Προς το περιεχόμενο

iPad Air 2020 64GB WiFi 649€ (+97€ επιστροφή για κάρτες με επιστροφή Eurobank) @ Γερμανός [Ξανά διαθέσιμο]


evakousk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τις προσφορές Black Friday του Γερμανού.

https://www.germanos.gr/product/tablets/all-tablets/10.2-kai-ano/ipad-air-4th-generation-10.9-wi-fi-64gb/?productId=20398279

Στο skroutz από 709€.

https://www.skroutz.gr/s/24781764/Apple-iPad-Air-2020-10-9-64GB-Space-Gray.html

Συμφέρει ιδιαίτερα όσους χρησιμοποιούν κάρτες Eurobank με επιστροφή, καθώς θα έχουν 15% επιστροφή επί των αγορών (δηλαδή 97€ επιστροφή) και το ipad θα βγει ουσιαστικά 550€.

https://www.eurobank.gr/el/epistrofi/prosfores-gia-esas/prosfora-germanos

Επεξ/σία από evakousk
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, Striker4 είπε

του βαζεις και μια θηκη με πληκτρολογιο και εχεις ενα φορητο ψευτολαπτοπ. καλη τιμη για ενα καινουριο ipad

Μέχρι να βγεί έκδοση με M1...

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, panos7 είπε

Για ipad εννοει

Ναι. Απλά εννοούσα πως λόγω custom chip δεν έχουν διαφορά πέρα από το λειτουργικό ως προς το DNA τους.

Πάντως με δυο κατοσταρικα επάνω παίρνεις το νέο mac mini που είναι τέρας επιδόσεων για όσους θέλουν σταθερό. Το χρησιμοποίησα χθες όλη μέρα μονταροντας και δουλεύοντας με φωτογραφίες και δεν έχω κάτι να πω που να μην ακουστεί φτωχό πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, masterone είπε

Αφορα μονο πιστωτικες καρτες ή και χρεωστικες της eurobank?

Και τα δύο. Το θέμα είναι ότι εμένα μου φαίνονται εξαντλημένα απο χθές που βγήκανε :D 
Δεν ξέρω τι φάση, άμα γνωρίζει κάποιος ας μας ενημερώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβαλα μειλ να με ενημερώσουν για διαθεσιμότητα , σε παλιότερες περιπτώσεις το έχουν κάνει και έχω πάρει την προσφορά ,ελπίζω να το κάνουν και τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας πω τι πιστεύω.Επειδη ψάχνω για ipad ήμουν 23.40 κάπου στον Γερμανό και μπαινοβγαινα για να δω/προλάβω τι θα παίξει στα τάμπλετ.Η κατάσταση ήταν χάλια.Τι εννοώ .Την μια η τιμή στο καλάθι ήταν 719,την άλλη 649,την μια ήταν διαθέσιμο ,την άλλη όχι και μετά ξανά διαθέσιμο.Εντελει το έβαλα καλάθι στα 649 αλλά δε το πήρα.Αυτο που κατάλαβα είναι ότι το βγάλανε εκτός διαθεσιμότητας μέχρι να λύσουν τα θέματα τους εκεί στο Γερμανό αλλά και για να μην τελειώσουν πριν καν αρχίσει η "black friday".Γνώμη μου είναι ότι θα ξαναβγεί η προσφορά άρα όσοι ενδιαφέρονται να περιμένουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω πως θα εμφανιστούν ξανά αποθέματα, όπως άλλωστε και τις προηγούμενες χρονιές σε αντίστοιχες προσφορές black friday.

Οι ίδιες ακριβώς τιμές ισχύουν και στην Cosmote, οπότε ελέγχετε και τις 2 ιστοσελίδες συχνά.

PS. Σε καλή τιμή βγαίνουν επίσης το τελευταίο ipad, όπως και κάποια ipad mini και air του 2019 (αρκεί να εμφανίσουν διαθεσιμότητα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...