Προς το περιεχόμενο

Στα εκπτωτικα Nike Extra 30%.


kostas18700

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι κανουν ρε φουστη μου διαγωνισμο για το ποιος θα βγαλει τα πιο ασχημα παπουτσια?

Ειδικα τα τελευταια 3-4 χρονια  nike και adidas που παρακολουθω περισσοτερο αν εξαιρεσω καποια κλασικα τα υπολοιπα ειναι λες και τα χτυπησε τραινο.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Τι κανουν ρε φουστη μου διαγωνισμο για το ποιος θα βγαλει τα πιο ασχημα παπουτσια?

Ειδικα τα τελευταια 3-4 χρονια  nike και adidas που παρακολουθω περισσοτερο αν εξαιρεσω καποια κλασικα τα υπολοιπα ειναι λες και τα χτυπησε τραινο.

Μπορεί να σου φαίνεται περίεργο αλλά σε χώρες όπως οι ΗΠΑ, έχουν τρελή πέραση αυτά τα παπούτσια. Και εμένα περίεργο μου φαίνεται αλλά έτσι είναι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

Μπορεί να σου φαίνεται περίεργο αλλά σε χώρες όπως οι ΗΠΑ, έχουν τρελή πέραση αυτά τα παπούτσια. Και εμένα περίεργο μου φαίνεται αλλά έτσι είναι. 

Απολυτα λογικο το βρισκω να τους αρεσουν.

Αμερικανακια!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Τι κανουν ρε φουστη μου διαγωνισμο για το ποιος θα βγαλει τα πιο ασχημα παπουτσια?

Ειδικα τα τελευταια 3-4 χρονια  nike και adidas που παρακολουθω περισσοτερο αν εξαιρεσω καποια κλασικα τα υπολοιπα ειναι λες και τα χτυπησε τραινο.

Δεν γνωρίζω για  ποια ήδη παπουτσιών αναφέρεσαι, αλλά πιστεύω πως τα τελευταία χρόνια τα δρομικά παπούτσια της ΝΙΚΕ έχουν απογειωθει. Προσωπικά θεωρώ πως το στυλ έχει φτιαξει και τα περισσότερα από αυτά μπορούν να φορεθούν ακόμα και όταν παλιώσουν ύστερα από αρκετό όγκο χιλιομέτρων. Στο δικό μου στύλ, αθλητικό / casual "κάθεται" πολύ καλά. Το μόνο "μεινονέκτημα" που συναντώ είναι πως επειδή είναι breathable, όταν βρέχει τότε το νερό μπαίνει αρκετά εύκολα. Adidas δεν έχω παρακολουθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dr.MikeD είπε

Δεν γνωρίζω για  ποια ήδη παπουτσιών αναφέρεσαι, αλλά πιστεύω πως τα τελευταία χρόνια τα δρομικά παπούτσια της ΝΙΚΕ έχουν απογειωθει. Προσωπικά θεωρώ πως το στυλ έχει φτιαξει και τα περισσότερα από αυτά μπορούν να φορεθούν ακόμα και όταν παλιώσουν ύστερα από αρκετό όγκο χιλιομέτρων. Στο δικό μου στύλ, αθλητικό / casual "κάθεται" πολύ καλά. Το μόνο "μεινονέκτημα" που συναντώ είναι πως επειδή είναι breathable, όταν βρέχει τότε το νερό μπαίνει αρκετά εύκολα. Adidas δεν έχω παρακολουθήσει.

Οχι δεν αναφερομαι στα δρομικα και συμφωνω σε αυτα που λες.

Αναφερομαι περισσοτερο στα casual στην κατηγορια lifestyle αλλα και στα Jordan.

Αν καναμε διαγωνισμο εδω μεσα για το ποιο θα ηταν το χειροτερο εμφανισιακα θα δυσκολευομασταν παρα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, sarakats85 είπε

Off topic.. Η Nike έχει ρίξει τρομερά την ποιότητα της σχεδόν σε όλα τα ΕΙΔΗ με εξαίρεση τα jordan.. Η adidas όχι τόσο θα έλεγα.. 

Τα jordan είναι αρκετά ως πολύ πιο premium από τα κλασσικά Nike. Όσο για τό κομμάτι με την Adidas δεν θα ανοίξω flame war αλλά αν φορέσεις τα ultra boost θα καταλάβεις τι έστι ποιότητα σε παπούτσι 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, sarakats85 είπε

Off topic.. Η Nike έχει ρίξει τρομερά την ποιότητα της σχεδόν σε όλα τα ΕΙΔΗ με εξαίρεση τα jordan.. Η adidas όχι τόσο θα έλεγα.. 

Από τότε που η five ten εξαγοράστηκε από την adidas όλα της τα προϊόντα είναι για πέταμα. Έχω ποδηλατικό παπούτσι βουνού five ten από το '13 που το φοράω ακόμη. Αντιθέτως τα περσινά five ten by adidas είναι ήδη για πέταμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, HERTHAN είπε

Οχι δεν αναφερομαι στα δρομικα και συμφωνω σε αυτα που λες.

Αναφερομαι περισσοτερο στα casual στην κατηγορια lifestyle αλλα και στα Jordan.

Αν καναμε διαγωνισμο εδω μεσα για το ποιο θα ηταν το χειροτερο εμφανισιακα θα δυσκολευομασταν παρα πολυ.

Θυμάμαι που είχα αγοράσει τα Jordan Fly '89 πριν από 2-3 χρόνια στα 30€. Ακόμη τα φοράω. Τέτοια ποιοτικά και όμορφα παπούτσια δε νομίζω να ξαναπάρω σε τόσο χαμηλή τιμή.

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Θυμάμαι που είχα αγοράσει τα Jordan Fly '89 πριν από 2-3 χρόνια στα 30€. Ακόμη τα φοράω. Τέτοια ποιοτικά και όμορφα παπούτσια δε νομίζω να ξαναπάρω σε τόσο χαμηλή τιμή.

Εισαι μεσα στις προσφορες 24/7 οποτε θα ξαναπαρεις και θα ειναι πολυ πιο ποιοτικα πολυ πιο ομορφα και πολυ φθηνοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, kostas18700 είπε

Βάζετε τον κωδικό BRIGHT30 στο checkout

Είναι η πρώτη προσφορά που βάζω ελπίζω να σας άρεσε.

Ευχαριστώ φίλε!!! Έριξα και εγώ την αγορά μου, παραλλαμβάνω 1 Δεκ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Dr.MikeD είπε

Ακόμα δεν έχω λάβει email. 🤔

Δεδομένου των προσφορών, κατάλληλο είναι το Nike React Infinity Run Flyknit, ή και τo Vomero 14. Γενικότερα κοίτα για τεχνολογία Nike React ή/και Flyknit, θα σε βοηθήσει αρκετά στην πρόσφηση των "κραδασμών" και θα έχει πάρα πολύ άνετο περπάτημα. 

Πήρα τελικά αυτό Nike Joyride Run Flyknit στα 75 , πιστεύω να έκανα καλή επιλογή για περπάτημα άνεση . Ευχαριστώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...