Προς το περιεχόμενο

Huawei Nova 5t 220 €, αμαζον.ντε [ΤΕΛΟΣ]


iaiwannis2005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, Sandre είπε

ναι χωρις τελωνιο https://www.ebay.co.uk/itm/BRAND-NEW-XIAOMI-MI-10T-LITE-5G-UK-VERSION-UNLOCKED-6GB-RAM-64GB-128GB-ROM-/264948252038

απο το application tou ebay  δίνει discount κ βγαινει  168,7 gbp = 190 ευρώ 

Δοκιμάζω να το βάλω στο καλάθι στο app αλλά εξακολουθεί να λέει 187,5 pouds.

Υπάρχει κάποιο coupon?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, ea6gka είπε

Το nova 5t ισοπεδωνει, διαλυει και εξαυλωνει το χιαομι anyday, anyplace...δεν υφισταται συγκριση σε κανενα τομεα. 

Μονο αν θελεις sd καρτα πας στο 9 pro

Σε μπαταρία το 9 pro δεν πιάνετε. 

@Diinekis21 που το βρήκες 175 το xiaomi; 

Επεξ/σία από thanasisxask
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thanasisxask είπε

Σε μπαταρία το 9 pro δεν πιάνετε. 

τη μερα στη βγαζουν και τα 2 για πλακα, το χιαομι να εχει ενα 20% ςτο τελος, παλι θα το φορτισεις το βραδυ. Αλλα οκ εχεις ενα δικιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, geolits είπε

Δοκιμάζω να το βάλω στο καλάθι στο app αλλά εξακολουθεί να λέει 187,5 pouds.

Υπάρχει κάποιο coupon?

οκ θέλει τον κωδικό P2BLACKIN1.

Παιδιά ναι μάλλον εκτός τοπικ.

Αλλά επειδή κοιτά μεταξύ των δύο:

1) XIAOMI MI 10T LITE 5G 6/64 => Από ebay βγαίνει όντως στα 190€ περίπου

2) ΧΙΑΟΜΙ POCO X3 6/64 => αν το ξανα ρίξουν επιτέλους τα skroutzomagaza και παει στα 205 που ήταν, με τιμολόγιο το παιρνω στα 170€ περίπου 

Τι προτείνεται μεταξύ των δύο?

Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξίσου καλα   το  mi note 10 lite - mi 10 lite - poc x3 mid range κατηγορια

εγώ θα διαλεγα οριακα το mi note 10 lite για την καλητερη οθόνης 

τελικα όμως αγορασα το MI 10T LITE λογο τιμης κ ισως πιο future proof 5g κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Sandre είπε

Εξίσου καλα   το  mi note 10 lite - mi 10 lite - poc x3 mid range κατηγορια

εγώ θα διαλεγα οριακα το mi note 10 lite για την καλητερη οθόνης 

τελικα όμως αγορασα το MI 10T LITE λογο τιμης κ ισως πιο future proof 5g κλπ 

Συγνώμη to MI 10T LITE, είχα γράψει και εννοούσα. Αυτό που πήρες και εσύ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GiannhsTso είπε

Καλησπέρα και από εμένα ,αγοράστηκε πριν από περίπου 6 μήνες από τον Γερμανό στην προωθητική που είχε βγάλει η Huawei με το laptop το D15.Το κινητό πέραν του ότι βγάζει τρομερές φωτό για τα λεφτά του δεν αξίζει για κανένα λογο τα λεφτά του.Και εξηγώ : τρωει κολλήματα συνεχώς σε φάση να μην έρχονται SMS και να πρέπει να κάνω επανεκκίνηση για να τα δω,το GPS του είναι ότι χειρότερο έχω δει συγκριτικά ακόμα και με πολύ παλαιότερα κινητά,πολλές φορές ο συνομιλητής μου λέει ότι με ακούει βαθιά.Επισης δεν είναι στην λίστα της Huawei με τα κινητά που θα πάρουν αναβάθμιση λογισμικού οπότε παπαλα.Ελπιζω να βοήθησα όποιον πιθανόν να σκέφτεται να αγοράσει το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

Κάποιο πρόβλημα έχεις μάλλον ίσως με το λειτουργικό

Εμένα μόνο ο chrome τρώει κολλήματα αλλά έχω ακούσει και σε άλλες συσκευές έχουν το ίδιο θέμα 

 

Το κινητό είναι παρά πολύ καλό για τα λεφτά που έχει 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GiannhsTso είπε

