Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρσοπαθησα να πάρω ΜΜ. Για μία ώρα έφτανα στο "περιμένετε να συνδεθείτε" και έπεφτε η γραμμή. Το ακάουντ μου ειναι κρεμασμένο και δεν βλέπω ούτε την εξέλιξη της παραγγελίας μου. Νομίζω πως αυτοί ειναι χειρότεροι και από Κώτσο.

Παραδίνομαι. Αυριο πάλι θα προσπαθήσω

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω παραγγειλει απο  public 30/9 ουτε φωνη ουτε ακροαση..παιρνω τηλ και δεν το σηκωνουν...ενας φιλος μου ειπε οτι καλο μαρτιο και οτι την δευτερη παρτιδα την εχουν στειλει την προηγουμενη βδομαδα και δεν εχουν ενημερωση για αλλα φετος...

Επεξ/σία από katseas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gkstar είπε

Αν αυτό το 2ο ‘κύμα ‘ είναι τσουνάμι τότε μπορεί να παραλάβεις..

Μπορεί να ισχύει αυτό που λες και να μου λέει το παμπλικ ότι ναναι. Ίσως παίζει ρόλο και η έκδοση, πήρα την disc. Λίγο με νοιαζει βέβαια, τις γιορτές τις περνάω με.την οικογένεια και στη δουλειά. Για μένα to ps5 είναι 1 Ωρα ενασχόληση πριν τον ύπνο, οπότε δε θα κλάψω όποτε και να το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, katseas είπε

εχω παραγγειλει απο  public 30/9 ουτε φωνη ουτε ακροαση..παιρνω τηλ και δεν το σηκωνουν...ενας φιλος μου που δουλευει εκει μου ειπε οτι καλο μαρτιο και οτι την δευτερη παρτιδα την εχουν στειλει την προηγουμενη βδομαδα και δεν εχουν ενημερωση για αλλα φετος...

πες τον φιλο σου μην λεει βλακειες. απο την στιγμη που εχεις παραγγειλει 30/9 θα εισαι απο τους πρωτους που θα παραλαβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dimtsef είπε

Από Φεβρουαρίου παιδιά. Μέχρι τότε παιξτε καμία μονοπολυ Καλές γιορτές

Εγώ παίζω "Αναμονή Διαθεσιμότητας"

Λίγο αργό στην αρχή αλλά μετά κολλάς και πάιζεις όλη μέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dim1223 είπε

πες τον φιλο σου μην λεει βλακειες. απο την στιγμη που εχεις παραγγειλει 30/9 θα εισαι απο τους πρωτους που θα παραλαβουν.

μακαρι αλλα δεν το βλεπω δεν θα επρεπε να ειχαμε καποια ενημερωση? γιατι νομιζω καποιοι πηρανε απο την δευτερη φουρνια την προηγουμενη βδομαδα ..μπορει να κανω και λαθος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Highscore21 είπε

Πρσοπαθησα να πάρω ΜΜ. Για μία ώρα έφτανα στο "περιμένετε να συνδεθείτε" και έπεφτε η γραμμή. Το ακάουντ μου ειναι κρεμασμένο και δεν βλέπω ούτε την εξέλιξη της παραγγελίας μου. Νομίζω πως αυτοί ειναι χειρότεροι και από Κώτσο.

Παραδίνομαι. Αυριο πάλι θα προσπαθήσω

Αχ και να ήξερες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Agent_Orange είπε

Easy mail : (vodafone)

14/12/2020 7:27:44 πμ Προς παράδοση ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

Με λίγη κωλοφαρδία, ισως η μεγάλη μέρα να είναι σήμερα.

 

Πολύ πιθανό! η easy mail μου έχει φέρει και με ταξί. Χρησιμοποιούν και ταξί αυτες τις μέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Highscore21 είπε

Πρσοπαθησα να πάρω ΜΜ. Για μία ώρα έφτανα στο "περιμένετε να συνδεθείτε" και έπεφτε η γραμμή. Το ακάουντ μου ειναι κρεμασμένο και δεν βλέπω ούτε την εξέλιξη της παραγγελίας μου. Νομίζω πως αυτοί ειναι χειρότεροι και από Κώτσο.

Παραδίνομαι. Αυριο πάλι θα προσπαθήσω

ξεκουρασου στρατιωτη για σημερα..θα συνεχισω εγω το εργο σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, alexkrz είπε

Πολύ πιθανό!

Εχω βάλει παραλαβή απο το κατάστημα στη Μεταμόρφωση

Ακόμα πηγαίνει ομως...wtf με τα πόδια το πάνε απο τις 7μιση

Επεξ/σία από Agent_Orange
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παραγγειλει καποιος απο e-expert στη Θεσσαλονικη;Υπαρχει περιπτωση ενα μικροτερο μαγαζι σε σχεση με τα αλλα που αναφερονται στο νημα εδω να παρει κονσολες;Ειχα παρει τηλεφωνο καποια στιγμη πριν καμια 10αρια μερες και μου ειχαν πει οτι γυρω στις 15/12 θα παραλαβουν;;;Εχει κανεις αλλος ενημερωση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...