Προς το περιεχόμενο

LIDL storyland figures


SCORPIONE69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 5/11/2021 στις 8:05 ΜΜ, billytzou είπε

Παιδιά για ακόμη μια φορά καλησπέρα, εάν κάποιος έχει την φιγούρα της Κας Αϊ Βασίλη από τα lidl και την πουλάει με ενδιαφέρει πολύ (εχω βάλει και αγγελία), είναι για την κόρη μου, σας παρακαλώ δείτε εάν μπορείτε να κάνετε κάτι. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Προχθές το Σάββατο, στο Lidl Γλυφάδας (μπορεί να ήταν όμως και στο Αμπελοκήπων, δε θυμάμαι σίγουρα επδ πήγα και στα 2), είχε πολλές φιγούρες και το μεγαφωνάκι, δεν θυμάμαι αν είχε συγκεκριμένα αυτή που ψάχνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδια....γινεται να εχεις παρει 2 καρτες sd της disney και να μην δουλευουν μετα απο 2-3 μερες καμμια;;;;καιγονται;;;τι παθαινουν;;;και πως να βρω τα παραμυθια παλι;;;;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα πηγα να το συνδεσω με τον υπολογιστη αλλα δεν το βλεπει ειναι φορτισμενω το εχω ξανασυνδεση αλλα τωρα τιποτα.εχει κανενα κουμπι για επανακινηση το κουτι δουλευει και φορτιζει κανονικα το εχω κανει σε 2υπολογιστεσ αλλα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και γω θα ήθελα τα QR codes...έχω μόνο τον Αη Βασίλη. Γνωρίζει κάποιος τι χρειάζεται για να παίξουν? Από μια φωτογραφία φαντάζομαι δεν θα παιζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλήμερα σας, με υπάρχει περίπτωση να τα έχει ακόμη κάποιος; Αν μπορέσει να μου τα στηλει εάν είναι δυνατόν; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά, έχει δοκιμάσει κανένας την μετατροπή στα φετινά ηχειάκια που δώσανε. Γιατί ενώ έχω κάνει την μετατροπή δεν μπόρεσαν να παίξουν. Υπάρχει περίπτωση να έχει αλλάξει κάτι στην κωδικοποίηση των αρχείων ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Νέος μπαμπάς και τώρα ανακαλύψαμε τις ιστοριούλες αυτές... Υπάρχει κάποιος που να τις έχει μαζέψει όλες και μπορεί να με βοηθήσει; Μόνο τον Άη Βασίλη μπόρεσα να βρω... Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/12/2021 στις 6:46 ΜΜ, Dopakoz21 είπε

Καλησπέρα σε όλους. Νέος μπαμπάς και τώρα ανακαλύψαμε τις ιστοριούλες αυτές... Υπάρχει κάποιος που να τις έχει μαζέψει όλες και μπορεί να με βοηθήσει; Μόνο τον Άη Βασίλη μπόρεσα να βρω... Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

 

HACHETTE & DISNEY ΗΧΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ (90+99):

https://ufile.io/buwrb7vy

LIDL (5+1 FILES + 59 EXTRAS):

https://ufile.io/frdg7hmt

ΝΕΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (56):

https://ufile.io/40k82voo

  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους! Εχω ακολουθησει ολα τα βηματα:

1. Εχω παραμυθι σε μορφη mp3

2. Κανω clear τα tags και βαζω μονο title tag ID2.3 (L0013 με κωδικοποιηση UTF16)

3. Το κανω μετατροπη σε smp με το smp>>mp3 και με configuration LIDL

4. Το αποθηκευω ως L0013.SMP στο ηχειακι

5. Οταν βαζω τη φιγουρα του Αη Βασιλη (που αντιστοιχει στο 0013) κανει τον θορυβο που εχουν αναφερει και αλλοι (κατι σαν τικ, τικ, τικ).

Σε αλλους το προβλημα ηταν οτι τα tags δεν ειχαν κωδικοποιηση UTF16, αλλα σε εμενα γινεται το ιδιο και με την σωστη κωδικοποιηση.

Εχει κανεις ιδεα τι αλλο μπορει να φταιει;

Edit: Το ελυσα κανοντας copy τα tags απο μια φιγουρα και αλλαζοντας ΜΟΝΟ το title tag στο ID3V2.3 στο ονομα του νεου μου αρχειου (L0018). Το περιεργο ειναι οταν εγραφα ακριβως τα ιδια tags σε UTF16 αντι για να τα κανω copy δεν δουλευε...

Επεξ/σία από the_PLDS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...