Προς το περιεχόμενο

Στα εκπτωτικα Nike Extra 30%.


kostas18700

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Εισαι μεσα στις προσφορες 24/7 οποτε θα ξαναπαρεις και θα ειναι πολυ πιο ποιοτικα πολυ πιο ομορφα και πολυ φθηνοτερα.

Δυστυχώς όσο και να είσαι στις προσφορές αν δεν υπάρχει κάτι δεν μπορείς να το βρεις. Σε αντίθεση με τα τεχνολογικά προϊόντα, στα ρούχα/παπούτσια μπαίνει και ο παράγοντας του γούστου οπότε δυσκολεύουν πιο πολύ τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Δυστυχώς όσο και να είσαι στις προσφορές αν δεν υπάρχει κάτι δεν μπορείς να το βρεις. Σε αντίθεση με τα τεχνολογικά προϊόντα, στα ρούχα/παπούτσια μπαίνει και ο παράγοντας του γούστου οπότε δυσκολεύουν πιο πολύ τα πράγματα.

Παντα υπαρχει κατι μεχρι να το βρεις!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα Jordan max aura στα 46€, τα έχω σε γκρι - μαύρο μερικούς μήνες και είμαι ευχαριστημένος. Τσίμπησα και σε άσπρο - κόκκινο.

Υπόψη τα συγκεκριμένα παίζουν στο cosmos/sneaker 10 στα 71€ σε έκπτωση, 25€ κάτω είναι όχι απλά καλά αλλά σούπερ. ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stefanidisg είπε

Πήρα τελικά αυτό Nike Joyride Run Flyknit στα 75 , πιστεύω να έκανα καλή επιλογή για περπάτημα άνεση . Ευχαριστώ.

Και εγώ πιστεύω πως έκανες καλή επιλογή.  Βασικά απ όλα που είχε ήταν απ τις πολύ καλές επιλογές. Εγω πάλι, ακόμα να αποφασίσω αν θα τα παρω. Εχω βάλει τα συγκεκριμένα στην wish list..
Σε κατάστημα της Nike βρήκα Turbο 2 και τα Vomero 14 στα 70 ευρώ έκαστος. Περιμενω τώρα θα γίνει με το lockdown, μιας και θέλω να τα πάρω. Και τα δύο μου έκατσαν καλά στο πόδι.. Είδωμεν.  🤩

Ευχομαι να τα καταευχαριστηθείς.

Οταν τα δοκιμάσεις, θα εκτιμούσα αν μου έδινες ένα feedback, είτε σε προσωπικο μήνυμα, είτε να έκανες ένα review εδώ στο forum. 😀

 

1 ώρα πριν, neosstoforum είπε

Δυστυχώς όσο και να είσαι στις προσφορές αν δεν υπάρχει κάτι δεν μπορείς να το βρεις. Σε αντίθεση με τα τεχνολογικά προϊόντα, στα ρούχα/παπούτσια μπαίνει και ο παράγοντας του γούστου οπότε δυσκολεύουν πιο πολύ τα πράγματα.

Σωστό! Οχι μονο μπαίνει ο παράγοντας του γούστου, αλλά αν δεν το φορέσεις να δείς πως είναι πάνω σου, τότε γίνεται ακόμα πιο δύσκολη η επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dr.MikeD είπε

Και εγώ πιστεύω πως έκανες καλή επιλογή.  Βασικά απ όλα που είχε ήταν απ τις πολύ καλές επιλογές. Εγω πάλι, ακόμα να αποφασίσω αν θα τα παρω. Εχω βάλει τα συγκεκριμένα στην wish list..
Σε κατάστημα της Nike βρήκα Turbο 2 και τα Vomero 14 στα 70 ευρώ έκαστος. Περιμενω τώρα θα γίνει με το lockdown, μιας και θέλω να τα πάρω. Και τα δύο μου έκατσαν καλά στο πόδι.. Είδωμεν.  🤩

Ευχομαι να τα καταευχαριστηθείς.

Οταν τα δοκιμάσεις, θα εκτιμούσα αν μου έδινες ένα feedback, είτε σε προσωπικο μήνυμα, είτε να έκανες ένα review εδώ στο forum. 😀

Εγώ πήρα τα vomero 14 αλλά διάβασα κάπου ότι τα turbo είναι καλύτερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, matrixxx said:

Tι ωρα ελαβες το προμο μειλ της nike;

Νομίζω στάλθηκε στις 10 ελληνική ώρα, και μέσα σε μισή ώρα είχανε φύγει τουλάχιστον τα μισά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stefanidisg είπε

Πήρα τελικά αυτό Nike Joyride Run Flyknit στα 75 , πιστεύω να έκανα καλή επιλογή για περπάτημα άνεση . Ευχαριστώ.

