Προς το περιεχόμενο

amazon.it | Fritz!Box 7530 International @ 109.47€ [ΤΕΛΟΣ]


DanielRGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, giankis είπε

Παιδια δε ξέρω πως εγινε αυτό αλλα παρελαβα σημερα με καπως ανορθόδοξο τροπο! Εκει που το ειχα ξεγραμμενο κατεβαίνω σημερα να παω δουλεια και ηταν πεταμένο το δεμα κατω στο πατωμα! Χαχααχ ουτε καν χτυπησανε κουδούνι! Ευτυχώς τουλάχιστον το πηρα! Καλη τυχη στους υπόλοιπους! 

Τραγικοί... Με ποια εταιρεία ήταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, diosak είπε

Τραγικοί... Με ποια εταιρεία ήταν?

Καποια ASENDIA! Σε κριτικες εχει 1,5 αστερι! Τι να πω τραγικοί το λιγοτερο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, giankis said:

Παιδια δε ξέρω πως εγινε αυτό αλλα παρελαβα σημερα με καπως ανορθόδοξο τροπο! Εκει που το ειχα ξεγραμμενο κατεβαίνω σημερα να παω δουλεια και ηταν πεταμένο το δεμα κατω στο πατωμα! Χαχααχ ουτε καν χτυπησανε κουδούνι! Ευτυχώς τουλάχιστον το πηρα! Καλη τυχη στους υπόλοιπους! 

Χαιρομαστε για σενα γιατι και εμεις ξεγραμμενο το έχουμε, για το 2020 τουλαχιστον :P

Εσυ ειχες πληρωσει τα εξτρα μεταφορικα;

Επεξ/σία από furiousboy13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, furiousboy13 είπε

Χαιρομαστε για σενα γιατι και εμεις ξεγραμμενο το έχουμε, για το 2020 τουλαχιστον :P

Εσυ ειχες πληρωσει τα εξτρα μεταφορικα;

Οχι φίλε μου δεν είχα πληρωσει τα εξτρα!Αντε με το καλο και σε εσας!Το μηχανημα ειναι μερα με τη νυχτα με το Η300s της Vodafone!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 16/12/2020 στις 4:15 ΜΜ, matrixxx είπε

Τα εχει κανει το αμαζον... αφηστε τα. Δεν αφορα το προιον του τιτλου, αλλα αυτα δεν τα εχω ξαναδει. Παραγγελια 30-11, δηθεν παραλαβη 10-17/12/2020, στελνει τα 4 απο τα 5 πραγματα μετα απο 12 μερες θα ερθουν 21-12. Το αλλο ενω ηταν ετοιμοπαραδοτο οπως ολα την ωρα της παραγγελιας αλλα και επι αρκετες μερες μετα απο αυτην, εχει μεινει ακομα σε αναμονη -Not Yet Dispatched (μετα απο 10 μερες πηγε out of stock, προφανως ΔΕΝ δεσμευσαν το κομματι μου, παροτι δεσμευσαν τα χρηματα μου απο την πρωτη στιγμη)

Για την ιστορια να γραψω την εξελιξη, ισως βοηθησει καποιους να ξερουν.

Χθες εγινε παλι διαθεσιμο το προιον (δεν εγραφα νωριτερα στο ινσομνια το συμβαν;;; 😛  ) και σημερα εγινε η αποστολη. Και εδω ερχεται το αποκορυφωμα: Με iparcel και παραλαβη 5-1-2021! (βαζω "δοκιμαστικα" τωρα νεα παραγγελια και μου δινει 30-12 ως 5-1-2021 παραλαβη). Που σημαινει οτι 20 μερες που ειμαι στο περιμενε και επρεπε να εχω παραλαβει ΣΗΜΕΡΑ το αργοτερο συμφωνα με το συστημα τους, ειναι κατι που δεν ενδιαφερει καθολου την αμαζον. Στο τσατ μου ειπαν λιγο πολυ οτι αυτα ναι συμβαινουν επειδη ειναι τελος του χρονου και δεν μπορουν να το στειλουν με γρηγορη αποστολη. Το οτι ειναι για δωρο δεν τους ενδιαφερει. 

37 μερες απο την παραγγελια παραδοση για διαθεσιμο προιον (in stock - by amazon), αν ολα πανε καλα βεβαια και δεν καθυστερησει η μεταφορικη. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, matrixxx είπε

 

37 μερες απο την παραγγελια παραδοση για διαθεσιμο προιον (in stock - by amazon), αν ολα πανε καλα βεβαια και δεν καθυστερησει η μεταφορικη. 

Προφανώς θα καθυστερήσει, δες εδώ 

Ξαναβάζω την εικόνα 

image.png.294395b050b96e3746e1ccf9061565c6.png

Και από τη σελίδα του Άμαζον 

image.png.c8250c8209b1237d20048b342fa830fc.png

Επεξ/σία από djuan1988
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία ενημέρωση!

Παραγγελία 27/11.

Τελευταία επικοινωνία σήμερα με ups.

To δέμα έχει χαθεί!να επικοινωνησω με amazon για να μου κάνουν refund...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, isaias1983 είπε

Τελευταία ενημέρωση!

Παραγγελία 27/11.

Τελευταία επικοινωνία σήμερα με ups.

To δέμα έχει χαθεί!να επικοινωνησω με amazon για να μου κάνουν refund...

Εάν το χρειάζεσαι μην κάνεις refund. Ζητά τους να στο ξαναστείλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vsrs7 είπε

Εάν το χρειάζεσαι μην κάνεις refund. Ζητά τους να στο ξαναστείλουν

Το βρήκα από amazon.fr warehouse like new κατάσταση με 67€ με γρήγορα μεταφορικά τελική...

Χθες έκανε 20% έκπτωση στα μτχ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...