Προς το περιεχόμενο

Πόσο βολική είναι μια gaming καρεκλα?


GeorgeR1_700

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ κάτοχος ΩMEGA εδώ και 8 μήνες. Απόλυτα ευχαριστημένος. Το mesh είναι όντως πολύ ποιοτικό. Θα προτιμούσα την TITAN για το lumbar support, αλλά δυστυχώς θα μου έπεφτε μάλλον μεγάλη.

Έχει στο site τους οδηγό για την κατάλληλη καρέκλα με βάση το ύψος και βάρος. Πάντως νομίζω έχουν και μία μικρότερη - την Throne που σίγουρα θα σε καλύπτει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, Blacky4 είπε

Και εγώ κάτοχος ΩMEGA εδώ και 8 μήνες. Απόλυτα ευχαριστημένος. Το mesh είναι όντως πολύ ποιοτικό. Θα προτιμούσα την TITAN για το lumbar support, αλλά δυστυχώς θα μου έπεφτε μάλλον μεγάλη.

Έχει στο site τους οδηγό για την κατάλληλη καρέκλα με βάση το ύψος και βάρος. Πάντως νομίζω έχουν και μία μικρότερη - την Throne που σίγουρα θα σε καλύπτει.

είχαν μάλλον, τώρα έχει μόνο αυτές τις 3 (omega, titan, titan xl)  και δυο αλλες απο αυτές με την τρυπητη πλάτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι άσχετο, είμαι ο μόνος που του φαίνεται ανούσιο να περιστρέφεται γύρω από τον εαυτό του το κάθε χερούλι της καρέκλας δεξιά και αριστερά? Μιλάω για αυτήν την κίνηση. Δεν έχω καταλάβει αν έχει κάποια χρησιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GeorgeR1_700 είπε

Κάτι άσχετο, είμαι ο μόνος που του φαίνεται ανούσιο να περιστρέφεται γύρω από τον εαυτό του το κάθε χερούλι της καρέκλας δεξιά και αριστερά? Μιλάω για αυτήν την κίνηση. Δεν έχω καταλάβει αν έχει κάποια χρησιμότητα.

Δείχνει πολύ καλή αυτή η καρέκλα.

Μου αρέσει που έχει μεγάλα μπλόκα αριστερά και δεξία. 

Το λέει ξεκάθαρα ο τύπος ότι ο σχεδιασμός είναι έτσι ώστε να προσαρμόζεται σε οποιοδήποτε γραφείο, ύψος κτλ. Εγώ το βρίσκω απίστευτο θετικό αυτό.

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν αντέχω στις καρέκλες που λινκάρετε εδώ είναι ότι μετά από κάποια χρήση αρχίζουν και κατηφορίζουν κάπως και μετά δε φτιάχνοντε με τίποτα. Δε ξέρω αν έχει καμία επιλογή να σηκώσεις το κάθισμα ελαφρώς προς τα πάνω για να μη κατηφορίζεις ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, aizensama24 είπε

Αυτό που δεν αντέχω στις καρέκλες που λινκάρετε εδώ είναι ότι μετά από κάποια χρήση αρχίζουν και κατηφορίζουν κάπως και μετά δε φτιάχνοντε με τίποτα. Δε ξέρω αν έχει καμία επιλογή να σηκώσεις το κάθισμα ελαφρώς προς τα πάνω για να μη κατηφορίζεις ποτέ.

Αυτή που κοινοποίησα με τα 400 δεν φαίνεται να έχει τέτοιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, neo788 είπε

Cougar armor S , 195 στα crazy Sundays. Έχω βρεί την υγειά μου! 10 ώρες σερί δεν καταλαβαίνω τίποτα και η μέση ισια! 

Εχω την ιδια.
Καλη αλλα το δερμα δεν αναπνεει τοσο οσο λενε.
Απο σταση σωματος πολλες επιλογες για να βολευτεις.
(αν και εγω εβγαλα τα μαξιλαρακια μιας και με αυτα πιανόμουν ποιο πολυ παρα χωρις αυτα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GeorgeR1_700 είπε

Κάτι άσχετο, είμαι ο μόνος που του φαίνεται ανούσιο να περιστρέφεται γύρω από τον εαυτό του το κάθε χερούλι της καρέκλας δεξιά και αριστερά? Μιλάω για αυτήν την κίνηση. Δεν έχω καταλάβει αν έχει κάποια χρησιμότητα.

επειδη εχω την Titan, πιστεψε με ειναι πολυ βολικο. Εχω το πληκτρολογιο μπροστα μου και το ποντικι πιο δεξια. Γυρναω την βαση δεξιοστροφα οποτε οταν ακουμπάει το χερι μου οσο δουλεύω το ποντίκι ειναι πολυ πιο άνετα απο το να ήταν ευθεία

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα μια της πλακας,μου χαλασε σε 8 μηνες ενω μετα απο 2 μηνες δεν ακουμπαγε η πλατη μου και τσιμπησα την sharkoon sgs4 απο κωτσοβολο σε προσφορα απο 400 στα 250 ευρω.Ειμαι 1,80 και 100 κιλα,την εχω ενα χρονο σχεδον,καθομαι αρκετες ωρες και ειναι σαν καινουργια.Δεν γερνει,εφαρμοζει τελεια πανω στο σωμα και δεν με κουραζει.Οτι πληρωνεις παιρνεις.Υπαρχουν ποιοτικες καρεκλες αλλα τα σκας.Στα 250 βρισκεις ποιοτικες καρεκλες ιδιως και αν βγουν προσφορες θα υπαρχουν αρκετες επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πριν κάποιους μήνες αυτή εδώ στα 230 (προσφορά από Κωτσο, λανθασμένη απ αυτούς και μου την άφησαν τελικά λολ) και είναι ό,τι καλύτερο.

Άνετη φουλ και ειδικά για αυτά τα λεφτά.

 

https://www.skroutz.gr/s/15173269/Sharkoon-Skiller-SGS4-Black.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cyberguy είπε

επειδη εχω την Titan, πιστεψε με ειναι πολυ βολικο. Εχω το πληκτρολογιο μπροστα μου και το ποντικι πιο δεξια. Γυρναω την βαση δεξιοστροφα οποτε οταν ακουμπάει το χερι μου οσο δουλεύω το ποντίκι ειναι πολυ πιο άνετα απο το να ήταν ευθεία

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.

 

14 λεπτά πριν, HateMe είπε

Πήρα πριν κάποιους μήνες αυτή εδώ στα 230 (προσφορά από Κωτσο, λανθασμένη απ αυτούς και μου την άφησαν τελικά λολ) και είναι ό,τι καλύτερο.

Άνετη φουλ και ειδικά για αυτά τα λεφτά.

https://www.skroutz.gr/s/15173269/Sharkoon-Skiller-SGS4-Black.html

Ενδιαφέρον, δεν ήξερα ότι υπήρχαν και καρέκλες με φρένα, μάλλον κάτι τέτοιο θα κοιτάξω στο μέλλον καθώς πιθανώς να έχω και πεντάλ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...