Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, Nokia3210 είπε

πριν 2 χρονια ειχα αγορασει ενα xbox one s και μαζι ενα game ψηφιακο, εκανα logout το προφιλ μου τοτε και τα πουλησα ολα μετα απο κανα μηνα, αλλα σημερα λεω να παρω παλι ενα μεταχειρισμενο xbox...δεν θυμαμαι τιποτα απολυτως, ουτε το username, account, password, τιποτα, και αριθμο κινητου εχω αλλαξει, πως μπορω τωρα να βρω το xbox account μου? εχει και το ψηφιακο game μεσα ακομα αφου το ειχα αγορασει, γινεται με καποιο τροπο μεσα απο την ip μου?, απο τοτε εως σημερα εχω το ιδιο router και ειμαι στην ιδια εταιρια internet και στο ιδιο σπιτι, δεν ξερω αν παιζει ρολο, αν καποιος εχει αντιμετωπισει το ιδιο ας με βοηθησει, ευχαριστω!

Μήπως είχες μπει από καμία άλλη συσκευή στον λογαριασμό της microsoft? Αν ναι ίσως από εκεί βγάλεις άκρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα. Σταμάτησε το εντός εγγύησης xbox s να στέλνει σήμα μέσω HDMI (άλλαξα καλώδιο οθόνη). Υπάρχει εύκολος τρόπος να το στείλω μέσω UPS στη Microsoft ή πρέπει να τρέχω Κορωπί και πόσο καιρό έκανε να επιστέψει ; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, johnpapoulias είπε

Καλησπέρα. Σταμάτησε το εντός εγγύησης xbox s να στέλνει σήμα μέσω HDMI (άλλαξα καλώδιο οθόνη). Υπάρχει εύκολος τρόπος να το στείλω μέσω UPS στη Microsoft ή πρέπει να τρέχω Κορωπί και πόσο καιρό έκανε να επιστέψει ; Ευχαριστώ

Ναι, ανοίγεις θέμα επισκευής στο account.Microsoft.com - > οι συσκευές μου και έρχονται να το παραλάβουν εκείνοι. Σε καμιά εβδομάδα θα έρθει το επισκευασμενο ή καινούργιο. 

Αν δεν έχεις δηλωμένη τη συσκευή στο λογαριασμό σου, εννοείται πρώτα τη δηλώνεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, rodosf1 said:

Ναι, ανοίγεις θέμα επισκευής στο account.Microsoft.com - > οι συσκευές μου και έρχονται να το παραλάβουν εκείνοι. Σε καμιά εβδομάδα θα έρθει το επισκευασμενο ή καινούργιο. 

Αν δεν έχεις δηλωμένη τη συσκευή στο λογαριασμό σου, εννοείται πρώτα τη δηλώνεις. 

Το έχω δηλωμένο αλλά μου έστειλαν να εκτυπώσω shipping label για Γερμανία και να το παραδώσω σε UPS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, johnpapoulias είπε

Το έχω δηλωμένο αλλά μου έστειλαν να εκτυπώσω shipping label για Γερμανία και να το παραδώσω σε UPS

Έτσι γίνεται, φτιάξε το πακέτο και θα έρθουν να το παραλάβουν αυτοί και σε λιγες μερες θα το έχεις πίσω κομπλέ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε με αυτο το Antstream Arcade - Lifetime στο 10€ απο Τουρκια, ειπα σημερα να το τιμησω και βλεπω οτι το εχουν αποσυρει εντελως?!

Σε 3 διαφορετικα λινκς το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, nek4d είπε

Τι εγινε με αυτο το Antstream Arcade - Lifetime στο 10€ απο Τουρκια, ειπα σημερα να το τιμησω και βλεπω οτι το εχουν αποσυρει εντελως?!

Σε 3 διαφορετικα λινκς το ιδιο.

Ναι πρέπει να έπεσε τρελό πέσιμο στο link :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ramshi είπε

Μετακίνησα το ac odyssey σε εξωτερικό δίσκο και παίζει κανονικά ενώ δεν θα έπρεπε αφού έχει ένδειξη x/s.

Υπάρχουν κάποια games ΧS που παίζουν κανονικά, τα είχαμε αναφέρει κάπου. Είναι μια συγκεκριμένη κατηγορία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, rodosf1 said:

Ναι πρέπει να έπεσε τρελό πέσιμο στο link :)

Ναι..., την πατησα που διαβασα και σκεφθηκα παρομοιως να περιμενουμε κανα BF για πιο φθηνα και χασαμε και το φθηνο, χαχα :-)
Τεσπα, οποιος το πετυχει ξανα, ας ριξει συρμα εδω.
---
Σε αλλα νεα,

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, imr είπε

Κάποια πρόταση για οικονομικό εξωτερικό δίσκο?

Να πάρω απλά έναν ssd και να τον βάλω σε μια θήκη με USB? 

Ναι ή παίρνεις την επίσημη επέκταση χωρητικότητας που κοστίζει περισσότερο αλλά τρέχουν όλα τα παιχνίδια από εκεί.

Με εξωτερικό ssd κάποια τρέχουν και κάποια άλλα θέλουν μεταφορά στον εσωτερικό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...