Προς το περιεχόμενο

Secret Lab Gaming Chairs καπου 10-15% Εκπτωση


icenex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην καρέκλα με ρούχα καθόμουν πάντοτε, αλλά άντε κάτσε στο ελληνικό καλοκαίρι φορώντας κάτι άλλο εκτός από βερμούδα... Αναγκαστικά θα έρθει σε επαφή γυμνό δέρμα με τη δερματίνη.

Σίγουρα τα υλικά θα έχουν αλλάξει και μακάρι να είναι πολύ καλύτερα από ότι πριν 3ετίας.

Τα 369€ που είχα δώσει ήτανε τιμή προσφοράς... Αν θυμάμαι καλά έκπτωση 30 ή 40€ της αρχικής τιμής (παραγγελία είχε γίνει 13/1/18)...Μπορεί να ήταν δωρεάν τα μεταφορικά (30€) δεν θυμάμαι ακριβώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, Cartman είπε

Στην καρέκλα με ρούχα καθόμουν πάντοτε, αλλά άντε κάτσε στο ελληνικό καλοκαίρι φορώντας κάτι άλλο εκτός από βερμούδα... Αναγκαστικά θα έρθει σε επαφή γυμνό δέρμα με τη δερματίνη.

Σίγουρα τα υλικά θα έχουν αλλάξει και μακάρι να είναι πολύ καλύτερα από ότι πριν 3ετίας.

Τα 369€ που είχα δώσει ήτανε τιμή προσφοράς... Αν θυμάμαι καλά έκπτωση 30 ή 40€ της αρχικής τιμής (παραγγελία είχε γίνει 13/1/18)...Μπορεί να ήταν δωρεάν τα μεταφορικά (30€) δεν θυμάμαι ακριβώς.

Ισχυει αυτο που λες περι καλοκαιριου δεν μπορεις να κυκλοφορεις με φορμα/τζιν φανταζομαι θα ερθει το καλοκαιρι και βλεπω ισως αναγκαστω να βαλω καποιο σεντονι απο πανω η καποιο καλυμα αν ειναι τοσο ανηποφορο γιατι το εχω ακουσει απο πολλους οτι ιδρωνεις πολυ ευκολα.Το κλιματιστικο δεν βοηθαει με τον ιδρωτα το καλοκαιρι δηλαδη αν ειναι δροσερο το δωματιο και δεν κανει ζεστη παλι ιδρωνεις??Βεβαια εγω διαλεξα δερματινη με γνωμονα οτι πολλες φορες τρωω στο γραφειο ποτε πιτογυρα ποτε πιτσες :P και δεν θελα με τιποτα να πεσει κατι απο αυτα στο υφασμα και αντε να φυγει η λαδιλα ενω στο δερμα ειναι σαφως πιο ευκολα να καθαριστει οποιαδηποτε βρωμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα τελικά σήμερα την omega stealth !!! Ήταν να έρθει αύριο. Μόλις την έστησα. Πάρα πολύ ποιοτική, οι μηχανισμοί φαίνονται ακριβοί, το δέρμα πολύ ωραίο στην υφή...καλά η μυρωδιά δεν το συζητάω,εθιστική, όπως μυρίζει ενα καινούριο αυτοκίνητο. Και τα μπράτσα μαλακά στην υφή όχι σκληρή πλαστικουρα. Είναι τέλεια!!! Η προηγούμενη που είχα ήταν μια κινέζικη των 200 περίπου ευρώ...δεν ήταν και φθηνή. Αλλά φαίνεται η διαφορά τους.

Για τον φίλο που λέει ότι του έχει φθαρεί ας ρωτήσει στην εταιρεία αν μπορούν να του αντικαταστήσουν τα φθαρμένα σημεία γιατί σαν να διάβασα κάπου ότι σε κάποιον δωρεάν τα αντικατέστησαν και πέραν της εγγύησης διότι οι παλιές δερμάτινες ήταν χειρότερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2020 στις 10:10 ΜΜ, geornirv είπε

Παρέλαβα τελικά σήμερα την omega stealth !!! Ήταν να έρθει αύριο. Μόλις την έστησα. Πάρα πολύ ποιοτική, οι μηχανισμοί φαίνονται ακριβοί, το δέρμα πολύ ωραίο στην υφή...καλά η μυρωδιά δεν το συζητάω,εθιστική, όπως μυρίζει ενα καινούριο αυτοκίνητο. Και τα μπράτσα μαλακά στην υφή όχι σκληρή πλαστικουρα. Είναι τέλεια!!! Η προηγούμενη που είχα ήταν μια κινέζικη των 200 περίπου ευρώ...δεν ήταν και φθηνή. Αλλά φαίνεται η διαφορά τους.

Για τον φίλο που λέει ότι του έχει φθαρεί ας ρωτήσει στην εταιρεία αν μπορούν να του αντικαταστήσουν τα φθαρμένα σημεία γιατί σαν να διάβασα κάπου ότι σε κάποιον δωρεάν τα αντικατέστησαν και πέραν της εγγύησης διότι οι παλιές δερμάτινες ήταν χειρότερες.

