Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω απο Κωτσοβολο στις 17-9 στις 20.00 εκανα την προ-παραγγελια και σημερα μου το εστειλαν..ηρθε μνμ απο γενικη ταχυδρομικη και απο Κωτσοβολο..Ελπιζω αυριο να παραλαβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φιλο μου που το παραγγειλαμε μαζι με 10 λεπτα διαφορα του ειπαν "περιμενουμε νεα απο τον προμηθευτη"

ενω μεχρι προχθες του ελεγαν οτι θα παραλαβει στο τηλ

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Turbani είπε

ο αλλος που ανεβασε την φωτο με το σκονισμενο σπιτι εχει ανεβει το ιδιο σε ενα ποστ στο ρεντιτ με την ιδια εικονα απο Ρωσσία.

Παραθέτω λινκ

Δεν ξερω τι να σχολιασω λολ,του δινω 0,0001% να ειναι ο ιδιος.

ναι αλλα οποιος και αν ειναι μας εφτιαξε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

@apostolosapok Φιλαράκι ελπίζω να μην μας παρεξηγήσεις, Καλοπαίχνιδο και με 'γειες σου , άντε και στο ps6 θέλουμε πάλι φωτό

Fake photo 

Από Ρωσία ειναι

Μεγάλος τρολιαρης 😊

😂😂

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Turbani είπε

ο αλλος που ανεβασε την φωτο με το σκονισμενο σπιτι εχει ανεβει το ιδιο σε ενα ποστ στο ρεντιτ με την ιδια εικονα απο Ρωσσία.

Παραθέτω λινκ

Δεν ξερω τι να σχολιασω λολ,του δινω 0,0001% να ειναι ο ιδιος.

Προφανώς πλάκα έκανα , τις ευχές στον φίλο από την Ρωσία το βλέπω τώρα σε ελληνικό clickbait blog να κράζουν που φτάσανε οι Έλληνες με ps5 και σπίτι αχούρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμενα η παραγγελια μου απο κοτσοβολο απο εχθες ειναι σε  Συλλογή-Προετοιμασία και ημερομηνια αποστολης γραφει  σημερινη ακομα τιποτα ομως. Ειναι κανεις στην ιδια κατασταση?

ΕΔΙΤ: Μολις την εστειλαν και σε εμενα!

Επεξ/σία από ababapanos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μια ομάδα στο Fb που είμαι υπάρχουν άτομα που το παρέλαβαν ή θα το παραλάβουν αύριο μεθαύριο ενώ κάνανε παραγγελία χθες προχθές. Με ποιο κριτήριο αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ababapanos είπε

Σε εμενα η παραγγελια μου απο κοτσοβολο απο εχθες ειναι σε  Συλλογή-Προετοιμασία και ημερομηνια αποστολης γραφει  σημερινη ακομα τιποτα ομως. Ειναι κανεις στην ιδια κατασταση?

 

Ναι ρε φιλε κι εμενα τα ιδια. Μας δουλευουν ψιλο γαζι! Κι εμενα λεει σε αποστολη με tracking number απο χθες το απογευμα. Πηρα σημερα την courier center και τους λεω τον αριθμο και μου λενε δεν εχουνε καν λαβει το πακετο στα γραφεια τους! Ποιος δουλευει ποιον; Μας βλεπω ουτε αυριο να παραλαμβανουμε! Ξεφτιλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Μπα δε το βλέπω. Κάλεσα Πυλαία και μου είπαν ότι δε το έχουν παραλάβει. Η δεν έφτασε συνεπώς όντως η δε το έχουν σκανάρει ακόμη και είναι απ εξω

Κρίμα. Εμένα με είπαν οτι έφτασε αργά (με την δεύτερη παρτίδα για σήμερα) και οτι δε θα μπορέσουν να το στείλουν. Οπότε παραλαβή επιτόπου it is.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nickobefree είπε

Και σε μια ομάδα στο Fb που είμαι υπάρχουν άτομα που το παρέλαβαν ή θα το παραλάβουν αύριο μεθαύριο ενώ κάνανε παραγγελία χθες προχθές. Με ποιο κριτήριο αυτό;

και 'γώ αυτά κοιτούσα τώρα...εάν δεν τρολλαρουν τότε μάλλον οι διανομή γίνεται μέσω του random.org

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...