Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, sndev είπε

σημασια εχει οτ ιδεν παραλαμβανουμε τωρα ποιος φταιει..

τι ωρα ηταν η ενημερωση στο tracking?

αυτό μπορεί να αφορά μόνο τη δική μου κονσόλα δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα είναι μεγάλος ο αριθμός

των ακατάλληλων προς παράδοση πακέτων. Τελικά επικοινώνησα με Κώτσο δεν έχουν ενημερωθεί ακόμα λένε

οπότε για αυτούς περιμένουν  να παραδοθεί η κονσόλα. Τους ρώτησα αν έχει κρατηθεί απόθεμα κονσολών για DOA δεν 

μπορώ να βγάλω άκρη/ δηλώνουν αναρμόδιοι κλπ.  

η ενημέρωση ήταν 13:00

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shehaj Klara:

Καλησπέρα σας, πείτε μου παρακαλώ τον αριθμό παραγγελίας σας

ΕΓΩ χχχχχχχχχχχχχ

Shehaj Klara:

Δ'ωστε μου παρακαλώ λίγο χρόνο.

Shehaj Klara:

Ευχαριστώ για την αναμονή. Εντόπισα την παραγγελία σας και θα τηρηθεί αυστηρ'η σειρά προτεραιότητας. Πρόκειται να ενημερωθείτε με σχετικό SMS όπου θα αναγράφεται και ο κωδικός φορτωτικής και το link της συνεργαζόμενης εταιρείας ταχυμεταφορών, με το οποίο θα έχετε την δυνατότητα να ελέγχετε την πορεία του δέματος σας.

ΕΓΩ είμαι από τους πρώτους που το αγόρασα

 ΕΓΩ και άλλοι που το αγόρασαν ποιο μετά το έχουν στα χέρια τους

Shehaj Klara:

Η παραπάνω ενημέρωση είναι η νεότερη που εμφανίζεται σχετικά με την παραγγελία σας.

ΕΓΩ δεν είναι απαντήσεις αυτές δυστυχώς

ΕΓΩ τεσπα το περιβόητο sms πότε θα το στείλετε?

Shehaj Klara:

Μόλις υπάρξει σχετική ενημέρωση.

ΕΓΩ και το συνεχίζεται καλός....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, mike0402 είπε

μπηκα να δω την κατασταση παραγγελιας και μου γραφει σε "επεξεργασια" και απο κατω "τιμολογηθηκε 19/11/20"

Και σε μενα το ιδιο φιλε. Το αστειο ειναι οτι εχω παραγγειλει απο την πρωτη ημερα στις 17/9 και μεχρι εχθες μου εγραφε οτι εχει καταχωρηθει η παραγγελια στις 17.11...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fotis134 είπε

Και σε μενα το ιδιο φιλε. Το αστειο ειναι οτι εχω παραγγειλει απο την πρωτη ημερα στις 17/9 και μεχρι εχθες μου εγραφε οτι εχει καταχωρηθει η παραγγελια στις 17.11...

Και εμένα απλά εγώ 24/9! Θα φανεί αν στείλουν voucher τοτε μονο θα υπαρχει σιγουρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Fotis134 said:

Και σε μενα το ιδιο φιλε. Το αστειο ειναι οτι εχω παραγγειλει απο την πρωτη ημερα στις 17/9 και μεχρι εχθες μου εγραφε οτι εχει καταχωρηθει η παραγγελια στις 17.11...

σου ειπαν οτι θα τα στειλουν σημερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, geor92 είπε

Έκανα μία, αν έχω νεότερο σας λέω...

Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στο e-expert. Οι παραγγελίες που γίνονται, μένουν για την σειρά προτεραιότητας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mike0402 είπε

σου ειπαν οτι θα τα στειλουν σημερα?

Απο οτι καταλαβα ουτε αυτοι δεν γνωριζουν τι γινεται...Πηρα ενα τηλεφωνο (οπου το σηκωσε ενας αγενεστατος κυριος), ο οποιος ειπε οτι οταν ειναι ετοιμο για παραλαβη θα μας ερθει ενημερωση. Αυτο.
Φοβαμαι οτι εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους και θα παει χαμενη η σειρα προτεραιοτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Fotis134 είπε

Απο οτι καταλαβα ουτε αυτοι δεν γνωριζουν τι γινεται...Πηρα ενα τηλεφωνο (οπου το σηκωσε ενας αγενεστατος κυριος), ο οποιος ειπε οτι οταν ειναι ετοιμο για παραλαβη θα μας ερθει ενημερωση. Αυτο.
Φοβαμαι οτι εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους και θα παει χαμενη η σειρα προτεραιοτητας.

Για να τιμολογήθηκε φαντάζομαι έχει προχωρήσει η όλη διαδικασία.. το να κόψανε παραστατικό χωρίς το προϊόν πολύ κουφό μου ακούγεται 

 

Πάντως voucher ως συνηθως στελνουν βραδυ αυτοι

Επεξ/σία από iFasMan7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nickobefree είπε

Παιδιά δεν έχουμε κάποιον μέσα από Κωτσόβολο να μας κατατοπίσει κάπως;

Αδερφέ αν είχαμε θα κλαγόμασταν 140 σελίδες τώρα;

αχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Fotis134 said:

Απο οτι καταλαβα ουτε αυτοι δεν γνωριζουν τι γινεται...Πηρα ενα τηλεφωνο (οπου το σηκωσε ενας αγενεστατος κυριος), ο οποιος ειπε οτι οταν ειναι ετοιμο για παραλαβη θα μας ερθει ενημερωση. Αυτο.
Φοβαμαι οτι εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους και θα παει χαμενη η σειρα προτεραιοτητας.

τι να πω μακαρι να μας στειλουν σημερα οτι εφυγε απο αυτους να ηρεμησουμε και εμεις

2 minutes ago, iFasMan7 said:

Για να τιμολογήθηκε φαντάζομαι έχει προχωρήσει η όλη διαδικασία.. το να κόψανε παραστατικό χωρίς το προϊόν πολύ κουφό μου ακούγεται 

Πάντως voucher ως συνηθως στελνουν βραδυ αυτοι

ξερεις και με τι εταιρια στελνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...