Προς το περιεχόμενο

Uncharted: Πρώτες φωτογραφίες του Tom Holland ως Nathan Drake


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η ταινια θα ακολουθει τον Drake στo πρωτοξεκινημα του, γιαυτο και οι νεοτεροι ηθοποιοι. το casting so far φαινεται επιεικως απαραδεκτο, ειδικα ο Wahlberg. 

το fan made short που βγηκε πριν μερικα χρονια, ειναι απειρως καλυτερο:

 

  • Like 10
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, KilliK είπε

η ταινια θα ακολουθει τον Drake στo πρωτοξεκινημα του, γιαυτο και οι νεοτεροι ηθοποιοι. το casting so far φαινεται επιεικως απαραδεκτο, ειδικα ο Wahlberg. 

το fan made short που βγηκε πριν μερικα χρονια, ειναι απειρως καλυτερο:

Τέλειο ρε φίλε !!

Αλλα ρε γμτ όποτε βλέπω τον Fillion θυμάμαι το Firefly που κόπηκε και λυπάμαι !!! 😢

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Shadows είπε

Ταινια βασισμενη σε video game,τι μπορει να παει στραβα...:rolleyes::rolleyes:

Χμμμ..για να δούμε..super Mario, resident evil, House of the dead,street fighter,alone in the dark κλπ κλπ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Τέλειο ρε φίλε !!

Αλλα ρε γμτ όποτε βλέπω τον Fillion θυμάμαι το Firefly που κόπηκε και λυπάμαι !!! 😢

Ναι ρε φιλε ποσο κριμα τι σειραρα πολυ κριμα που κοπηκε το serenity ηταν οκ για κλεισιμο αλλα η σειρα ηταν αλλο επιπεδο. Οπως ειπε και ο sheldon δεν θα συγχωρησω ποτε το fox που εκοψε το firefly. Ενω συνεχιζουν αλλα σειρες 10000 φορες χειροτερες.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ξαναγράψει αυτον που βαλαν μονο στον drake δεν μοιάζει καλύτερα να βαζαν αυτον ειλικρινα τι θα μπορουσε να παει χειρότερα από τον Όθωνα μεταξά.... 

 

1540_3605_thumb_othon1.jpg.23f5d53af48e7d60f3bf25c03ae83c37.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω τι μας δειχνει η Σονυ? Πως δεν ξεχναει τα καλα παιχνιδια της (εχω παιξει ολα τα uncharted, εξω απο το 4) και μαλιστα τα κανει και ταινιες για να μεγαλωσει το συμπαν τους και να τα γνωρισει σε μεγαλο κοινο (που μεταφραζετε σε πωλησεις κονσολων επιπλεον γιατι ο κοσμος θα ψαχτει να δει ποιος ειναι αυτος ο Νειθαν κτλ.). Φοβερη κινηση λοιπον και κλεισιμο ματιου προς τον ανταγωνισμο που ετοιμαζουν πολλα χρονια ταινια για το Halo, που εχει περασει απο 1000 κυματα. 

Ο μικρος απο το Σπαιντερμαν ειναι οτι πρεπει γιατι μπορει να ειναι μικρος τωρα αλλα οπως και τα παιχνιδια, θα υπαρξουν πολλες συνεχιες στο σινεμα και σιγουρα τα στουντιο τα σκεφτονται αυτα με τα συμβολαια για sequels, το εχω διαβασει και για αλλες ταινιες.

Εχω δει τι παλιες ταινιες οπως alone in the dark (καλη ηταν), αλλα με τη Σονυ απο πισω δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στις χιλιες να μην δωσουν μεγαλη σημασια στην ποιοτητα, χαζη δεν ειναι να καψουν το franchise τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

tom holland nolan.... καπου μπερδευτηκα 😂😂

Επισης εχοντας παιξει μονοτ ο Uncharted 4 δεν ενθουσιαστηκα. Με το που τελειωναμια περιοχη αντε παμε στην αλλη ακρη του κοσμου για να ψαξουμε ενα στοιχειο που δεν ηταν καν πληροφορια αλλα εικασια για εναν θησαυρο. Λιγο τραβηγμενο... Ενταξει μην πεσετε να με φατε πρεπει να ειμαι απο τους λιγους...

Επεξ/σία από murcielago580
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει να βγεί μια uncharted ταινία αλλά δεν αξίζει να πληρώσεις να δεις μια ταινία απλά επειδή θα λέγεται uncharted... αν με καταλαβαίνετε τι εννοώ.. 

 

Απο την αδιαφορία που δώσανε στον πρωταγωνιστικό ρόλο δείχνει πόσο budget/ενδιαφέρον έχουν για να αποδώσουν πιστά την ιστορία του uncharted σε ταινία... 

 

Απλά μου φαίνεται θέλουν να μαζέψουν φράγκα λόγω ονόματος/brand και τιποτα παραπάνω και με στεναχωρεί αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τον Fillion τον θεωρώ από τους καλύτερους ηθοποιούς που υπάρχουν για τέτοιες σειρές , αν και στο castle έδειξε μια άλλη πλευρά του ,με κορυφαίο acting σε ένα πολυεπίπεδο ρόλο . Αλλά και το castle κόπηκε ,ένα περίεργο πράμα με τον fillion όπου πάει κόβονται οι σειρές. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...