Προς το περιεχόμενο

Στα εκπτωτικα Nike Extra 30%.


kostas18700

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, barman_ είπε

Οπου και να μπω μου βγαζει οτι Δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον κωδικό προώθησης "30% off" αυτήν τη στιγμή.

Πρεπει να εισαι συνδεδεμενος στο λογαριασμο σου και να επιλεξεις καποιο προιον που ειναι ηδη σε εκπτωση για να χρησιμοποιησεις τον κωδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως εγώ από το πρωί προσπαθώ να πάρω τα Vomero και μου βγάζει πρόβλημα στο checkout, σφάλμα [Κωδικός: 98D2586B ]

Μου φαίνεται θα περιμένω να βγάλει η Asics αντίστοιχη προσφορά για Black Friday.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, BrocasHelm είπε

Πάντως εγώ από το πρωί προσπαθώ να πάρω τα Vomero και μου βγάζει πρόβλημα στο checkout, σφάλμα [Κωδικός: 98D2586B ]

Μου φαίνεται θα περιμένω να βγάλει η Asics αντίστοιχη προσφορά για Black Friday.

Chrome?

Αν ναι, δοκίμασε άλλο browser ή από την εφαρμογή στο κινητό.

Είχα το ίδιο πρόβλημα και από την εφαρμογή έπαιξε κατευθείαν.

Νομίζω το ανέφερε και κάποιος άλλο εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, BrocasHelm είπε

Πάντως εγώ από το πρωί προσπαθώ να πάρω τα Vomero και μου βγάζει πρόβλημα στο checkout, σφάλμα [Κωδικός: 98D2586B ]

Μου φαίνεται θα περιμένω να βγάλει η Asics αντίστοιχη προσφορά για Black Friday.

Απο Firefox που δοκιμασα εγω μια χαρα δουλεψε. Δοκιμασε το αν δεν το εχεις κανει ηδη.

Επεξ/σία από PortgasDiAce
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Firefox, Chrome, Edge, καμία  τύχη.

Έβαλα και την εφαρμογή στο κινητό, πάλι τίποτα. Ούτε κάρτα ούτε Paypal.

Δεν πειράζει, θα περιμένω και τις άλλες εταιρείες που ελπίζω να έχουν πιο σοβαρό eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, BrocasHelm είπε

Firefox, Chrome, Edge, καμία  τύχη.

Έβαλα και την εφαρμογή στο κινητό, πάλι τίποτα. Ούτε κάρτα ούτε Paypal.

Δεν πειράζει, θα περιμένω και τις άλλες εταιρείες που ελπίζω να έχουν πιο σοβαρό eshop.

Δοκίμασες να καθαρίσεις cache & cookies?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, BrocasHelm είπε

Πάντως εγώ από το πρωί προσπαθώ να πάρω τα Vomero και μου βγάζει πρόβλημα στο checkout, σφάλμα [Κωδικός: 98D2586B ]

Μου φαίνεται θα περιμένω να βγάλει η Asics αντίστοιχη προσφορά για Black Friday.

Επικοινώνησες με το support;

Επεξ/σία από Dr.MikeD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, pareklinon είπε

Δοκίμασες να καθαρίσεις cache & cookies?

Τα πάντα, και από incognito παράθυρα. Καμία τύχη δυστυχώς.

15 λεπτά πριν, Dr.MikeD είπε

Επικοινώνησες με το support;

Έβγαλα γραμμή με τα 1000 ζόρια, και μου έλεγε ότι ίσως δεν ταίριαζαν η διεύθυνση αποστολής με τα στοιχεία της κάρτας. Βέβαια ούτε αυτό ήταν το θέμα, αφού δοκίμασα με διάφορες κάρτες, και με PayPal, και με αλλαγή διευθύνσεων.

Κάπου είδα ίσως έχει θέμα ο λογαριασμός και δέχονται 1 παραγγελία κάθε 72 ώρες από τον κάθε λογαριασμό. Έφτιαξα 2ο λογαριασμό, καμία τύχη πάλι.

Το μόνο που μένει είναι να δοκιμάσω να κάνω ένα reset το router μπας και έχει μπλοκάρει η IP μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειος! Τσιμπησα 2 ζευγαρια , 1 air max 2090 και ενα για περπατημα και Ενα μπουφανακι απο 150 στα 65ε ,τα παρακολουθουσα καιρο ! Κολλησε η ιστοσελιδα και τα παραγγειλα απο την εφαρμογη! Και ενα καλο κουπουνι στην Adidas για ολα τα προιοντα και δεσαμε για τον χειμωνα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, PortgasDiAce said:

Πρεπει να εισαι συνδεδεμενος στο λογαριασμο σου και να επιλεξεις καποιο προιον που ειναι ηδη σε εκπτωση για να χρησιμοποιησεις τον κωδικο.

Συνδεδεμενος ειμαι,δεν ηξερα οτι πρεπει να ειναι ηδη σε εκπτωση ευχαριστω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...