Προς το περιεχόμενο

Poco X3 NFC global 175.70 με μεταφορικά Banggood [Τέλος]

LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου το έστειλαν την ίδια μέρα που παρήγγειλα (16 Σεπτεμβρίου, 128gb). Παραλαβή μετά από 20 μέρες περίπου. Νόμιζα ότι θα μετανιώσω που δεν πήρα το poco f2, αλλά ως τώρα πολύ ικανοποιημένος. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Μπαίνεις quidco αναζητάς το κατάστημα από το οποίο θέλεις να αγοράσεις στη σελίδα του quidco πατάς "get cashback" ή οτιδήποτε άλλο γράφει και οδηγείσαι στη σελίδα του καταστήματος (aliex

Μετά την @@@στια με αυτό το μαγαζάκι που έκανε με το Nokia 3310 και που σφύριζαν αδιάφορα λέγοντας ότι εμείς δεν πουλάμε imitation και στείλε-δείξε φωτό και μετά αφού το είδαν είπαν εντάξει, στείλτο Κ

Εμένα για DOA που αγόρασα από Banggood Ισπανίας με έβαλαν και το έστειλα στην Κίνα. Μου έβγαλαν την πίστη μέχρι να υποσχεθούν refund των χρημάτων της αγοράς 149 $, (δεκάδες email στα αγγλικά και θα δο

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 15/10/2020 στις 5:41 ΜΜ, ducatirulez είπε

Υπαρχει ακομα η επιλογη για ακυρωση παραγγελιας απο bangood κι ας εχει προχωρησει οπως λεει το packing απο το warehouse?

εμενα μου ειπαν οχι. αν και πισω θα το στειλω γιατι προλαβα την προσφορα απο πλαισιο. αν βεβαια καποιος το θελει μπορω να το δωσω στην τιμη που το πηρα (περιπου 220).

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μιλησα στο τσατ κι εκαναν ακυρωση την ιδια μερα.  Σημερα φανηκε η επιστροφη των χρηματων στην τραπεζα! Δεν ειχα πληρωσει με paypal. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, Traxanas1991 είπε

Ρε παιδια εχω κανει παραγγελία απο τις 17/09/28 και ακομη δεν εχει γινει κάποια διαδικασία αποστολής τι παίζει? 

Ε, μέχρι τέλος του 28 θα έρθει, δε μπορεί..

• Haha 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, Traxanas1991 είπε

Ρε παιδια εχω κανει παραγγελία απο τις 17/09/28 και ακομη δεν εχει γινει κάποια διαδικασία αποστολής τι παίζει? 

Εγώ έχω παραγγείλει από 15/09 και από 15/10 είναι "Package has been sterilized and shipped out."

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
33 λεπτά πριν, theo93 είπε

Εγώ έχω παραγγείλει από 15/09 και από 15/10 είναι "Package has been sterilized and shipped out."

Oct 02, 2020 20:45Package has been sterilized and shipped out.

και δεν δεχονται να μου κανουν refund

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 λεπτά πριν, frsmr7 είπε

Oct 02, 2020 20:45Package has been sterilized and shipped out.

και δεν δεχονται να μου κανουν refund

Αυτό δεν είναι περίεργο. Και το Amazon το κάνει αφού σου έχει στείλει μία παραγγελία.

Και τα δύο καταστήματα σου λένε "αφού παραλάβεις, αν δε σου αρέσει μπορείς να επιστρέψεις το προϊόν και να πάρεις τα χρήματα σου πίσω".

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μεχρι ποτε μπορούμε να κανουμε ακύρωση παραγγελίας ποσο χρονικο διάστημα? Διότι δεννβλεπω να με το στέλνουν ποτε... Εχω στειλει και εμαιλ δεν εχω παρει καμια απάντηση 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Traxanas1991 είπε

Μεχρι ποτε μπορούμε να κανουμε ακύρωση παραγγελίας ποσο χρονικο διάστημα? Διότι δεννβλεπω να με το στέλνουν ποτε... Εχω στειλει και εμαιλ δεν εχω παρει καμια απάντηση 

Έχεις  παραγγείλει το κινητό του θέματος ;

Το δικό μου , με αποστολή από 15/10 είναι Γερμανία.

Th, 22.10.2020, 16:38, Köln, Germany

Επεξ/σία από panosss567
Προσθήκη κειμένου.
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εχω παραγγείλει το κινητό οχι το 6/64 του θέματος αλλα το 6/128 στις 18/09/2020 σε προσφορά ηραν και αυτο... Και δεν υπάρχει καμια ενημέρωση..εχω στειλει και email αλλα Καμια απάντηση.. Εχει κολλήσει.. Να αναφερω οτι κινητό που αγόρασα στις 17/09/2020 με έχει έρθει κανονικά.. 

Screenshot_2020-10-23-07-38-00-497_com.banggood.client.jpg

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
48 λεπτά πριν, Traxanas1991 είπε

Εχω παραγγείλει το κινητό οχι το 6/64 του θέματος αλλα το 6/128 στις 18/09/2020 σε προσφορά ηραν και αυτο... Και δεν υπάρχει καμια ενημέρωση..εχω στειλει και email αλλα Καμια απάντηση.. Εχει κολλήσει.. Να αναφερω οτι κινητό που αγόρασα στις 17/09/2020 με έχει έρθει κανονικά.. 

Screenshot_2020-10-23-07-38-00-497_com.banggood.client.jpg

Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για το 128 , όταν θα παραλάβουν θα  το στείλουν.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εμένα το 6/64 έχει προχωρήσει: 2020-10-23 02:51 Feucht, Germany, The international shipment has been processed in the export parcel center

Εμπειρικά πόσες μέρες θέλει;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, theo93 είπε

Εμένα το 6/64 έχει προχωρήσει: 2020-10-23 02:51 Feucht, Germany, The international shipment has been processed in the export parcel center

Εμπειρικά πόσες μέρες θέλει;

Λογικά Δευτέρα - τρίτη θα είναι Αθήνα.

Παράδοση το αργότερο την Παρασκευή.

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.