και Δεύτερο στις 18 Σεπτέμβρη για εναν φιλο και ακόμη δεν το εχουν στείλει δεν φαίνεται κανενας αριθμος αποστολής?  Τι μπορεί να φταίει?  Που μπορώ να στείλω ενα email να δω που εχει Κόλλησει η που μπορω να το Ακυρώσω διότι δεν γνωρίζω? 

Επεξ/σία από Traxanas1991
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Μπαίνεις quidco αναζητάς το κατάστημα από το οποίο θέλεις να αγοράσεις στη σελίδα του quidco πατάς "get cashback" ή οτιδήποτε άλλο γράφει και οδηγείσαι στη σελίδα του καταστήματος (aliex

Μετά την @@@στια με αυτό το μαγαζάκι που έκανε με το Nokia 3310 και που σφύριζαν αδιάφορα λέγοντας ότι εμείς δεν πουλάμε imitation και στείλε-δείξε φωτό και μετά αφού το είδαν είπαν εντάξει, στείλτο Κ

Εμένα για DOA που αγόρασα από Banggood Ισπανίας με έβαλαν και το έστειλα στην Κίνα. Μου έβγαλαν την πίστη μέχρι να υποσχεθούν refund των χρημάτων της αγοράς 149 $, (δεκάδες email στα αγγλικά και θα δο

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Traxanas1991 είπε

Καλησπέρα... Εχω παραγγείλει ενα κινητό στις 17 Σεπτέμβρη με. Εχει. Ερθει κανονικά και. Ειχα παραγγείλει και. Δεύτερο στις 18 Σεπτέμβρη για εναν φιλο και ακόμη δεν το εχουν στείλει δεν φαίνεται κανενας αριθμος αποστολής?  Τι μπορεί να φταίει?  Που μπορώ να στείλω ενα email να δω που εχει. Κόλλησει η που μπορω να το. Ακυρώσω διότι δεν γνωρίζω? 

Στο ίδιο το site της παραγγελίας η με τον αριθμό παραγγελίας στο chat του banggood.

Στις 9/10/2020 στις 1:45 ΜΜ, jimakos234 είπε

Tελικα μολις ακυρωσα. Δεν μου ειπαν κατι, απλα μου εστειλαν το ακυρωτικο μαιλ. Να υποθεσω τα λεφτα απο εβδομαδα, ή θα χρειαστει να κανω και κάτι παραπανω?

Αναλόγως τον τρόπο πληρωμής στο PayPal. Στην πιστωτική μπαίνουν σχετικά πολύ γρήγορα,1-2 μέρες,σε λογαριασμό νομίζω αργεί πιο πολύ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
10 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Και έτσι να είναι τρέχα γύρευε με το Banggood!

Ακριβώς για να μη μπλέξω με banggood προτίμησα να δώσω 20Ε παραπάνω και να το πάρω από το γαλλικό αμαζον.

Όσον αφορά το πρόβλημα έκανα ένα factory reset και φαίνεται ότι μάλλον έστρωσε. Αν το ξαναπαρουσιασει τότε θα πάρει το δρόμο της επιστροφής στη Γαλλία

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
21 λεπτά πριν, Jeronymo είπε

Ακριβώς για να μη μπλέξω με banggood προτίμησα να δώσω 20Ε παραπάνω και να το πάρω από το γαλλικό αμαζον.

Όσον αφορά το πρόβλημα έκανα ένα factory reset και φαίνεται ότι μάλλον έστρωσε. Αν το ξαναπαρουσιασει τότε θα πάρει το δρόμο της επιστροφής στη Γαλλία

OK. Με Amazon. Βρίσκεις άκρη. Αν και εκεί έχω παιδεύει μερικές φορές αλλά δεν έχω παράπονο τελικά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, ZaxasK είπε

Αναλόγως τον τρόπο πληρωμής στο PayPal. Στην πιστωτική μπαίνουν σχετικά πολύ γρήγορα,1-2 μέρες,σε λογαριασμό νομίζω αργεί πιο πολύ

Γενικα ακομα να φανει κατι. Ειδωμεν και αυριο. Πληρωμη με Paypal  (απο πισω χρεωστικη)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
17 ώρες πριν, jimakos234 είπε

Γενικα ακομα να φανει κατι. Ειδωμεν και αυριο. Πληρωμη με Paypal  (απο πισω χρεωστικη)

Με την χρεωστική στο PayPal κάνει περίπου μία εβδομάδα

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
8 λεπτά πριν, ZaxasK είπε

Με την χρεωστική στο PayPal κάνει περίπου μία εβδομάδα

Για να δουμε. Ακομα τιποτα παντως. Αρα περιμενω χοντρικα μεχρι πεμπτη /παρασκευη.

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
10 λεπτά πριν, jimakos234 είπε

Για να δουμε. Ακομα τιποτα παντως. Αρα περιμενω χοντρικα μεχρι πεμπτη /παρασκευη.

Μίλησα πάλι με το chat και λένε 7-10 μέρες ακόμα...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

FYI στο Aliexpress έχει εμφανιστεί ξανά το τηλέφωνο σε προσφορές. Ίσως λύνουν το θέμα του stock σιγά σιγά.

To Mi Official Store του πουλάει 185€ αλλά δε στέλνει Ελλάδα από καμία αποθήκη του.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
20 hours ago, imvrios said:

FYI στο Aliexpress έχει εμφανιστεί ξανά το τηλέφωνο σε προσφορές. Ίσως λύνουν το θέμα του stock σιγά σιγά.

To Mi Official Store του πουλάει 185€ αλλά δε στέλνει Ελλάδα από καμία αποθήκη του.

μοντέλα που έχει η Quest δεν τα στέλνει το official 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καθε εβδομαδα λενε 2 εβδομαδες ακομα. Χριστουγεννα θα φτασουμε 😛.

Τα λεφτα της επιστροφης φανηκαν επιτελους στο  Paypal, οποτε σε 2-3 μερες και στην καρτα.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.