Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Χρονική ταρίφα γενικως σε ολα, ανεξαιρετου αποθεματος,εξοφλησης ή μή....Κωτσος αθανατος(θελετε και Dixons,τρομάρα σας).....

Μια χαρά Dixons ο Κωτσος και ΜΠixons σε εμάς!🤘

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Mourlos36 είπε

Και ήθελα να αξιοποιήσω κιόλας την QLED ο ηλιθιος με PS5...Αλλα είπαμε.... D I C K SONS!!!!! 😡

Οταν παραλαβουμε τις κονσολες θα εχουν βγει τηλεορασεις με 15Κ αναλυση,4D,true VR χωρις headset ,κλπ...

Επεξ/σία από nikaki71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φφφφ 17:15 και ακομα το φορτηγό, παμε για αύριο μαλλον :P 

ο κωτσόβολος είναι ο 2ος dickson

fear of the preorder

fear of the preorder

i have a constant fear that i will receive a vhs recorder

Επεξ/σία από Agent_Orange
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

ωραίος ο κώτσος και €600 η 3060ti και 3 μηνάκια αναμονή

Ρε έχουν ξεφύγει γενικά. Μπήκα amazon.co.uk και την είχαν χίλιες κάτι λίρες. Retailers έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

φφφφ 17:15 και ακομα το φορτηγό, παμε για αύριο μαλλον :P 

ο κωτσόβολος είναι ο 2ος dickson

fear of the preorder

fear of the preorder

i have a constant fear that i will receive a vhs recorder

πλαισιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

vodafone

@GiorgosNGR εσυ είσαι αυτός που είπες στον κωτσο γιατι δε παρειγγειλες απο πλαίσιο;

Επεξ/σία από Agent_Orange
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Meket είπε

Ρε έχουν ξεφύγει γενικά. Μπήκα amazon.co.uk και την είχαν χίλιες κάτι λίρες. Retailers έτσι.

ισχύει υπάρχει τεράστια ζήτηση αλλά όχι προσφορά, από το νέο έτος θα ομαλοποιηθούν οι τιμές τουλάχιστον εξωτερικό γιατί στην ελλάδα ανεβένουν άμεσα και πέφτουν με καθυστέρηση 1 χρόνου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1382    euro PS5 digital 

https://www.ebay.com/itm/Sony-PS5-PlayStation-5-Digital-Edition-BRAND-NEW-IN-HAND-SHIPS-NOW/324387425508?epid=25040975636&hash=item4b86ff4ce4:g:FG4AAOSwGAhf14Rs

KAI EXEI 3 ΔΙΑΘΕΣΗΜΑ ΑΠΟ ΤΑ 15 !!!!

https://www.ebay.com/itm/Sony-PlayStation-5-Digital-Edition-ConsolePS5/154233107975?epid=19040936896&hash=item23e9027607:g:jioAAOSwsOBfzuNy

 και ζηταει λεφτα να αγοράσει το ps5!!!!!!!

Επεξ/σία από papsa
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Jordanis_kiou είπε

Υπάρχει κάποια ενημέρωση από το console club και το e-expert ?

Έκανα παραγγελία από e-expert στις 27/11. Υπάρχει και κάποιος άλλος στο νήμα με παραγγελία ακόμα πιο νωρίς. Κάπου αρχές Νοεμβρίου. Δεν θυμάμαι ακριβώς. Πριν 4-5 ημέρες που μίλησα μαζί τους δεν ήξεραν να μου πουν τίποτα συγκεκριμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδία. Παραγγελία 26/9 από Κωτσόβολο και όσες φορές πήρα τηλ την προηγούμενη εβδομάδα μου έλεγαν τα κλασικά ότι περιμένουν παραλαβή από τη SONY. Υπάρχει κάποιος που να παρέλαβε πρόσφατα από Κωτσόβολο ps5? Και αν ναι πότε είχε κάνει παραγγελία?? Καλό μας κουράγιοοοο με τους άσχετους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Grouv είπε

Έκανα παραγγελία από e-expert στις 27/11. Υπάρχει και κάποιος άλλος στο νήμα με παραγγελία ακόμα πιο νωρίς. Κάπου αρχές Νοεμβρίου. Δεν θυμάμαι ακριβώς. Πριν 4-5 ημέρες που μίλησα μαζί τους δεν ήξεραν να μου πουν τίποτα συγκεκριμένο.

21/11 εκανα εγω παραγγελια στο e-expert.Οπως ειπα παραπανω,μιλησα πριν καμια 10αρια μερες(ισως και λιγοτερο)με το μαγαζι και μου ειπε η κοπελα οτι η Sony αν τους στειλει αυτα τα κομματια που ζητησαν,ειμαι μεσα στα ατομα για να παρω,απλα δεν ξερει ποτε θα παραλαβουν.Υπολογιζε για μεσα Δεκεμβριου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, john1080 είπε

21/11 εκανα εγω παραγγελια στο e-expert.Οπως ειπα παραπανω,μιλησα πριν καμια 10αρια μερες(ισως και λιγοτερο)με το μαγαζι και μου ειπε η κοπελα οτι η Sony αν τους στειλει αυτα τα κομματια που ζητησαν,ειμαι μεσα στα ατομα για να παρω,απλα δεν ξερει ποτε θα παραλαβουν.Υπολογιζε για μεσα Δεκεμβριου

Έχει έρθει εδώ και 4-5 μέρες η νέα παρτίδα Ελλάδα έχουν ήδη ξεκινήσει να στέλνουν σε ποιους δεν ξέρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ferrerorocher69 είπε

Έχει έρθει εδώ και 4-5 μέρες η νέα παρτίδα Ελλάδα έχουν ήδη ξεκινήσει να στέλνουν σε ποιους δεν ξέρω 

Γιαυτο ειπα και παραπανω,δεν ξερω τι πολιτικη ακολουθει η Σονυ...Θα στειλει κομματια και σε μικροτερα καταστηματα οπως το e-expert η θα τα δωσει σε Κωτσο,ΜΜ,public κτλ;;;

Λογικα αν ενα μικρο καταστημα ζητησει 50 κομματια ισως του δωσει καποια λιγοτερα βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...