Προς το περιεχόμενο

Η Samsung θα αφαιρέσει το φορτιστή από το Galaxy S21


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πριν ενα μήνα ηταν που διαβαζαμε άρθρο εδω στο insomnia οτι η samsung τρολλάρει την Apple για την έλλειψη φορτιστή και λέγαμε όλοι οτι τσάμπα τρολλάρει αφού στο τέλος πάντα αντιγράφει στεγνά οτι κάνει και η Apple. 

 

ο βλακας μονο exynosamsung επαιρνα μεχρι τωρα που ξύπνησα και βρεθηκα με LG G8s και το μόνο που εχω να πω στη Samsung ειναι ΆΝΤΕ ΓΕΙΆ ΡΌΜΠΕΣ! 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, v17 είπε

Αν γίνει και αυτό απο την Samsung ..που βέβαια η προιστορία δείχνει ότι ακολουθεί τα βήματα της apple τότε όλοι Χiaomi. 

 

μέχρι να το κάνει και η Xiaomi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, tsarouc είπε

Για εμάς φίλε δεν σημαίνει κάτι. Όντως 13 ευρώ είναι αστεία μπροστά στα χιλιάρικα. ΑΛΛΑ... ένα μεγάλο ΑΛΛΑ θα σου προσθέσω... Ξέρεις πόσα εκατομμύρια κονομάνε μόνο και μόνο από ένα φορτιστή αν οι συσκευές που θα πουλήσουν είναι επίσης εκατομμύρια? Κάνε τον πολλαπλασιασμό επί 13 και το νούμερο είναι αρκετά σεβαστό. 

Από μένα ΟΣΟ καλό κινητό και να βγάλει (σαβούρες βγάζει μια ζωή από το s2 και μετά) δεν θα τους τα δώσω. Να μειώσουν τα έξοδά τους από αλλού και όχι με αυτόν τον γελοίο τρόπο. 

Είπα ποιο πάνω μια παροιμία... τώρα λέω ακόμη μια... Όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα. ΟΥΣΤ με κεφαλαία λέμε. Και σε αυτήν και στην άλλη την γελοία εταιρία που παίζουν με την νοημοσύνη των πελατών τους. 

Και κάτι άλλο.. Θα καταλάβαινες εσύ η εγώ την διαφορά αν έλεγε αντί για 1399 ευρώ 1449 ευρώ και μέσα να σου έβαζε και έναν γαμάτο ασύρματο και ομορφα σχεδιασμένο φορτιστή? ΟΧΙ... κανείς δεν θα το καταλάβαινε. ΔΕΝ το κάνουν για το περιβάλλον δεν το κάνουν 100% για το κέρδος. Είναι μαρκετίστικα κόλπα που παίζουν με την ψυχολογία του αδιάβαστου και μη ψαγμένου που προς το παρόν δόξα το Θεό υπάρχουν πολλοί. 

ΔΑΓΚΩΤΟ ΟΧΙ ΛΟΙΠΟΝ

Αυτό ακριβώς...................!!  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Izorai είπε

Xiaomi και "εξαιρετικό" δε πάνε μαζί φίλε μου..!

Μια χαρα πανε. Οταν κανετε συγκρισεις να μαθετε να συγκρινετε πραγματα ιδιας κατηγοριας τιμης.
Αν καποιος συγκρινει ενα Toyota Corola με μια Porsche δεν θα τον πεις ηλιθιο; Θα τον πεις.
Πες μου λοιπον ενα κινητο καλυτερο απο το Redmi Note 9S στα 160Ε και ενα καλυτερο απο το Poco F2 Pro η το Mi10T στα 400E. Οποιοδηποτε Samsung στα 160Ε ειναι απλα για τον καδο των σκουπιδιων.

Επεξ/σία από crapatzi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 9/12/2020 στις 9:50 ΜΜ, georgewww είπε

Mi note 9 light. 6.5 oled δε κολλάει, έχει ηχογράφηση κλίσεων, υπέρυθρες, nfc mini Jack ακουστικών, ακούστηκαν φορτιστή και μια υπέροχη θήκη δώρο μέσα στο κουτί του. (μπόνους, το ποσοστό μπαταρίας το δείχνει μέσα στο εικονίδιο μπαταρίας για να μη σου τρώει χώρο ) αααα και δεν έχει χοντρό notch, μόνο μια σταγόνα . 

καθόλου εντύπωση δεν μου κάνει επίσης ότι γράφοντας το μοντέλο του κινητού στο γοογλε έχει μια ντουζίνα βίντεο για να κάνεις το κινητό σου να δουλεύει σωστά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...