Προς το περιεχόμενο

Secret Lab Gaming Chairs καπου 10-15% Εκπτωση


icenex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

Από πότε θεωρείται το 10-15% σε ανεβασμένες τιμές προσφορά;

Εχει αλλαξει λογικα το συστημα απο φετος γιατι ετσι ειναι παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σιγά την έκπτωση. Είχα πάρει την υφασμάτινη Titan τέλος Σεπτέμβρη στα 429€ και τώρα την έχει 'προσφορά' στα 419€.

Από την μία αν είχε πέσει πάνω από κανένα πενηντάρικο θα σπαζόμουν αλλά από την άλλη η καρέκλα είναι απίστευτη, από την προσοχή στην συσκευασία, στις οδηγίες συναρμολόγησης και βέβαια στα υλικά και την άνεση και εργονομία. Επίσης μου είχε έρθει περίπου 10 μέρες νωρίτερα από την αρχική εκτίμηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Εχει αλλαξει λογικα το συστημα απο φετος γιατι ετσι ειναι παντου.

Σε ολα τα μαγαζια που βλεπω ( adidas, nike, kotsovolos ) ειναι ολα ξενερωτα. Καμια σχεση με τα 2 προηγουμενα χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MessatsuRoku είπε

Σε ολα τα μαγαζια που βλεπω ( adidas, nike, kotsovolos ) ειναι ολα ξενερωτα. Καμια σχεση με τα 2 προηγουμενα χρονια

Καλα και τα δυο προηγουμενα χρονια χαλια ηταν απλα η χρονια αυτη τα εκανε να φαινονται σαν να ειχαμε Black Friday ενω δεν ειχαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Καλα και τα δυο προηγουμενα χρονια χαλια ηταν απλα η χρονια αυτη τα εκανε να φαινονται σαν να ειχαμε Black Friday ενω δεν ειχαμε.

Αστο γενικα στην Ευρωπη δεν γνωριζουμε τι θα πει black friday... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι να αποφασίσω αν θα δώσω τελικά 420 γιατι ήθελα την υφασμάτινη, τωρα αν τα δώσω θα πρεπει να περιμένω και κανα μήνα για να έρθει!😁

Είναι πολλά για μένα και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν αξίζει τα 300 η Anda Seat Chair Ad18 T Pro που φαίνεται και παρόμοια και έχει κάποιες καλές αξιολογήσεις και reviews..

https://andaseat.oktabit.gr/product/anda-seat-gaming-chair-ad18-t-pro-black-fabric-with-alcantara-strips/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω στην κατοχή μου εδώ και 2 χρόνια την Titan PU leather, την είχα πάρει σε αντίστοιχη προσφορά στα 369,00€.

Η καρέκλα είχε έρθει με πρόβλημα στο δεξί μπράτσο,στον διακόπτη που δίνει την δυνατότητα για μπρος-πίσω εκεί που ακουμπάει ο αγκώνας, το οποίο και αντικαταστάθηκε με νέο.Μετά από ένα περίπου χρόνο χάλασε το PU του αγκώνα το οποίο δεν αναγνώριζαν ως πρόβλημα αλλά κακή χρήση οπότε το μόνο που μπορούσαν να κάνουν ήταν καλύτερη τιμή και free έξοδα αποστολής νέου κόστος 15,00€.Το τελευταίο που συνέβη ήταν στην πλάτη πέταξε μάλλον ελατήριο, δεν έσκισε την δερματίνη αλλά ήταν εμφανές και ενοχλητικό, έγινε αντικατάσταση με νέα.Το μαξιλαράκι για το κεφάλι δεν ήταν και το καλύτερο τους, αυτό το γνώριζα, έβγαλε πολύ σύντομα άσπρες ίνες λόγω της σύνθεσης κατασκευής.

Η εξυπηρέτηση πάντα ήταν πολύ καλή, υπήρχε συνεννόηση και βοήθεια μέχρι την παραλαβή των αντικειμένων που έστελναν.Σε αυτό τους βγάζω το καπέλο.Αισθάνομαι όμως σαν beta tester 🙂Βλέπω από το site έχουν βελτιώσει τα υλικά, τα μπράτσα έχουν νέους μηχανισμούς.

Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος με την αγορά παρά τα θέματα που μου προέκυψαν.Η καρέκλα είναι ξεκούραστη, ο μηχανισμός δεν έχει κάνει κιχ, η χρήση είναι περίπου 4 ώρες κάθε μέρα με Σαββατοκύριακα λίγο παραπάνω.Όταν την πήρα δεν υπήρχαν οι υφασμάτινες,αυτό θα το άλλαζα σε σχέσει με το leather.Λόγω της τριβής έχει χάσει χρώμα το κάθισμα κοντά στις ραφές, όση προσοχή και περιποίηση και αν της έχω δείξει 😁

Επεξ/σία από Tecton
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, GSpiraras είπε

Σιγά την έκπτωση. Είχα πάρει την υφασμάτινη Titan τέλος Σεπτέμβρη στα 429€ και τώρα την έχει 'προσφορά' στα 419€.