Καλησπέρα και από εμένα ,αγοράστηκε πριν από περίπου 6 μήνες από τον Γερμανό στην προωθητική που είχε βγάλει η Huawei με το laptop το D15.Το κινητό πέραν του ότι βγάζει τρομερές φωτό για τα λεφτά του δεν αξίζει για κανένα λογο τα λεφτά του.Και εξηγώ : τρωει κολλήματα συνεχώς σε φάση να μην έρχονται SMS και να πρέπει να κάνω επανεκκίνηση για να τα δω,το GPS του είναι ότι χειρότερο έχω δει συγκριτικά ακόμα και με πολύ παλαιότερα κινητά,πολλές φορές ο συνομιλητής μου λέει ότι με ακούει βαθιά.Επισης δεν είναι στην λίστα της Huawei με τα κινητά που θα πάρουν αναβάθμιση λογισμικού οπότε παπαλα.Ελπιζω να βοήθησα όποιον πιθανόν να σκέφτεται να αγοράσει το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

Παιδιά παντα χρειάζεται η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανονα. 

Θεωρω οτι πολυς κόσμος ελαβε τη βοήθεια και καταλαβε οτι κατα κανονα στα 220 ευρω το κινητό ειναι παραπάνω απο αψογο. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν έχει μεγάλη διαφορά σε τιμή. Το βλέπω σε καταστήματα στα 229.

 https://www.bestprice.gr/item/2155863229/huawei-nova-5t-6gb-128gb-dual.html?qid=3pYvIxrMrVx_2cded&seq=1&qo=nova+5t&from=cat 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, GiannhsTso είπε

Καλησπέρα και από εμένα ,αγοράστηκε πριν από περίπου 6 μήνες από τον Γερμανό στην προωθητική που είχε βγάλει η Huawei με το laptop το D15.Το κινητό πέραν του ότι βγάζει τρομερές φωτό για τα λεφτά του δεν αξίζει για κανένα λογο τα λεφτά του.Και εξηγώ : τρωει κολλήματα συνεχώς σε φάση να μην έρχονται SMS και να πρέπει να κάνω επανεκκίνηση για να τα δω,το GPS του είναι ότι χειρότερο έχω δει συγκριτικά ακόμα και με πολύ παλαιότερα κινητά,πολλές φορές ο συνομιλητής μου λέει ότι με ακούει βαθιά.Επισης δεν είναι στην λίστα της Huawei με τα κινητά που θα πάρουν αναβάθμιση λογισμικού οπότε παπαλα.Ελπιζω να βοήθησα όποιον πιθανόν να σκέφτεται να αγοράσει το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

Έχω ένα εγώ και ένα ο γιος μου. Τίποτε από τα παραπάνω δεν έχω παρατηρήσει πάντως εγω. Δεν ξέρω εάν ετυχες σε ελλατωματικη συσκευή ίσως. Στο service το εχεις στείλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, GiannhsTso είπε

Καλησπέρα και από εμένα ,αγοράστηκε πριν από περίπου 6 μήνες από τον Γερμανό στην προωθητική που είχε βγάλει η Huawei με το laptop το D15.Το κινητό πέραν του ότι βγάζει τρομερές φωτό για τα λεφτά του δεν αξίζει για κανένα λογο τα λεφτά του.Και εξηγώ : τρωει κολλήματα συνεχώς σε φάση να μην έρχονται SMS και να πρέπει να κάνω επανεκκίνηση για να τα δω,το GPS του είναι ότι χειρότερο έχω δει συγκριτικά ακόμα και με πολύ παλαιότερα κινητά,πολλές φορές ο συνομιλητής μου λέει ότι με ακούει βαθιά.Επισης δεν είναι στην λίστα της Huawei με τα κινητά που θα πάρουν αναβάθμιση λογισμικού οπότε παπαλα.Ελπιζω να βοήθησα όποιον πιθανόν να σκέφτεται να αγοράσει το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

Για να βάζουμε τα πράγματα στην θέση τους…

Δεν «αγοράστηκε», αλλά σου δόθηκε σαν δώρο… Το λάπτοπ αγόρασες.

Τώρα επειδή το έχω και εγώ, δεν αντιμετώπισα κανένα από τα θέματα που αναγράφεις εκτός σε μερικά κολλήματα μόνο στην εφαρμογή του chrome…

Γιατί δεν το πας στο service ;;;

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Αυτό ή Redmi Note 9 pro στα 175€ για δώρο στη μητέρα;

Εδω το βαζει οριακα καλυτερο το Xiaomi

https://www.kimovil.com/el/sygkrish/huawei-nova-5t,xiaomi-redmi-note-9-pro-128gb-global

Καλυτερη καμερα το Huawei αλλα αρκετα καλυτερη μπαταρια το Xiaomi

Επεξ/σία από AGGANIS13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...