Προς το περιεχόμενο

BASEUS 65WATT GAN CHARGER USB C + USB 29,90 eshop


solamnic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, fytotech είπε

Μην περνάτε στην τύχη αυτό εδώ το σχόλιο.

Ο Σωτήρης δουλεύει δεκάδες φορτιστές κι η γνώμη του έχει μεγαλύτερη αξία από κάποιον άλλον χρήστη που μπορεί να μην έφτασε στα όριά του, τον φορτιστή.

Θα ήθελα να έχει μεγαλύτερη παρουσία στο insomnia με τις παρατηρήσεις του στα αντικείμενα που έχει δουλέψει.

Δεν λεει κατι η γνωμη μου,δεν εχω 10 ιδιους Baseus φορτιστες για να βγαλω συμπερασματα αλλα στον εναν που πηρα να μου βγει off τοσο συντομα και με σχεδον μηδενικη χρηση ηταν μεγαλη ξενερα ειδικα οταν δεν μου εχει χαλασει ποτε φορτιστης ειτε ειναι κινεζικος που κρεμεται απο ανταπτορες ειτε απο noname μαρκες.


Το οτι ειναι απο την Ελλαδα εννοειται οτι ειναι τεραστιο υπερ και αν δουλεψει βολευει αφανταστα για PD φορτιση σε Laptops κλπ για να μην μπλεκεις με Aliexpress απλα αναφερω την αρνητικη μου εμπειρια τιποτα αλλο.


Για ενα σχολιο για την Ugreen τα ιδια ελεγα μεχρι να μου μεινει πανακριβο HDMI καλωδιο στο χερι παλι απο το επισημο καταστημα της στο Amazon ομως αυτη την φορα.

Στα τελευταια θεματα που εχουν ανοιξει παιζει να εχω 7 στα 10 απο τα αντικειμενα που σχολιαζουν αλλα μακρια και αγαπημενοι :)

Baseus.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αστοχιες παντου υπαρχουν.

Απο UGREEN δεν εχω παρει hdmi αλλα εχω 2 φορτιστες  και καλωδια type-c και Lightning τα οποια δουλευουν μια χαρα εδω και καιρο.

Απο Blitzwolf καλωδιο Lightning παραλιγο να παθω ζημια ,μου κοπηκε το ελασμα γυρω απο τις επαφες του καλωδιου και σφηνωσε μεσα στη θυρα φορτισης του iphone.

Δεν ειχα ποτε θεμα με κανενα προιον Blitzwolf απλα ετυχε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επί τη ευκαιρία, έχει κανείς υπ'όψιν για καλώδιο usb c to usb c για αυτά τα watt? (από Ελλάδα ιδανικά, μην περιμένουμε κανένα 3μηνο να φορτίσουμε το λαπτοπ 😛)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε newsletter που ήρθε, o φορτιστής του θέματος είναι στα 26,90€ (συν όσα μεταφορικά), με τον κωδικό 2032. Η προσφορά ισχύει ως τις 13/11.

 

Και το ερώτημα παραμένει. Καλώδιο usb-c σε usb-c, για >=65W φόρτιση, έχει κανείς να προτείνει από Ελλάδα;

Επεξ/σία από foniki_melitzana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, foniki_melitzana είπε

Σε newsletter που ήρθε, o φορτιστής του θέματος είναι στα 26,90€ (συν όσα μεταφορικά), με τον κωδικό 2032. Η προσφορά ισχύει ως τις 13/11.

Και το ερώτημα παραμένει. Καλώδιο usb-c σε usb-c, για >=65W φόρτιση, έχει κανείς να προτείνει από Ελλάδα;

Έχουμε το link του newsletter;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτον ή τον ιδιο σε 45w για φορτιση κινητου? 

παιζει να εχω θεμα με φορτιση κινητων και να δινει περισσοτερο ρευμα? 

θα φορτιζουν : iphone X , 6/6S & κανα xiaomi φιλων που και που..

Επισης επειδη διαβασα τα προηγουμενα μηνυματα , πως καταλαβαινεις οτι πεθανε ο φορτιστης ? θελω να δω αυτοι που εχω αν ειναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MontzOlee είπε

παιζει να εχω θεμα με φορτιση κινητων και να δινει περισσοτερο ρευμα? 

ό,τι ζητάει το κινητό θα δίνει. Προφανώς, εφόσον λειτουργούν σωστά. Εκτός αν πέσεις σε ελαττωματικό φορτιστή, που, οκ, σιτ χαπενζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, foniki_melitzana είπε

ό,τι ζητάει το κινητό θα δίνει. Προφανώς, εφόσον λειτουργούν σωστά. Εκτός αν πέσεις σε ελαττωματικό φορτιστή, που, οκ, σιτ χαπενζ

αυτο πως μπορω να το βεβαιωσω οτι λειτουργει καλα.

στο παρελθον απο ενα τριπλο καλωδιο (type c , lighting, micro usb)που ειχα καμια φορα ενιωθα κατι σαν ρευμα να περνα καποιες φορες που επιανα τις ακρες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν τον ήθελα σε άσπρο χρώμα, τον χτύπησα σε μαύρο από το amazon de στα 31.60 μαζί με τα έξοδα αποστολής (χωρίς όμως το καλώδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, t-shock είπε

Επειδή δεν τον ήθελα σε άσπρο χρώμα, τον χτύπησα σε μαύρο από το amazon de στα 31.60 μαζί με τα έξοδα αποστολής (χωρίς όμως το καλώδιο)

https://www.e-shop.gr/baseus-65watt-gan-laptop-tablet-smartphone-charger-2x-type-c-usb-black-p-TEL.071364?utm_campaign=newsletter201103&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=3-fortistes&utm_content=3.3-baseus+65watt+gan+laptop+tablet+smartphone+charger+2x+type+c+usb+black&offer=OFFER2032&d=201115

Μαύρος. Ακύρωνε :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, foniki_melitzana είπε

Πρώτη φορά που θα ακυρώσω παραγγελία από amazon. Άντε να δω αν θα γίνει

Edit: Πάτησα ακύρωση και μέσα σε 5 λέπτα, είχαν γυρίσει τα λεφτά πίσω στην Revolut. Μπράβο amazon!

Επεξ/σία από t-shock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...