Από την μία αν είχε πέσει πάνω από κανένα πενηντάρικο θα σπαζόμουν αλλά από την άλλη η καρέκλα είναι απίστευτη, από την προσοχή στην συσκευασία, στις οδηγίες συναρμολόγησης και βέβαια στα υλικά και την άνεση και εργονομία. Επίσης μου είχε έρθει περίπου 10 μέρες νωρίτερα από την αρχική εκτίμηση.

Η υφασματινη καλυτερη απο την pu leather?
Είμαι σε δίλημμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καρέκλες αξίζουν φουλ. Έχω την omega αρκετό καιρό. 

Αλλα η προσφορά τελείως μουφα. Εγώ ειχα πάρει την omega 325 σε pu leather. Η titan Ειχε 375 τότε. 

Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί Black friday προσφορά. Έχουν ανεβάσει τις τιμές γενικά αλλά ποτέ δεν τις είχαν στην αρχική τιμή τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, G@rg@oun είπε

Η υφασματινη καλυτερη απο την pu leather?
Είμαι σε δίλημμα..

Δεν ήθελα pu leather γιατί την πήρα για τον γιό μου και κλειδώνετε στο δωμάτιο του για να μπορεί να ουρλίαζει και ιδρώνει πολύ. Οπότε δεν ξέρω πόσο καιρό θα άντεχε η δερματίνη αλλά γενικά την φοβήθηκα και λόγω τριψίματος (δεν είναι εύκολος πελάτης) οπότε πήγα για ύφασμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την TITAN 2020 SoftWeave Fabric πέρυσι τον χειμώνα. Μόλις μετακόμισα σπίτι από το γραφείο με την πρώτη καραντίνα κατάλαβα τι είχα αγοράσει πραγματικά. Τα υλικά πολύ στιβαρά, το ύφασμα θεωρώ ότι είναι ανώτερο σαν αίσθηση από το PU Leather. Πέρασε και το τεστ του καλοκαιριού με τις ζέστες και δεν είχα κανένα πρόβλημα με την εφίδρωση. Φροντίζω να κάθομαι πάνω σε ένα πολύ λεπτό μαξιλαράκι καρέκλας, μόνο και μόνο για να μην βρομίσει ο πάτος της, εάν μου πέσει κάτι φαγώσιμο από λάθος. Μου αρέσει επίσης πολύ ο μηχανισμός tilt που έχει,  που μπορείς να σταματήσεις την καρέκλα και να της δώσει κλίση σε συγκεκριμένο σταθερό σημείο.

Τη χρησιμοποιώ πάνω από 12 ώρες τη μέρα πλέον και μπορώ να πω ότι είμαι πολύ χαρούμενος με αυτή την αγορά. Money well spent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, xinas78 είπε

Μεχρι να αποφασίσω αν θα δώσω τελικά 420 γιατι ήθελα την υφασμάτινη, τωρα αν τα δώσω θα πρεπει να περιμένω και κανα μήνα για να έρθει!😁

Είναι πολλά για μένα και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν αξίζει τα 300 η Anda Seat Chair Ad18 T Pro που φαίνεται και παρόμοια και έχει κάποιες καλές αξιολογήσεις και reviews..

https://andaseat.oktabit.gr/product/anda-seat-gaming-chair-ad18-t-pro-black-fabric-with-alcantara-strips/

Κι εγω μεταξυ αυτων των δυο ειμαι κι ακομα δεν εχω αποφασισει. Ναι μεν ειναι αρκετα τα 420, αλλα τωρα ειναι πιο μικρη η διαφορα απο τα 300 της Anda και δεν ξερω ποια τα αξιζει παραπανω! 😄

Και ο ενας μηνας+ αναμονη ειναι ενα θεμα, ενω την αλλη την εχεις σχετικα συντομα. Κι απο οτι γραφουν στις αξιολογησεις του σκρουτζ, η Anda ειναι αρκετα κοντα στην ποιοτητα της Secretlab.

 

* Ηδη οι υφασματινες πηγαν για Γεναρη!!! Ελεος!!

Επεξ/σία από KoGi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη ακουω πολλους οτι παλιοτερα ητανε πιο φθηνες κτλ και επειδη τις παρακολουθω καιρο αυτες τις καρεκλες και απλα δεν επαιζε το χρημα γιατι ειχα αλλες προτεραιοτητες.Ναι ξερω οτι ειναι πιο ακριβες απο οτι εκαναν ναι ισως φουσκωσαν τις τιμες αυτο που ξερω ομως με σιγουρια το μοντελο του 20 δεν εχει καμια σχεση με τα προηγουμενα μοντελα γιατι αναβαθμισανε τα υλικα στην καρεκλα και ισως ετσι να εξηγειται το παραπανω κοστος.Οποιος δεν πιστευει ας ψαξει το ιντερνετ που εχουν συγκριτικα με τα παλιοτερα μοντελα.

