Προς το περιεχόμενο

TOSHIBA Canvio Basics 1TB Portable HDD USB 3.0 @Public 19.90€[ΤΕΛΟΣ]


iCyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mediamarkt κολλησε αφου ολοκληρωσα πληρωμή... το παλεψα αρκετες φορες... τελικα ολοκληρωσα σιγουρα απο public.

Ελπίζω να μην μου ερθει το μισό μαγαζί 🤣

Thanks. Μας εσωσες με το public!

Επεξ/σία από Antretng
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από το πρώτο λεπτό που ήρθε το μειλ (14.15) προσπαθώ να παραγγείλω. Μολις τα παράτησα και μπήκα εδώ κ ευτυχώς είδα ότι τον έχει κ το public. 
 

όντως μπ....... Ίσως χειρότερο και από το ελληνικό δημόσιο. Πηρα και τηλέφωνο και μου είπαν το ξέρουμε προσπαθούμε να αναβαθμίσουμε το site 😅

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Thanx. Πήρα και εγώ απο public. 19,90 μια χαρά και ας χαλάσει σε ένα χρόνο.

Τον έχω σχεδόν 2ετια για backup φωτογραφιών και αποθήκευση ταινιών 2-3εις φορές τον μήνα άνοιγε και δεν έχει πάθει τίποτα προσεκτική χρήση βέβαια όχι να τον πετάω στο συρτάρι για να τον βάλω πάλι στην θέση του κλπ με ταχύτητες που είναι από 100-150 mb/s read write χωρίς να κάνει θόρυβο τον είχα πάρει στα 45€ βέβαια στην τιμή που είναι τώρα θα πάρω άλλον ένα για παιχνίδια 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Nik1239 said:

Τον έχω σχεδόν 2ετια για backup φωτογραφιών και αποθήκευση ταινιών 2-3εις φορές τον μήνα άνοιγε και δεν έχει πάθει τίποτα προσεκτική χρήση βέβαια όχι να τον πετάω στο συρτάρι για να τον βάλω πάλι στην θέση του κλπ με ταχύτητες που είναι από 100-150 mb/s read write χωρίς να κάνει θόρυβο τον είχα πάρει στα 45€ βέβαια στην τιμή που είναι τώρα θα πάρω άλλον ένα για παιχνίδια 

επειδή τον έχεις

θα μπορούσες να επιβεβαιώσεις αν το έχεις ψάξει
κατά πόσον ο περιεχόμενος σκληρός έχει ενσωματωμένη την πλακέτα του usb ή έχει κανονικά sata connector ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, KoreanW είπε

επειδή τον έχεις

θα μπορούσες να επιβεβαιώσεις αν το έχεις ψάξει
κατά πόσον ο περιεχόμενος σκληρός έχει ενσωματωμένη την πλακέτα του usb ή έχει κανονικά sata connector ;

Α δεν ξέρω δεν μπαίνω στην διαδικασία να τον ανοίξω το μόνο που ξέρω είναι ότι συνδέεται με sata στον δίσκο και usb 3 στο κουτί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, KoreanW είπε

επειδή τον έχεις

θα μπορούσες να επιβεβαιώσεις αν το έχεις ψάξει
κατά πόσον ο περιεχόμενος σκληρός έχει ενσωματωμένη την πλακέτα του usb ή έχει κανονικά sata connector ;

Το λέγαμε και με την περσινή προσφορά. Δεν μπορεί να γίνει εσωτερικός.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, KoreanW είπε

επειδή τον έχεις

θα μπορούσες να επιβεβαιώσεις αν το έχεις ψάξει
κατά πόσον ο περιεχόμενος σκληρός έχει ενσωματωμένη την πλακέτα του usb ή έχει κανονικά sata connector ;

Eσωτερικά , χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτία , ειναι usb και όχι sata.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Nik1239 said:

...

ναι δε χρειάζεται να τον ανοίξεις
ρωτάω αν έχεις τρέξει κάποιο πρόγραμμα ανάγνωσης πληροφοριών δίσκου και να το είδες από εκεί

ΟΚ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vasilis 07 είπε

Το λέγαμε και με την περσινή προσφορά. Δεν μπορεί να γίνει εσωτερικός.

Αν παραπλάνησα κάποιον λέγοντας ότι θα του βάλω παιχνίδια δεν εννοούσα ότι θα τον βάλω μέσα στο pc αλλά θα τον έχω εξωτερικό με παιχνίδια μέσα 

Όντως δεν γίνεται εσωτερικός μην το προσπαθήσετε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...