Προς το περιεχόμενο

Στα εκπτωτικα Nike Extra 30%.


kostas18700

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Dr.MikeD είπε

Εκτός topic.. 😎

Ειμαι και εγώ ερασιτέχνης δρομέας.. Πριν χρόνια δεν έδινα τοσο μεγάλη σημασία στα παπούτσια (ποιότητα σόλας, ύψος σόλας κοκ). Χρόνια πίσω, είχα ξεμείνει με κάτι New Balance Foam 3, έπειτα από μία προπόνηση είχα έντονους πόνους στα πόδια - δεν μπορούσα να περπατήσω. Πήγα σε ορθοπεδικό εβγαλα ακτινογραφία, ευτυχώς δεν είχα κάτι το σοβαρό. Μεταξύ της επικοδομητικής συζήτησης μας, υπόθηκε πως θα πρέπει να πέρνω πιο σοβαρά στο τι παπούτσια αγοράζω, μιας και έχουν άμεση σχέση με το τρέξιμο. Μου έδωσε να καταλάβω πως ήταν ο κύριος λόγος της έντονης ενόχλησης.

  • Εκτοτε, είμαι πιο προσεχτικός. Ψωνίζω πάντα την σωστή ημέρα  - παπούτσια σε προσφορές - λχ Black Friday, καθώς επίσης και προς άνοιξη / καλοκαίρι που πάρα πολλά μαγαζια από skroutz ή και "στοκατζιδικα" της Nike βάζουν προσφορές σχεδόν 30-40% μείον της αρχικής τιμής.
  • Διαβάζω πάρα πολύ τα reviews και φυσικά δοκιμάζω πάντα από κοντά. Παράδειγμα, σε Black Friday πριν 2 χρόνια πέτυχα τα Nike Zoom Fly 3 στα 70ευρώ. Τα φόρεσα πριν 4 μήνες.
  • Ακόμα και όταν έχω παπούτσια, πάντα φροντίσω για το μέλλον.
  • Τέλος, κρατάω με λεπτομέρεια τα km των εκάστοτε παπουτσιών και τα αλλάζω σύμφωνα με τα km και την αλλοιωση που έχουν υποστεί.

Ακόμα και εδώ ισχύει ο κανόνας  : "Οτι πληρώνεις, παίρνεις.."

Εύχομαι να μην κούρασα.. :)

Εξαντλήθηκε; 🤔

 

2 ώρες πριν, Dr.MikeD είπε

Εκτός topic.. 😎

Ειμαι και εγώ ερασιτέχνης δρομέας.. Πριν χρόνια δεν έδινα τοσο μεγάλη σημασία στα παπούτσια (ποιότητα σόλας, ύψος σόλας κοκ). Χρόνια πίσω, είχα ξεμείνει με κάτι New Balance Foam 3, έπειτα από μία προπόνηση είχα έντονους πόνους στα πόδια - δεν μπορούσα να περπατήσω. Πήγα σε ορθοπεδικό εβγαλα ακτινογραφία, ευτυχώς δεν είχα κάτι το σοβαρό. Μεταξύ της επικοδομητικής συζήτησης μας, υπόθηκε πως θα πρέπει να πέρνω πιο σοβαρά στο τι παπούτσια αγοράζω, μιας και έχουν άμεση σχέση με το τρέξιμο. Μου έδωσε να καταλάβω πως ήταν ο κύριος λόγος της έντονης ενόχλησης.

  • Εκτοτε, είμαι πιο προσεχτικός. Ψωνίζω πάντα την σωστή ημέρα  - παπούτσια σε προσφορές - λχ Black Friday, καθώς επίσης και προς άνοιξη / καλοκαίρι που πάρα πολλά μαγαζια από skroutz ή και "στοκατζιδικα" της Nike βάζουν προσφορές σχεδόν 30-40% μείον της αρχικής τιμής.
  • Διαβάζω πάρα πολύ τα reviews και φυσικά δοκιμάζω πάντα από κοντά. Παράδειγμα, σε Black Friday πριν 2 χρόνια πέτυχα τα Nike Zoom Fly 3 στα 70ευρώ. Τα φόρεσα πριν 4 μήνες.
  • Ακόμα και όταν έχω παπούτσια, πάντα φροντίσω για το μέλλον.
  • Τέλος, κρατάω με λεπτομέρεια τα km των εκάστοτε παπουτσιών και τα αλλάζω σύμφωνα με τα km και την αλλοιωση που έχουν υποστεί.