Απο εκει και περα οι ανθρωποι ξερουν οτι πουλανε κατι ποιοτικο(και καλο support) και ισως δεν τους παιρνει να πουλανε σε τιμη χωμα η δεν εχουν μεγαλο περιθωριο κερδους(ειδικα οταν τα ποιοτικα υλικα κοστιζουν) οπως αλλες εταιρειες.Τεσπα το θεμα ειναι οτι οι συγκεκριμενες καρεκλες δεν εχουν εκπτωσεις και αν εχουν ειναι 1-2 φορες το χρονο και αυτες ειναι σχετικα μικρες εκπτωσεις οποτε η θα παρεις full price η εστω ενα 10-15%.

Προσωπικα εχω πεταξει 150αρια σε καρεκλες γραφειου που στον πρωτο χρονο ολο και καποιο κουσουρι βγαζουν οποτε ειπα μια φορα να βαλω βαθια το χερι στην τσεπη και να πω οτι αγορασα 3 τετοιες καρεκλες εστω και 5 χρονια που δινει εγγυηση να βγαλει χωρις να κανει κιχ η καρεκλα για μενα θα εχει βγαλει τα λεφτα της και χωρις να αναφερθω οτι εχω διαβασει αρκετα καλα σχολια στο κατα ποσο βοηθαει στην μεση σε οσους εχουν θεμα με τη μεση τους γιατι σε αναγκαζει η καρεκλα να κατσεις σωστα.

Και εμενα με εψηνε με το υφασμα αλλα επειδη με ξερω και ειμαι σιγουρος ολο κ καποιο φαγητο θα πεσει γιατι καποιες φορες τρωω στο γραφειο δεν θα θελα να βλεπω λαδιλες πχ απο καμια πατατα η αν μου πεσει λιγο γυρος :P οποτε προτιμησα την δερματινη που αν γινει καποιο ατυχημα θα μπορει να καθαριστει πιο ευκολα.

Και ενα τελευταιο για οσους την εχουν η εχουν σκοπο να την παρουν..Για να κρατησουν οι καρεκλες πρεπει να την χρησιμοποιειτε σωστα εχει συγκεκριμενες λειτουργιες χρησης δεν μπορεις να συμπεριφερεσαι οπως θες και να περιμενεις να αντεξει.Πχ σου λεει στην δερματινη να μην καθεσαι γυμνος πχ με το σωβρακο γιατι το καλοκαιρι με τον ιδρωτα και οτι ουσιες εκρινει το σωμα μας θα προκαλεσει πιο γρηγορα φθορα στην δερματινη.Ουτε πχ να χρησιμοποιεις την καρεκλα οπως τις σταθερες που ανεβαινεις πανω τους ορθιος για να πιασεις την κατσαρολα απο το τερμα πανω ραφι αυτο εχει ως αποτελεσμα να χαλαει ο μηχανισμος πιο γρηγορα.Με λιγα λογια εχει καποιες οδηγιες ωστε η καρεκλα να ειναι για πολυ καιρο πληρως λειτουργικη και χωρις να αποκτησει πολλα κουσουρια.

Ps.Ελπιζω να ερθει η μερα που να πω οτι αξιζε τα λεφτα της μεχρι και το τελευταιο ευρω και αυτο το λεω γιατι δεν εχω εχω ακομη καμια εμπειρια με τις συγκεκριμενες καρεκλες παρα μονο ψαξιμο εδω και 2 χρονια στο ιντερνετ.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ περίμενα να πέσει η τιμή και την πήρα τώρα - Omega PU leather γιατί και εγώ φοβάμαι ότι το ύφασμα λερώνει πιο εύκολα....

Μετά από πολύ ψάξιμο και εγώ,

Για κάποιον που ανέφερε πριν για την ημερομηνία παράδοσης ισχύει αυτή που αναγράφεται την ώρα της παραγγελίας, Αν δείτε αυτές αλλάζουν συνεχώς και από κάτω γράφει

πχ  φαση 1 - 23 Δεκ - ολοκληρώθηκε,

φάση 2 -  7 Γεν - 60% κλπ....

Επεξ/σία από harris78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, GSpiraras είπε

Δεν ήθελα pu leather γιατί την πήρα για τον γιό μου και κλειδώνετε στο δωμάτιο του για να μπορεί να ουρλίαζει και ιδρώνει πολύ. Οπότε δεν ξέρω πόσο καιρό θα άντεχε η δερματίνη αλλά γενικά την φοβήθηκα και λόγω τριψίματος (δεν είναι εύκολος πελάτης) οπότε πήγα για ύφασμα.

Φίλε είσαι σίγουρος ότι κλειδώνεται για αυτό το λόγο; ιδρώνουν τα μπουτάκια στη δερματίνη; 😂

Επεξ/σία από ChrisN.S.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...