Προς το περιεχόμενο

Τα πρώτα unboxing videos για τα Xbox Series X|S είναι γεγονός


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να λεμε ομως και τα πραγματα με το ονομα τους χθες το βραδυ που κοιταξα ολοκληρα τα βιντεο με το unboxing του PS5 και του Series X δεν υπαρχει συγκριση.

Απο τη μια η Premium συσκευασια του Χ και απο την αλλη οι αυγουλιερες της Sony...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, privateer είπε

ολα αυτα ακουγονται σαν apple λογικες. αν το ενα.... αν το αλλο....παρε 2ο χειριστηριο κτλ δεν γινεται δουλεια ετσι. οπως σου ειπε ο φιλος αν παιζεις και τελειωσει η μπαταρια τι κανεις ιδιως αν εισαι σε κανα online game. τους λες παιδια βγαινω να φορτισω? 🤣 

ασε που οποτε εχει τυχει να εχω στο παρτυ ατομο που φορτιζε με καλωδιο ακουγα παντα ενα ενοχλητικο βουητο.ετρωγε Kick αμεσα 🤣 

κανει θορυβο η φορτιση? 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Agony είπε

Ασχετο αλλα η Photo Που εχεις απο την Physgnosis  και την Κουκουβαγια τους Agony .... τα γνωριζεις η τυχαια την βρηκες ?  Ρωταω διοτι εχω τεραστια αγαπη για την Phygnosis εξου και το Nick μου Agony ....

 

👍🤘

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι fanboy.. έχω PS4 και switch και έκανα preorder Xbox series X..
Αφού το θέμα έχει μεταφερθεί στις μπαταρίες να κάνω μια πολύ απλή ερώτηση στα Xbox fanboys.. Γιατί το elite controller της Microsoft έχει ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία? 
Καλη η αλλαγή μπαταρίας αν μείνεις αλλά αυτό σε μένα τουλάχιστον έχει συμβεί σπάνια.. Η ιδανική λύση θα ήταν να δίνει το play and charge kit μαζί.. τώρα θα το αγοράσουμε έξτρα.. δεν πειράζει δεν σωζόμαστε με ένα 20αρικο..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, squall69 είπε

Boring...  Ας βγάλουν τουλάχιστον κανα ΑΑΑ τίτλο σε αυτή τη γενιά αλλιώς θα βλέπουν παλι τη Sony με το κυάλι... 

Βγάλε τα μπλε γυαλιά και δες τον ήλιο φιλαράκι! 

Μπαίνεις στο άρθρο του xsx να βγάλεις τα κόμπλεξ σου; κοίτα τι θα κάνει η αγαπημένη σου εταιρεία που βγάζει τα remaster και τα πουλαει 80€ και άσε τους άλλους! 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/10/2020 στις 7:01 ΜΜ, music_lover είπε

Ρε φίλε, ειλικρινά, δεν είναι δυνατόν να μην γνωρίζεις την ύπαρξη βάσεων φόρτισης! Και γράφεις για καλώδια? Ποια καλώδια...από 5 ευρώ ξεκινάνε..skroutz.gr

Όντως και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά γράφει το παλικάρι παραπάνω για καλώδια, ε τι του απαντάς ενώ υπάρχουν βάσεις φόρτισης των 5 ευρώ?

 

να με συγχωρείτε αλλά αναλώνεστε σε μια συζήτηση χωρίς λόγο

υπάρχει και πιο καλή λύση από βάσεις φόρτισης / καλώδια είτε της MS είτε της SONY

λέγεται "επαναφορτιζόμενες μπαταρίες" Panasonic Eneloop έχω αγοράσει πάνω από 24 μπαταρίες ΑΑ και ΑΑΑ μαζί με έναν υπέροχο φορτιστή έτσι έχω πάντα μπαταρίες έτοιμες για χρήση.

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, GREG79 είπε

Xbox series x +gamepass =Το μέλλον! 

Παίξε pac man εσυ tetris και αλλά εκατοντάδες παιχνίδια του Xbox 360...και άσε παιχνιδια όπως το demon Souls το horizon και God of war για αυτους που ξέρουν. Αν δεν βγάλει ΑΑΑ τίτλους παλι πλατη θα βλέπει... Η ποσοτητα του game pass από μόνη της δεν φτανει... Πρέπει να έχει και ποιοτητα. 

Επεξ/σία από squall69
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, squall69 said:

Παίξε pac man εσυ tetris και αλλά εκατοντάδες παιχνίδια του Xbox 360...και άσε παιχνιδια όπως το dark Souls το horizon και God of war για αυτους που ξέρουν. Αν δεν βγάλει ΑΑΑ τίτλους παλι πλατη θα βλέπει... Η ποσοτητα του game pass από μόνη της δεν φτανει... Πρέπει να έχει και ποιοτητα. 

Dark Souls έχει και στο Xbox. Αυτοί που ξέρουν δεν τα μπερδεύουν. 

Κατά τα άλλα το μόνο που δείχνεις γράφοντας για pac man και tetris είναι ότι δεν έχεις ιδέα τι παιχνίδια έχει το game pass. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, squall69 είπε

Παίξε pac man εσυ tetris και αλλά εκατοντάδες παιχνίδια του Xbox 360...και άσε παιχνιδια όπως το demon Souls το horizon και God of war για αυτους που ξέρουν. Αν δεν βγάλει ΑΑΑ τίτλους παλι πλατη θα βλέπει... Η ποσοτητα του game pass από μόνη της δεν φτανει... Πρέπει να έχει και ποιοτητα. 

 

Εγώ προσωπικά έχω λιώσει να παίζω Fight Night και panzer dragoon. 

Εσύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και νιντεντονακιας πιστεύω πως τα οι φαν της sony το έχουν φτάσει σε άρρωστο επίπεδο τον όποιο διάλογο. Και δεν μπορώ να πω πως εχουν βάσιμα επιχειρήματα σε οτιδήποτε. Δεν ξέρω γιατί βγάζουν τοσο κόμπλεξ. Την μια τα βάζουν με τη sega την άλλη με τη νιντεντο και τώρα εδω και κάποια χρόνια με την ms.

 

Χαλαρώστε λίγο.

Ακόμα και για της μπαταρίες βρίσκουν να πουν. Μακάρι τα joycons μου να άλλαζαν μπαταρίες. Ας ηταν λιθίου ή αλκαλικές. Οταν θα έρθει η ώρα να της αλλάξω θα μου βγει ο κ***ς για να το κάνω ή θα πρέπει να τα σταξω στην nortec (cd media) και να περιμένω και καμια εβδομάδα . Εν έτη 2020 οι αποσπώμενες μπαταρίες καλα κρατουν σε χειριστήρια tv, keyboards, mouse,go pro, κάμερες, ηλεκτρονικό τσιγάρο κλπ. Οι ενσωματωμένες μπαταρίες καθιερώθηκαν στα κινητά και μικροgadgets τα οποία δεν είναι φτιαγμένα για να τα δουλεύεις σε 10 χρόνια ουτε για καθημερινή πολύωρη χρήση εξάλλου.

Ξεκολλατε λοιπόν από αυτή την καραμέλα.

 

Επεξ/σία από greed
  • Like 3
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...