Προς το περιεχόμενο

[Gaming συνδρομη] 12 μήνες EA Access /μετατροπή σε 4 μήνες Game Pass Ultimate, 20,05€ @ ShopTo.net


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγαίνω να δημιουργήσω λογαριασμό και δεν έχω αυτή τη δυνατότητα. Μου γράφει

No account yet?


If you don't have an account yet, simply add an item to your basket and checkout.

Αν κάνω αγορά χωρίς λογαριασμό που θα δω τον κωδικό της καρτούλας που αγόρασα για να βάλω στο microsoft store?

απο την άλλη έχει κουμπάκι για να κάνω login με τα στοιχεία απο το amazon. Τι ακριβώς συμβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, blackmafia13 είπε

Γιατί όλοι θέλουμε να υποστηρίξουμε την ποιο αχάριστη εταιρία που υπάρχει για να μας παίρνει τα λεφτά μέσω Lootboxes

Σονάκιας που πονεί?

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, tempo είπε

πηγαίνω να δημιουργήσω λογαριασμό και δεν έχω αυτή τη δυνατότητα. Μου γράφει

No account yet?


If you don't have an account yet, simply add an item to your basket and checkout.

Αν κάνω αγορά χωρίς λογαριασμό που θα δω τον κωδικό της καρτούλας που αγόρασα για να βάλω στο microsoft store?

απο την άλλη έχει κουμπάκι για να κάνω login με τα στοιχεία απο το amazon. Τι ακριβώς συμβαίνει;

Το βάζεις στο καλάθι και πληρώνεις με paypal. Σα username θα πάρει το mail του Paypal και πριν σε χρεώσει θα σου ζητήσει να ορίσεις password.

Έλα, εύκολο είναι. Που θα δεις τον κωδικό σου γράφω στο αρχικό post.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, imvrios είπε

Το βάζεις στο καλάθι και πληρώνεις με paypal. Σα username θα πάρει το mail του Paypal και πριν σε χρεώσει θα σου ζητήσει να ορίσεις password.

Έλα, εύκολο είναι. Που θα δεις τον κωδικό σου γράφω στο αρχικό post.

το έκανα, όλα ok.....ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, blackmafia13 είπε

Γιατί όλοι θέλουμε να υποστηρίξουμε την ποιο αχάριστη εταιρία που υπάρχει για να μας παίρνει τα λεφτά μέσω Lootboxes

σεβαστη η γνωμη σου ! αλλα μην υποστιριζεις τις εταιριες και λογικα θα παιρνεις προιοντα της προκοπης ;)

Επεξ/σία από tsoubas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια οικονομική προσφορά να επεκτείνουμε για ένα χρόνο όπως πέρυσι ίδια εποχή περίπου που έβγαινε στα 35 ευρώ; έχω μέχρι τον Μάρτιο του 21 ultimate οπότε θα περιμένω μήπως Black Friday βγάλουν κάτι συμφέρον. Πάντως πολύ καλή η προσφορά του θέματος. Thank you 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Υπάρχει κάποια οικονομική προσφορά να επεκτείνουμε για ένα χρόνο όπως πέρυσι ίδια εποχή περίπου που έβγαινε στα 35 ευρώ; έχω μέχρι τον Μάρτιο του 21 ultimate οπότε θα περιμένω μήπως Black Friday βγάλουν κάτι συμφέρον. Πάντως πολύ καλή η προσφορά του θέματος. Thank you 

Βραζιλιανικες καρτες,κολπα με vpn και ultimate με 1 ευρω κτλπ αργα η γρηγορα(βασικα γρηγορα αλλα λεμε τωρα) θα τελειωσουν,οποιος θελει να συμπληρωσει υπαρχουσα ultimate συνδρομη με 5 ευρω το μηνα να το κανει τωρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Υπάρχει κάποια οικονομική προσφορά να επεκτείνουμε για ένα χρόνο όπως πέρυσι ίδια εποχή περίπου που έβγαινε στα 35 ευρώ; έχω μέχρι τον Μάρτιο του 21 ultimate οπότε θα περιμένω μήπως Black Friday βγάλουν κάτι συμφέρον. Πάντως πολύ καλή η προσφορά του θέματος. Thank you 

Μόνος τρόπος η τρέχουσα ΕΑ με 5€/μήνα για Ultimate. Πιο φθηνά δεν πρόκειται να βρεις ΠΟΤΕ. Εκτός αν φτιάξεις νέο χρήστη και βάλει 27 μήνες brazil -> ultimate κλπ για όσο υπάρχει ακόμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παρακαλω λιγη βοηθεια  αγορασα το  πακετο μου εδωσε κωδικο  τον εβαλα στο  pc  μου εβαλε  οτι εχω 12 μηνες  ea access  .

μετα πηρα και με ενα 1 ευρω game pass  για ενα μηνα 

πως παιζω τωρα δεν μου εχει καμια επιλογη?

ΔΗΛΑΔΗ ΠΩς ΠΑΙΖΩ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΑ

image.png.084f9ea56e9c8f50f8be0a322dc0603f.pngimage.png.7abe873ea9b2602ecd52adcd26900ef1.png

Επεξ/σία από artshadows
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, merkon είπε

Εχω απλη συνδρομη Xbox game pass for PC, μπορει καποιος να βοηθησει τι ακριβως πρεπει να κανω και τι διαφορα εχει η Ultimate;

https://www.insomnia.gr/forums/topic/732948-xbox-συνδρομές-ultimate-game-pass-gold/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Αρκετα κατατοπιστικο, ευχαριστω.
Επομενως για να παρω το 4μηνο Ultimate παμε βαση του πινακα αγοραζοντας 12μηνο ea access και κανοντας μετατροπη; 
Ή μπερδευτηκα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, merkon είπε

Αρκετα κατατοπιστικο, ευχαριστω.
Επομενως για να παρω το 4μηνο Ultimate παμε βαση του πινακα αγοραζοντας 12μηνο ea access και κανοντας μετατροπη; 
Ή μπερδευτηκα; 

Ναι. Πρέπει να έχεις ενεργό Ultimate. Αν έχεις ενεργό Ultimate, θα γινει η 12Μ ΕΑ->4 μήνες Ultimate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, imvrios είπε

Από εδώ: https://www.shopto.net/en/dwnld37378-ea-access-12-month-subscription-p180020/

Είναι ο πιο οικονομικός τρόπος για να επεκτείνετε την Game Pass Ultimate συνδρομή σας γιατί αν πάτε στο store της MS (το app στα windows 10) --> Redeem a code και βάλετε τον κωδικό που θα αγοράσετε, τον κάνει convert σε 4 μήνες Game Pass Ultimate. 5€ ο μήνας αντί για 13.

Προσοχή: αν δεν έχετε Game Pass Ultimate σας παίρνετε 12 μήνες EA Access (που πάλι μου φαίνεται καλό).

Δε σας στέλνουν κάτι. Αφού ολοκληρώσετε την αγορά σας, πάτε στο site Account --> Digital Items και εκεί είναι άμεσα διαθέσιμος ο κωδικός.

Το έκανα και μου επέκτεινε τη συνδρομή μου. Ο κωδικός ήταν άμεσα διαθέσιμος

έχει δοκιμάσει κανείς να εξαργυρώσει κωδικό EA Play σε Gamepass; γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...