Ακόμα και εδώ ισχύει ο κανόνας  : "Οτι πληρώνεις, παίρνεις.."

Εύχομαι να μην κούρασα.. :)

Εξαντλήθηκε; 🤔

Όχι εμένα βγαίνει κανονικά 

 

Επεξ/σία από stefanidisg
Δεν υφίσταται
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, livaspy είπε

Μια βοήθεια, φοράω 44 και είναι άνετα...το 44,5 θα έχει μεγάλη διαφορά;

Εξαρτάται το παπούτσι (εταιρεία, φόρμα ποδιού, φόρμα παπουτσιού κοκ). Αν στο 44 σου είναι άνετο (δλδ το κανονικό σου) τότε έχω την αίσθηση πως πρέπει να μείνεις σ' αυτό.

[Με κάθε επιφύλαξη] 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με επιστροφές η αλλαγές τι ισχύει ; Διάβασα ότι μπορείς να τα επιστρέψεις και σε φυσικό κατάστημα Nike στην περιοχή σου. Αν θες να κάνεις αλλαγή στο νούμερο  πώς γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Σχετικά με επιστροφές η αλλαγές τι ισχύει ; Διάβασα ότι μπορείς να τα επιστρέψεις και σε φυσικό κατάστημα Nike στην περιοχή σου. Αν θες να κάνεις αλλαγή στο νούμερο  πώς γίνεται;

επειδη ειχα κανει επιστροφη σε προηγουμενη παραγγελια μου ειχαν πει δεν γινεται σε φυσικο καταστημα.Για αλλαγες δεν ξερω.

Εριξα μια παραγγελια στα Air Zoom Pegasus 36 Shield. Οταν ερθουν θα γραψω εντυπωσεις.

Επεξ/σία από thyra_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Σχετικά με επιστροφές η αλλαγές τι ισχύει ; Διάβασα ότι μπορείς να τα επιστρέψεις και σε φυσικό κατάστημα Nike στην περιοχή σου. Αν θες να κάνεις αλλαγή στο νούμερο  πώς γίνεται;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Σχετικά με επιστροφές η αλλαγές τι ισχύει ; Διάβασα ότι μπορείς να τα επιστρέψεις και σε φυσικό κατάστημα Nike στην περιοχή σου. Αν θες να κάνεις αλλαγή στο νούμερο  πώς γίνεται;

Το θέμα είναι γενικότερα αν και πως γίνεται επιστροφή σε προϊόντα τώρα εν μέσω covid. Το έχω κι εγώ απορία. Ειδικά σε περιπτώσεις απλής επιστροφής. Έχει τύχει σε κανέναν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Το θέμα είναι γενικότερα αν και πως γίνεται επιστροφή σε προϊόντα τώρα εν μέσω covid. Το έχω κι εγώ απορία. Ειδικά σε περιπτώσεις απλής επιστροφής. Έχει τύχει σε κανέναν;

ερχεται κουριερ σπιτι σου και τα παιρνει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Το θέμα είναι γενικότερα αν και πως γίνεται επιστροφή σε προϊόντα τώρα εν μέσω covid. Το έχω κι εγώ απορία. Ειδικά σε περιπτώσεις απλής επιστροφής. Έχει τύχει σε κανέναν;

Οσες φορές έχω παραγγείλει από Nike Store, μου έχει έρθει με ACS Courier. Εχουν βγάλει και σχετική ανακοίνωση .  Ισως να καθυστερήσει παραπάνω η παράδοση ή/και η επιστροφή λογω covid. Η διαδικασία στην επιστροφή είναι η ίδια όπως περιγράφεται παραπάνω.

Επεξ/σία από Dr.MikeD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ όταν λέω "γενικότερα", εννοούσα και σε καταστήματα τεχνολογίας πχ.

Το έγραψα εδώ επειδή ανοίχτηκε παρόμοια κουβέντα και το σκεφτόμουν χθες. Πως γυρνάς ας πούμε ένα προϊόν στα Mediamarkt παραδείγματος χάριν αν πρόκετιαι να το κάνεις με υπαναχώρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...