Λες να ερθει και σε μενα νωριτερα βεβαια στο tracking βλεπω ακομη να εχει κολλησει στο collecting και λεει οτι θα παραλαβω 9 δεκεμβρη..Και εγω καπως ετσι το σκεφτηκα και δεν τα λυπηθηκα τα χρηματα.Ειχα δωσει κοντα 200 ευρω για μια καρεκλα με δερματινη και το αποτελεσμα ειναι να εχει καθισει το αφρολεξ που εχει και ειναι λες και καθομαι στο πλαστικο αφου αναγκαστηκα να βαλω εξτρα μαξιλαρακι, η δερματινη να ξεφτουδιζει τα ροδακια απο το συρσιμο το ιδιο αφηνουν κομματακια πλαστικου και σαν να μην φτανουν ολα αυτα τριζει καθε φορα που καθομαι και σηκωνομαι επισης καμια φορα κατεβαινει μονη της μαλλον τα παιζει σιγα σιγα το υδραυλικο της συστημα.Βεβαια για τα λεφτα της με εβγαλε σιγουρα 2 χρονια χωρις θεματα την εχω 5 αρα την ανεχομαι τα τελευταια σιγουρα 3 χρονια με ελαττωματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα και εγω την παραγγελία μου για την Titan Stealth. Tο σκεφτόμουν απο πέρυσι για να αντικαταστήσω αυτήν που έχω απο το IKEA εδω και 12-14 χρόνια (εχω μια που μοιάζει με την Millberget). Ταλαντευόμουν ανάμεσα σε Secret Labs και Noble Chairs. Τελικά Secret αφού η Noble δεν στέλνει Ελλάδα και έχει πωλητή το e-shop.
Είχε έκπτωση €75 λόγω Black Friday/Cyber Monday και βλέπω τώρα για τα Χριστούγεννα έχει €45.
Σιγά την έκπτωση θα μου πείτε, αλλά ο,τι κερδίζεις καλό είναι.
Σκέφτηκα και εγω για softweave fabric αλλά το ύφασμα είναι σίγουρο οτι θα λερώσει πιο εύκολα και όταν λερώσει δεν μπορείς να το καθαρίσεις. Επόμενη σκέψη ήταν η Titan Black αλλά φοβήθηκα το suede ύφασμα.

Η παραγγελία μπήκε 1/12/2020 και είναι σε pre order με ημερομηνία αποστολής 27/1/2021.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ηρθε τελικα η δικη μου χθες( 2 μερες νωριτερα) μεχρι στιγμης θετικοτατες εντυπωσεις απο εμενα και την γυναικα μου αφου εκατσε και κοντεψε να την παρει ο υπνος πανω στην καρεκλα οταν την εβαλα σε οριζοντια θεση να ξαπλωσει πανω της.

131334447_461806034805009_178617514401975374_n.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 5/12/2020 στις 2:07 ΜΜ, Trelloneritis είπε

Έβαλα και εγω την παραγγελία μου για την Titan Stealth. Tο σκεφτόμουν απο πέρυσι για να αντικαταστήσω αυτήν που έχω απο το IKEA εδω και 12-14 χρόνια (εχω μια που μοιάζει με την Millberget). Ταλαντευόμουν ανάμεσα σε Secret Labs και Noble Chairs. Τελικά Secret αφού η Noble δεν στέλνει Ελλάδα και έχει πωλητή το e-shop.
Είχε έκπτωση €75 λόγω Black Friday/Cyber Monday και βλέπω τώρα για τα Χριστούγεννα έχει €45.
Σιγά την έκπτωση θα μου πείτε, αλλά ο,τι κερδίζεις καλό είναι.
Σκέφτηκα και εγω για softweave fabric αλλά το ύφασμα είναι σίγουρο οτι θα λερώσει πιο εύκολα και όταν λερώσει δεν μπορείς να το καθαρίσεις. Επόμενη σκέψη ήταν η Titan Black αλλά φοβήθηκα το suede ύφασμα.

Η παραγγελία μπήκε 1/12/2020 και είναι σε pre order με ημερομηνία αποστολής 27/1/2021.

 

Με οσα ακούω για τις courier είχα προετοιμαστεί κατάλληλα, αλλά σήμερα έγινε το αναπάντεχο. 
ΠΑΡΕΛΑΒΑ!
Παραγγελία 01/12/2020, έφυγε απο Secret Labs 17/12/2020 και έφτασε στα χέρια μου 29/12/2020 νωρίς το πρωι.
Ώρα για καφέ και συναρμολόγηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγω για αυτους που δεν θελουν να δωσουν 200+€ αλλα θελουν μια καρεκλα τυπου Anda Seat AD12 να δουνε και την Genesis Nitro 950. Αγορα στα 170€ πέρισυ και ειμαι απολυτα ικανοποιημένος. Εκατσα και σε Anda Seat και δεν εχω καταλαβει διαφορα. Ριξτε μια ματια συνήθως μπαίνει στο Crazy Sundays του e-shop . Αξιζει και το τελευταίο cents.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...