Και εγώ εκεί έπαιξα, πιο πολύ για καθημερινό περπάτημα/βόλτα/καφέ και περιστασιακά τρέξιμο, thanks TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Dr.MikeD είπε

Και εγώ πιστεύω πως έκανες καλή επιλογή.  Βασικά απ όλα που είχε ήταν απ τις πολύ καλές επιλογές. Εγω πάλι, ακόμα να αποφασίσω αν θα τα παρω. Εχω βάλει τα συγκεκριμένα στην wish list..
Σε κατάστημα της Nike βρήκα Turbο 2 και τα Vomero 14 στα 70 ευρώ έκαστος. Περιμενω τώρα θα γίνει με το lockdown, μιας και θέλω να τα πάρω. Και τα δύο μου έκατσαν καλά στο πόδι.. Είδωμεν.  🤩

Ευχομαι να τα καταευχαριστηθείς.

Οταν τα δοκιμάσεις, θα εκτιμούσα αν μου έδινες ένα feedback, είτε σε προσωπικο μήνυμα, είτε να έκανες ένα review εδώ στο forum. 😀

Σωστό! Οχι μονο μπαίνει ο παράγοντας του γούστου, αλλά αν δεν το φορέσεις να δείς πως είναι πάνω σου, τότε γίνεται ακόμα πιο δύσκολη η επιλογή.

Αν δεν έχει κλειδωθεί το παρόν μέχρι να παραλάβω, σίγουρα θα γράψω εντυπώσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sipiak1992 είπε

καλησπερα γνωμη για τα nike epic react flyknit 1 καποιος? 

βγαινουν στα 57€, η χρηση που τα θελω κυριως ειναι περπατημα βολτες κτλπ

Για τρέξιμο ειναι ...εχω τα 2 και ειναι παναλαφρα οποτε γιατί να μην κάνουν για αυτό που θέλεις;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, sipiak1992 είπε

καλησπερα γνωμη για τα nike epic react flyknit 1 καποιος? 

βγαινουν στα 57€, η χρηση που τα θελω κυριως ειναι περπατημα βολτες κτλπ

Εχω πάρει τα nike epic react flyknit 2, τις ημέρες που κάνω χαλαρό τρέξιμο. Κάνουν αυτό που πρέπει. Αναφορικά με το περπάτημα τα νιώθω σαφώς πολύ καλύτερα και μου αρέσουν περισσότερο απ' ότι στο τρέξιμο.

Τα nike epic react flyknit 1 είναι για Neutral Pronation ενώ έχουν την τεχνολογία Nike React Flyknit (ότι και τα 2 δηλαδή). Με την τεχνολογία React θα νιώθεις σαν να πατάς ένα (μαλακό) ελατήριο. Η εξωτερική του σόλα είναι εξαιρετικά ανθεκτική , το midshole είναι αρκετά responsive και σχετικά άνετο. To παπούτσι παίρνει την φόρμα του ποδιού και αερίζεται, ενώ λόγω του αερισμού, είναι "ευάλωτο" σε νερό και βροχή. (εδώ ίσως να ξενερώσεις λιγάκι). Αν τα πάρεις μόνο για πέρπατημα, τότε ίσως σου δώσει το ερέθισμα να κάνεις και τα πρώτα βήματα στο τρέξιμο.

Προσωπικά , το βρίσκω value of money και αξίζει την αγορά του.

Εύχομαι να βοήθησα. Καλές αγορές! :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, waxlrose06 είπε

Παιδιά, μπορεί κανείς να κάνει αγορά; Σε μένα κόλλησε 2 φορές μετά το Paypal και δεν έγινε καν χρέωση.

Τα ίδια τραβούσα χτες εγώ. Σου έβγαλε κάποιον κωδικό σφάλματος και σου έλεγε να πάρεις το customer support σε ένα σταθερό στην Αθήνα;

Είχα δοκιμάσει τα πάντα, μέχρι και νέο λογαριασμό έκανα, αλλά καμία τύχη. Τελικά αγόρασα αυτό που ήθελα μέσα από λογαριασμό φίλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...